Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Дискотеката - Page 4 I_vote_lcapДискотеката - Page 4 I_voting_barДискотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Дискотеката - Page 4 I_vote_lcapДискотеката - Page 4 I_voting_barДискотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Дискотеката - Page 4 I_vote_lcapДискотеката - Page 4 I_voting_barДискотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Дискотеката - Page 4 I_vote_lcapДискотеката - Page 4 I_voting_barДискотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Дискотеката - Page 4 I_vote_lcapДискотеката - Page 4 I_voting_barДискотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Дискотеката - Page 4 I_vote_lcapДискотеката - Page 4 I_voting_barДискотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Дискотеката - Page 4 I_vote_lcapДискотеката - Page 4 I_voting_barДискотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Дискотеката - Page 4 I_vote_lcapДискотеката - Page 4 I_voting_barДискотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Анди
Дискотеката - Page 4 I_vote_lcapДискотеката - Page 4 I_voting_barДискотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Дискотеката - Page 4 I_vote_lcapДискотеката - Page 4 I_voting_barДискотеката - Page 4 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Дискотеката

Go down 
+8
Катрин Гилбърт
Деймън Салватор
Данийл Харис
Аблър Джеймс
Луциана-Мария Грайнер
Джеймс Франко
Фелисити Джеймс
Каталина Салватор
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 8:01 pm

Видях,че едно момче я заглежда ухилих се и и кимнах да ходи.Огледах се и аз да видя някой,но никой не спечели вниманието ми...е Франко го беше спечелил,но той дори не ме забелязваше.Песента почна да става по бърза и аз затанцувах,така както аз можех.Всички почнаха да ме гледат едно момче се приближи и ме погледна плахо.Усмихнах му се и секунди преди да се доближи до мен песента свърши.Отидох пак на бара поръчах ощеедна текила и се замислих с кого искам да си легна тази нощ...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 8:20 pm

Усмихнах се както аз си знам и се запровирах между хората. Ама толкова са тромави...защо изобщо се бутат да танцуват... Но нямаше значение. Вече бях близо до него, видях, че той също ми се усмихна, но май не само аз исках да си тръгна с него.
- Здравей, съкровище. - чух един писклив и напудрен глас, който идваше зад мен. Надявах се съкровището да не беше...Ако тази доближи и сантиметър щях да й махна главата! Но беше късно, русокоска се влачеше тромаво към моето сладко откритие и закри всичко с огромното си гнездо от коса. Раздразнено се обърнах и потърсих Рози с очи. Видях я да танцува, но след края на песента тръгна към бара. Поръча и се отпусна на стола. Тръгнах към нея. Ако си поръчам една текила и Рози спре поне за малко да ме стряска, щеше да е безценна...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 8:31 pm

Изпих и поредното питие .. и реших да стана малко и да се разкърша на дансинга (щеше да е жалка гледка) .. Огледах се да видя някой познат ..забелязах няколко познати лица от академията , но едно ми спечели вниманието Рози . Тя се бе запътила към бара . Видях как си поръчва нещо и как барманът и го дава.. Реших да я заговоря ..Дирекно седнах до нея :
- Охо Добър вечер ..- и казах аз .. с широка усмивка - Как сме ?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 11:48 am

-Как сме?-чух познат глас и се обърнах.Видях Франко и се зачудих, защо е станал,но както и да е.
-Добре съм,а ти?-попитах и се огледах за Амитил,която идваше насам охо вамп и върколак на едно място,щеше да е забавно.Усмихнах се и й махнах,като отпих от чашата си.-Е как беше с онова момиче,взели и номера?-попитах го и го погледнах дяволито...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 12:46 pm

-Добре съм, а ти? - отговори тя и допълни - Е как беше с онова момиче,взели и номера?
- Кое момиче - бързо отговорих без да се замислям , но се досетих за коя ми говорише - Ооо .. тази ли .. ами ..не съм , само и казах "Здрасти" и "Чао" ,а до като си измия ръцете и излезна от тоалетната .. и тебе те нямаше.

Знаех че нямаше да я видя след като излезнах но се надявах да си бе намястото.
-Ами ти защо си тръгна .. тъкмо се бях зарадвал на забавната компания и тя си бе тръгнала, без да каже чао.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 12:52 pm

-Ами ти защо си тръгна?-попита ме той и го погледнах
-Не знам,нямах намерение да слушам пъшканията и охкканията й-казах и се засмях,огледах се отново за Амитил,но нещо не я виждах.-Ааа...-опитвах се да измисля нещо,но нямаше какво след няколко секунди ми хрумна-ами тази вечер,намерили някоя?-попитах
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 12:54 pm

Видях как едно познато момче седна до Рози. Усмихнах се и бях решила да си тръгна, когато усетих ужасната миризма, която идваше от...него? Застанах на място. Дали Рози знаеше какво прави? Колко пъти я бях предупреждавала...Намръщих се и реших, че не мога да си тръгна и да оставя приятелката си с един върколак.Забързах към бара.
-...без да каже чао - чух го да казва, когато се приближих
Лепнах фалшивата си усмивка.
- Здравейте - обърнах се към Рози. - Реших да ви подосаждам тази вечер.
Казах леко сконфузена, но като видях физиономията на Рози май не беше чак такава грешка, че останах.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 12:58 pm

Амитил дойде,забелязах че настръхнала,но нямах намерение да почнат спорове,тъкмо почнах да вкарвам чара си в действие,добре де щях да започна.
-Амитил-казах и се усмихнах-ЕЛА!!!-хванах я за ръката и почнах -Виж сега харесвам го!Не се заяждай.ЯСНО?-казах и се усмихнах-Мерси предварително-казах лепнах и една целувка по бузата и й поръчах текила,както и още една за мен.Обърнах се към Джеймс все още не беше отговорил на въпроса ми...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 1:06 pm

Още преди да се осъзная Рози ме хвана за ръката и ме сложи на стола до себе си.
- Амитил ЕЛА - започна тя, сякаш щяхме да говорим за важни политически проблеми. - Виж сега харесвам го!Не се заяждай.ЯСНО? - каза и се усмихна.- Мерси предварително. Още преди да отговоря ме целуна по бузата, поръча ни две текили и се обърна към върколака.
Аз и не бях мислила да го тормозя, но тя явно ДОСТА беше хлътнала по него така че... бях пас. Подсмихнах се и си взех послушно текилата. Щеше да ми е забавно да наблюдавам как Рози пуска чара си в действие...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 1:18 pm

-Ами тази вечер,намерили някоя?- ме попита тя .. след което забелязах някакво момиче да идва към нас ..усетих че е вампир.. по стуфа който излъчваше ..
-Здравейте - Каза тя .. явно бе приятелка на Рози .. не исках да развалям вечерта , за това гледах да не се заяждам с нея .. или да не я дразня..
- Здравей - и казах аз .. и отговорих на въпроса на Рози с - Не никоя .. но съм хвърлил око на едно момиче, което е доста хубаво и се отличава от останалите ..
Усмихнах се .. и си поръчах текила ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 1:24 pm

Засмях се и изпих текилата си до дъно
-Аха.Радвам се за теб.Аз ще танцувам.-казах аз и се обърнах към дансинга.Огледах положението поръчах си един шот и погледнах Амитил,после Джеймс.Изпих си шота станах и отидох на дансинга.Почнах да танцувам с намерение да се изцеда.Бяха пуснали точно песен,която щеше да ми свърши работа, започнах да се движа в едно с музиката,усещах погледите по тялото си.Свалих якето си и останах само по потник.Погледнах към бара и се зачудих,дали на някой от тях двамата им се танцувва...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 1:32 pm

Рози се засмя, явно бях изпуснала нещо...
- Аха, радвам се за теб.Аз ще танцувам. - каза тя, поръча един шот и огледа дансинга. Погледна мен, после него, усмихна се и след като изпи шота, се качи на дансинга. Добре, признавам, беше добра танцьорка. Стана ми неловко да седя на два метра от върколак, въпреки че той изобщо не ме и забелязваше, така че се спасих, когато Рози ме покани при себе си. Защо не, може и да намеря нещо по- хубаво от онова русо момче, което определено ми вгорчи настроението...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 1:36 pm

- Аха, радвам се за теб.Аз ще танцувам.- Каза Рози ...след което тя стана погледна мен и приятелката и ..
и отиде на дансинга .. беше добра .. а аз не .. затова гледах да не ме покани на дансинга .. щях да се изложа ..
Приятелката и отиде при нея да танцува .. а аз продължавах да гледам как Рози танцува и пиех поредната текила ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 1:38 pm

Погледнах го отново и след това видях Амитил.Един стршно готин младеж я зяпаше.Извиках по нея-Блонди отивай при онзи загорял секси тип!!-казах и се зашътих към Франко.Вместо да си поръчам текила отпих от неговата.Усмихнах се и го погледнах предизвикателно в очите..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 1:57 pm

Рози отново се върна при мен .. този път отпи от моята чаша и ме погледна доста предизвикателно .
-Ще трябва да си платиш за текилата ..- Оплезих се .. -Искам още една целувка както миналия път.
Исках да усетя още веднъж устните и.
-Е? - зачаках отговор с широка доволна усмивка .
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:08 pm

Бях нов в академията,а в деня в който пристигнах вече умирах от скука.Сложих си коженото яке и отидох в една дискотека.Музиката беше що годе приемлива,а и имаше сладки момичета.Тъкмо минавах покрай дансинга,когато видях едно невероятно момиче.Погледнах я от горе до долу.Беше с черна къса пола блузата и беше прилепнала по тялото.Танцуваше,беше толкова погълната от музиката.Усетих аромата й,нейният и този на приятелката й.Разбрах,че и двете са от академията и ен само те.Приятелката й ме забеляза и и викнанещо,коеот бе заглушено от музиката.Не след дълго момичето си тръгна и отиде при някой на бара.Усмихнах се,колкото можех по мръснишки и отидох при сладураната
-Здравей,красавице-казах и се приближих до нея...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:13 pm

-Е?-зачака отговор той.Погледнах го и се усмихнах мило.
-Целувка..така ли?-казах и се приближих към него.Наклоних главата си на една страна и сепритиснах по близо до него.Дъхът ми докосваше устните му
-Ами красавицата на която си хвърлил око?-попитах все още толкова близо до него.Само сантиметър ни делеше...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:19 pm

Чух Рози да казва нещо, но музиката беше оглушителна, а и не се стараех да я слушам. Затворих очи и така се унесох, че изобщо не забелязах кога приятелката ми се беше върнала на бара. Усетих нов и, да си призная, страхотен аромат, който се носеше наблизо.
- Здравей красавице - чух един непознат глас да мърка в ухото ми.
Усмихнах се и се обърнах.
- Здравей и на теб. - казах и го погледнах палаво. Сладурът се приближи към мен, а аз се оставих да ме придърпа към себе си.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:20 pm

-Целувка..така ли? - отговоря тя .. и се наклони към мен и само на сантиметър от мен спря и ме попита -Ами красавицата на която си хвърлил око?
-Еми .. какво да се прави в момента искам целувка от тази красавица - отговорих аз .. усещах дъха и по устните ми ... Надигнах се леко за да успея да я целуна .. Устните ни се долепиха .
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:23 pm

- Здравей и на теб.-каза тя и аз я придърппах до себе си.Тялото и беше невероятно.
-Как си?-попитах я и се задвижих заедно с нея.Усмихнах й се и вдишах аромата й.Огледах се да видя имам ли конкуренция,но сякаш всички мъжки индивиди бяха изчезнали в мига в който видяха,че тя е с мен.И да тя щеше да бъде само с мен.Поне тази и следващите вечери...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:29 pm

-Еми .. какво да се прави в момента искам целувка от тази красавица - каза той и се надигна.Устните ни се докоснаха.Първо леко,после целувката се задълбочи.Притиснах се към него и обвих врата му с ръце.След минута всичко свърши.
-Е получи целувката,а също и ти платих текилата -казах и леко се изчервих...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:34 pm

Тя ме обви с ръце , докато си получавах целувката:
-Е получи целувката,а също и ти платих текилата - Каза тя и се изчерви
Прехапах устни исках още да продължи всичко това ..
- Дам даже прекали с плащането , ако искаш може аз да направя нещо за теб ? - и отговорих аз като продължих да си хапя устната..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:38 pm

- Дам даже прекали с плащането , ако искаш може аз да направя нещо за теб ? - попита ме той и забелязах,че си хапе устната.Беше много сладък
-Зависи,какво ще правиш за мен?-казах и се приближих отново.Взех чашатаму и допих остатъка от алкохола.Надигнах главата си и го погледнах.Приближих се и прокарах език по устните му...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:44 pm

-Зависи,какво ще правиш за мен? - Отговори тя ,след което ми изпи алкохола от чашата.Погледна ме .. беше прекрасна , и започна да прокарва език по устните ми..
-Всичко което пожелаеш. - отговорих аз и се наведох към нея .
Прокарах езика си по нейния.
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:46 pm

- Как си? - попита ме той, сякаш вече знаеше отговора.Придърпа ме още по- близо. Лицата ни бяха на сантиметър едно от друго...
- Все по-добре - отговорих и пак се усмихнах. Но той не гледаше към мен. Беше вдигнал поглед, явно оглеждаше за нещо като през това време ме придърпа още по-близо до себе си, сякаш предупреждаваше някой. Нямах нищо против. За секунда се сетих за онази със странната прическа.
- Ти май си нов в града - казах в жалък опит да го привлека към себе си. - Е, имаш ли планове за вечерта? - усмихнах се аз и го придърпах към себе си. Не знам за него, но аз вече се сещах за няколко неща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотеката - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Дискотека "Plazza"-
Идете на: