Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Дискотеката I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Дискотеката I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Дискотеката I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Дискотеката I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Дискотеката I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Дискотеката I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Дискотеката I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Дискотеката I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Дискотеката I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Дискотеката I_vote_lcapДискотеката I_voting_barДискотеката I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Дискотеката I_vote_lcapДискотеката I_voting_barДискотеката I_vote_rcap 
Ана Блейк
Дискотеката I_vote_lcapДискотеката I_voting_barДискотеката I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Дискотеката I_vote_lcapДискотеката I_voting_barДискотеката I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Дискотеката I_vote_lcapДискотеката I_voting_barДискотеката I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Дискотеката I_vote_lcapДискотеката I_voting_barДискотеката I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Дискотеката I_vote_lcapДискотеката I_voting_barДискотеката I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Дискотеката I_vote_lcapДискотеката I_voting_barДискотеката I_vote_rcap 
Анди
Дискотеката I_vote_lcapДискотеката I_voting_barДискотеката I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Дискотеката I_vote_lcapДискотеката I_voting_barДискотеката I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Дискотеката

Go down 
+8
Катрин Гилбърт
Деймън Салватор
Данийл Харис
Аблър Джеймс
Луциана-Мария Грайнер
Джеймс Франко
Фелисити Джеймс
Каталина Салватор
12 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeПон Дек 27, 2010 6:42 pm

Дискотеката 2797203y
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 5:54 pm

Фелисити беше твърдо решена тази вечер да се позабавлява. Може би да отиде в някоя дискотека или пък някой нощен клуб или бар. Напоследък не можеше да стои в тях, беше доста подтискащо.
Фелисити облече една доста къса черна рокля, която комбинира с високи до над коляното черни ботуши и черен грим...встествено. Фелс изглеждаше така . Късите й дрехи въобще не й пречеха, нищо че беше зима, а на вън имаше сняг.
Тя тръгна към най - близката дискотека, която беше "plazza". Когато влезе вътре веднага отиде на бара, за да си поръча питие... естествено мъжките погледи я следваха без да се откъсват от нея. - Едно уиски! - каза тя на бармана.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 6:19 pm

-Пишете и го на моя сметка! - чу се глас до нея . Там беше Франко който я гледаше със свеж поглед и бе леко запъхтян, сигурно беше танкцувал до сега. - А за мен една бира.
Той беше облечен с тъмно зелено яке и синя риза от долу.Франко изглеждаше така . Погледна към свободното място до нея и я попита:
- Заето ли е?
Но преди да изчака отговор вече се беше настанил до нея и чакаше своята напитка.
Не след дълко се обърна към Фелисити с широка усмивка и я попита:
- А теб какво те води тук ?
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 6:23 pm

- Предимно скуката! - Фелс се ухили на непознатият. - Фелисити! приятно ми е! - представи се на красавеца и отпи от питието си. Той беше красив с тъмна коса и тъмни очи. Определено изглеждаше сексапилно. Фелис му намигна и последва поредната глътка от уискито й. - Ами теб красавецо... какво те води насам? - попита го тя с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 6:32 pm

-Ами след като се замисля,скуката ни е събрала. - отвърна Франко - И аз съм Франко и на мен ми е приятно! - след това изказване се обърна към своята чаша и я надигна.Той погледна новата си приятелка която седи до него и я попита :
-Ами.. много ми е страно как на такава хубава жена може да и е скучно? - след това се обърна с цяло тяло към Фелисити.
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 12:14 am

- Да... скуката е върховно нещо... щом е успяла да ни събере! - засмях се, макар шегата ми да беше доста ... тъпа... да ъова беше точната дума. Отпих от уискито си и отвърнах на Франко:
- Ами и аз не съм сигуна! Може пък на тази хубава жена да й е омръзнало да кисне вкъщи! - каза тя. - Хей... ти от академията ли си? - попитах го и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 12:56 am

-Да от академията съм!- отговори бързо Франко - Ами вие, от академията ли сте?
В същото време в дискотеката пуснали нова песен, която Франко много харесвал.
Той станал и подал ръка към Фелисити, и я помолил за един танц.
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 1:23 am

Франко пое ръката ми преди дори да успея да отговоря на въпроса ми и тръгнахме да танцуваме. Песента, която ди джея беше пуснал беше страхотна. - Да и аз съм един вид от академията! - казах му. Факта, че преподавах там беше малко страннен за мен. Не бях свикнала, но всичко с времето си. Учебната година в "Red bedroom" все още не беше започнала така, че нямаше за какво да се притеснявам, а пък и в момента имаше доста по - важни неща от преподаването ми в академията, а именно танца ми с Франко. Докато танцувахме се спънах и без да искам притиснхах тялото си в неговото. Лицата ни бяха толкова близо, а и дъхът му бе опияняващ. И двамата стояхма няколко секунди без да мъедаме и да издадем някакъв звук. Накрая го целунах, целувката беше страстна, но същесвременно и сдържана...

П.П.: Сори малко бозаво се получи ама музата ми само до това ми стигна ;дд
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 11:03 am

Само израза "лол" ми беше в главата след тази целувка . Дори не го бях очаквал , а в същото време беше толкова хубаво. Дори не чувах музиката която гърмеше в дискотеката , само виждах Фел в прегръдките ми.
-А това за какво беше ? - я попитах с усмивка която показваше че искам още.
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 12:23 pm

- А това за какво беше? - той се усмихна, а усмивката му покаваше, че иска още. Целунах го отново, този път по - страстно. Целувката бе дълбока и много страстна.
-Инстиктивно! - отвърнах му след като се отдръпнах.
Отидох до бара и седнах на един от бар столовете. - Още едно уиски! - казах на барманът, след като видях, че съдържанието в чашата ми е свършило.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 12:44 pm

Преди тя да ми отговори на въпроса ме целуна още веднъж.Този път целувката беше по-хубава.
-Инстиктивно! - каза тя и отиде пак на бара при което си поръча още едно питие.Аз отново се настаних при нея.
-И за мен същото ! - казах на бармана .
Погледнах Фелисити и казах :
- А... "един вид от академията" какво ще рече ? - прикоето отпих от новодошлата напитка и зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 4:50 pm

Франко дойде след мен и се настани на съседният стол. Засмях се леко при въпроса му, отпих от уискито и започнах.
- Един вид от академията ще рече, че не уча там...- сведох леко поглед към земята... - Ами преподавам там! - вдигнах поглед и се засмях небрежно. Доста тъпо да го изтърся на първа среща... чакай малко това въобще среща ли беше. Аз не бях същата, аз на среща, но това ... това не беше среща. Беше случайно запознанство между мъж и жена които нямаха нищично против да се натискат на дансинга пред всички "случайни" хора. Беше само забавление...май. В момента не бях в такова състояние да мисля за такива неща. Единствената ми мисъл в главата беше случката от преди малко, за пръв път бях толкова доволна когато някой ме притискаше в обятията си, за пръв път изпитах онова странно чувство за което приятелките ми от преди време ми говореха. Да все едно всичко беше за пръв път, но пък ми харесваше много и копнеех за още. Копнеех устните му отново прилепени към моите и да не мърдат от положението в което са...никога. Но това бяха само копнежи, едни безсмислени копнежи, едва ли въобще щеше да последва друга целувка.
Върнете се в началото Go down
Луциана-Мария Грайнер
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Луциана-Мария Грайнер


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 3:55 pm

Да, това място беше приятно. Харесваше се на Луциана. Може би, заради спокойствието, което изпитваше. Музиката, която гърмеше около нея или усетът, че всичко ще бъде наред. Лу не знаеше, но и не искаше да се затормозява да мисли за това, за да не си разваля настроението.
Първото, което направи тя, беше да отиде на бара. Там винаги и беше приятно, може би защото познаваше почти всички бармани в града. И този, който беше сега го знаеше. Мария го поздрави и си поръча мартини.
Докато го пиеше и си говореше с бармана, Грайнер почувства една добре позната за нея миризма-на вампир. Но и усети, че той беше млад, което леко я разочерова, но не можеше да се каже, че изпита разочероваща болка от този факт. Вместо това присто погледна към вампира, който се беше оказал момче. Е, още една добра новина за деня...
Върнете се в началото Go down
Аблър Джеймс

Аблър Джеймс


Брой мнения : 215
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Академията.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 4:06 pm

Излязох от училището,доволен,че мога да посетя близкия град и да се забавлявам с някого,но възможността да срещна някой враг се увеличаваше,дори и да не е враг,важното е да се скараме,и да стане лошо.
Тръгнах по улиците на Мелроуз Сити,като слушах любимите си песни и се мислех,за новият си съквартирант и как той се държеше доста странно в първите няколко минути от запознанството ни.
След малко пристигнах пред една дискотека,или поне на дискотека приличаше,понеже устата ми беше пресъхнала,реших да вляза и да изпия едно,пък каквото ще да става.
Отидох при бармана,а там заварих едно симпатично момиче.
-Здрасти! - казах `и и се усмихнах,поръчах на бармана,първото нещо,което се сетих на ум,а бармана се затича да изпълнява поръчката ми.
Започнах да оглеждам мястото с поглед,и да се наслаждавам на хубавата музика.
-Между другото,аз съм Аблър Джеймс,приятно ми е! - казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Луциана-Мария Грайнер
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Луциана-Мария Грайнер


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 4:17 pm

Да, това момче наистина беше симпатично. Беше млад вампир, но симпатичен, затова и Луциана не беше негативно настроена относно него.
-Луциана-Мария Грайнер или просто Луциана.-представи се на свой ред Лу като отпи от мартинито.
Момчето беше приятно на външен вид. С руса коса и синьо-зелени очи, доколкото тя можеше да види, защото светлината в дискотеката не беше кой знае колко силна.
-Ти сигурно си ученик в академията, нали?-попита го Грайнер.
Все пак беше попадала на списъците с ученици и беше видяла това име.
След това Луциана си поръча още едно мартини и попита и Аблър:
-Желаеш ли едно?-след което се усмихна приятелски, но и леко загадъчно.
Върнете се в началото Go down
Аблър Джеймс

Аблър Джеймс


Брой мнения : 215
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Академията.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 4:22 pm

-Приятно ми е да се запознаем! - казах на свой ред и се усмихнах,след малко тя ме попита дали искам едно
-Всъщност аз вече си поръчах. - казах и се заоглеждах за бармана,който дойде с една бира.
Аз отпих малко и се усмихнах на момичето.
Малко след това тя ме попита дали уча в академията за вампири,честно казано,беше странно да знае за нея,обикновените хора,знаят ли за вампирите,явно да,или може би тя не е толкова обикновена или наивна,колкото изглеждаше.
-Ами да от академията съм,тя е едно великолепно страхотно място...а ти от къде знаеш за академията,и ти ли си вампир? - попитах я и по този начин аз си ритнах столчето,на което стоях,не можех да повярвам,че се издадох,че съм вампир,може би тя знаеше за вампирите,и вероятно знаеше,че и аз съм вампир,но защо толкова прибързах.
Реших бързо да сменя темата,замислих се и колкото се може по - бързо заговорих.
-От тук ли си? - попитах я аз и се усмихнах,като отпих малко от бирата и се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Луциана-Мария Грайнер
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Луциана-Мария Грайнер


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 4:40 pm

Татам... Той си беше казал, че е вампир, което доказваше, че нюшът на Луциана наистина беше силен. Затова и тя се засмя, но отговори на въпроса му.
-Родена съм в Италия.-отвърна тя.
След което отпи две глътки от новото мартини и заговори:
-Не се притеснявай, че си вампир. Да не мислиш, че тук има само вампири. Има върколаци, вещици и т.н. Аз например съм върколак. Вълчият ген при мен е наследство от баща ми. Имат го и братята ми, които сега мисля, че са в Лондон и вече сигурно са щастливо женени с деца. Не ме гледай, че изглеждам на 16. Всъщност съм по-голяма от теб и затова много често ще се виждаме по коридорите на академията. Аз съм преподавателката на върколаците. Аз ще ги уча на всичко. Затова и са дошли. Поне ще имат по-добра възможност да се научат на пълен контрол, отколкото имах аз. Но не се притеснявай. Аз все още съм си същото бурно существо на 16.
-Ами ти?-попита го Луциана, след като се беше представила напълно и сигурно доста неочаквано.
Върнете се в началото Go down
Аблър Джеймс

Аблър Джеймс


Брой мнения : 215
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Академията.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 4:51 pm

Това вече не го очаквах,тя каза всичко от собственият си живот с всяка най - малка подробност,каза ми че е върколак,аз само `и се усмихнах.
Онова,което не направи бе да ми отговори на тъпия ми въпрос,но получих отговор на пет въпроса повече,което беше добре.
Отново се усмихнах и изпих бирата,след което се обърнах към нея.
Сега тя искаше да разбере за мен,аз нямах нищо против да `и разкажа.
-Аз съм вампир,родителите ми не бяха вампири,и починаха,когато бях доста малък.Всъщност те дори и да не са били вампири,знаеха много за тях и това по някакъв начин ми помогна да възприема вампирите,затова след като пораснах,аз се записах в тази прекрасна академия и сега уча тук,от две години съм вампир. - казах `и като се надявах да не съм изпуснал нещо.
-Кои са повече,вампирите или върколаците? - неочаквано я попитах и поръчах поредната бира.
Върнете се в началото Go down
Луциана-Мария Грайнер
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Луциана-Мария Грайнер


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 5:02 pm

Луциана се подсмихна.
-Всъщност много хора смятат, че вампирите са повече, но всъщност върколаците обитават целия свят и са като обикновените хора. Превръщат се, когато и където си поискат. Самата история за вампирите и върколаците ще я учиш в академията. Повярвай ми, може и да е шоираща, но е и много интересна. Казват, че останалите върколаци се броят на пръсти, но всъщност те са колкото вампирите. Нарасват бързо, понеже семействата с вълчия ген са много.
Мария допи мартинито си и подаде празната чашка на бармана.
-Още едно, Лу?-попита я той, но тя само поклати глава и той се усмихна и изчезна на някъде.
-Този барман например е вампир, докато брат му е върколак. Брат му всъщност е доведен от страна на майка му и става ясно, че баща му е бил върколак, докато барманат са го превърнали по нормален път. Сега стана ли ти ясно?-попита го Грайнер и се засмя.
Върнете се в началото Go down
Аблър Джеймс

Аблър Джеймс


Брой мнения : 215
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Академията.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 5:07 pm

След като ми изнесе лекция за вампирите и върколаците,и кой преобладават,аз поръчах още една бира и се усмихнах,обърнах се към нея.
Докато чаках бирата аз си потропвах по барплота и се чудех какво да правя.
-Каква музика слушаш? - попитах я и се усмихнах,понеже това беше един от запазените въпроси,които попринцип задавах след третата среща,но защо не сега.
Надявах се да имаме един и същи вкус към музиката,за да не стават кавги на такава тема,което ме подсети,каква музика слуша моя съквартирант,може да ми е от полза през времето когато съм в академията.
Изпих и тази чаша,страхувах се да не се напия,затова заговорих бързо.
-Искаш ли да се разходим някъде из града,защото има опасения,да не напия. - казах през смях и се загледах в празната чаша от бира.
Върнете се в началото Go down
Луциана-Мария Грайнер
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Луциана-Мария Грайнер


Брой мнения : 241
Join date : 29.12.2010

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 5:35 pm

-Всъщност харесвам всякакъв вид музика и затова никога и нямаме проблеми на купони.
Леле! Не беше за вярване, но Аблър не беше толкова лош. На пръв поглед й се беше сторил разглезено хлапе, но той се оказа много земен и й допадаше по този начин.
-Разходка ще е добра идея.-каза категорично Луциана.
Тя обожаваше да се разхожда. Това я отвеждаше в спомените за горите, в които е тичала с братята си и въздухът, който я караше да се чувства свободна.
Мария дочака Аблър, след което каза:
-Ти водиш. На мен ми е все тая.
Мелроуз предлагаше много възможности за разходки на открито, но на Луциана сякаш все не й стигаше времето да отиде, затова пък сега имаше тази възможност.
-Ще тръгваме ли?-попита леко нетърпеливо тя.
Върнете се в началото Go down
Аблър Джеймс

Аблър Джеймс


Брой мнения : 215
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Академията.

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 5:42 pm

Тя явно нямаше нищо против да се разхождаме,но днес,нямаше да ходим из полето или в горите,а из града,все пак не трябва да изпуквам всички патрони наведнъж.
Тя предложи аз да я заведа някъде,и понеже не познавах много добре града тръгнах към академията.
-Между другото вампирите са по - бързи,нали? - попитах я,а тя само ме изгледа кръвнишки и започна да спори с мен,кои са по - бързи,наистина нямаше защо да се караме,но на мен ми беше интересно да разбера кои са по - бързи,и понеже бях вампир,си мислех,че вампирите са по - бързо,но явно съм грешал,тъкмо когато се беше разгорещила и ме слагаше на мястото ми като ме правеше на 2 стотинки,аз казах само.
-Добре вие сте по - бързи.
Тя само се усмихна и тръгна малко по - напред като ми показваше хубавото си тяло.
Вече беше започнало да се стъмня.
-За втори път подминаваме това място,признай си загубихме се. - каза ми тя и след като половин час спорихме дали сме се изгубили или не,аз седнах на един камък и се загледах в нея.
Тя ми каза нещо от сорта на "Браво на теб,умнико изгубихме се"
Аз само сведох глава и очаквах да ме нахока,дори и да ме набие,както правеха учителите,но тя не го стори.
Вдигнах глава.
-Извинявай,но наистина не познавам много добре местността,но чувам някакъв шум на около 1 км от нас,сигурно има хора,ако искаш да отидем да видим какво има? - предложих,а тя продължаваше да си мърмори под носа,а аз се чувствах много гузен.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 9:13 pm

След като си тръгнах и оставих онзи вампир реших да отида да се разсея малко..в главата ми беше пълен хаос..та как си позволяваше да ми говори така ?! Защо изобщо се забърках с него..толкова много въпроси,на които знам отговора,но не спирах да се питам..Седнах на една маса в дъното и си поръчах питие.Донесоха ми го.Тази вечер бях решила да се напия.След второто питие към мен се приближи човек.И то не кой да е,а самият Деймън!Все така секси,все така неустоим,все така уверен в себе си.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 9:25 pm

След малкото приключение в гората, Деймън, все още леко ядосан от непоправимото държание на вампирката, се отправи към дискотеката. Имаше нужда от едно уиски, за да успокои нервите си. Иначе рискуваше да направи някоя глупост.
- Уиски. Чисто. - каза с равен тон на бармана.
И докато той му наливаше питието, Дей се огледа наоколо. Дискотеката беше претъпкана, което не беше никак очудващо. Изненадата дойде, когато на масата в близкият ъгъл видя самата Данийл. Взе чашата си и тръгна към нея. Положи малко усилие, за да се поуспокои и ядосаното му изражение бе заменено от арогантната му, леко изривена на една страна усмивка.
- Знам, че съм неустоим, но не е необходимо да ме следиш, сладурано. - каза и седна до нея. Не си направи труда да поиска разрешение.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 9:29 pm

- Знам, че съм неустоим, но не е необходимо да ме следиш, сладурано.
-Оо миличък,мисля,че ти ме следиш.Дойдох тук по-рано.
усмихнах се
-И да,можеш да седнеш,благодаря,че попита.
намигнах му
-А колкото до това,че си неустоим..мм хубав си,но чак пък толкова..
престорих се естествено,не исках да показвам и най-малка слабост
-И какво те води насам?Не мисля,че причината съм аз,не съм толкова надута.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Sponsored content





Дискотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Дискотека "Plazza"-
Идете на: