Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Дискотеката - Page 3 I_vote_lcapДискотеката - Page 3 I_voting_barДискотеката - Page 3 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Дискотеката - Page 3 I_vote_lcapДискотеката - Page 3 I_voting_barДискотеката - Page 3 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Дискотеката - Page 3 I_vote_lcapДискотеката - Page 3 I_voting_barДискотеката - Page 3 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Дискотеката - Page 3 I_vote_lcapДискотеката - Page 3 I_voting_barДискотеката - Page 3 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Дискотеката - Page 3 I_vote_lcapДискотеката - Page 3 I_voting_barДискотеката - Page 3 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Дискотеката - Page 3 I_vote_lcapДискотеката - Page 3 I_voting_barДискотеката - Page 3 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Дискотеката - Page 3 I_vote_lcapДискотеката - Page 3 I_voting_barДискотеката - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Дискотеката - Page 3 I_vote_lcapДискотеката - Page 3 I_voting_barДискотеката - Page 3 I_vote_rcap 
Анди
Дискотеката - Page 3 I_vote_lcapДискотеката - Page 3 I_voting_barДискотеката - Page 3 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Дискотеката - Page 3 I_vote_lcapДискотеката - Page 3 I_voting_barДискотеката - Page 3 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Дискотеката

Go down 
+8
Катрин Гилбърт
Деймън Салватор
Данийл Харис
Аблър Джеймс
Луциана-Мария Грайнер
Джеймс Франко
Фелисити Джеймс
Каталина Салватор
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 9:16 pm

- Правиш ми се на смела с това ли? - Деймън поклати съчувствено глава.
- Добре, сама си го избра. Да видим колко е смела безстрашната вампирка.
Вампирът разходи погледа си из заведението и по-специално на някакво момче, което седеше на бара.
- Искам... да отидеш до него и да го целунеш.
При тези думи Дей избухна в смях, скръсти ръце пред гърдите и се облегна в очакване на реакцията ми.
-Оо,нямаш проблем.
повдигнах рамене,отидох при момчето,побутнах го по рамото и щом той се обърна просто го целунах страстно и се върнах при Дей,момчето просто не знаеше какво се случва,иглеждаше скромно
-Предизвикателстовто-изпълнено?
повдигнах вежда
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 9:26 pm

- Хмм... бравооо.
Дей се засмя и си наля още един шот, който набързо изпи.
- Малко да разнообразим ... истина.
Подсмихна се и я погледна вампирката.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 9:36 pm

- Хмм... бравооо.
Дей се засмя и си наля още един шот, който набързо изпи.
- Малко да разнообразим ... истина.
Подсмихна се и ме погледна.
-Хмм..винаги ли си толкова арогантен,въпреки че, това те прави до една степен секси?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 9:42 pm

Деймън отново избухна в смях.
- Аз? Арогантен? Отново нарани чувствата ми, вампирче. - каза през смях.
- Но така или иначе трябва да кажа истината ... да, винаги съм така арогантен. Не си мисли, че ти си някакво изключение. Упс, май пак съм арогантен... - Дей сви невинно рамене и впи сините си очи в нея.
- Избирай.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 10:01 pm

-Истина.
казах го без капчица чувство,като погледнах право в очите му..просто..смръзяващи
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 9:13 pm

Деймън изпи още един шот и се подсмихна.
- Истината, значи? Добре...
Изведнъж изражението му стана сериозно. Впи сините си очи в нея и бавно започна да се приближава. Когато бе едва на няколко сантиметра от лицето й, прокара ръка през косата й. Доближи се първо до устните й, но след това се измести към ухото й.
- Какво ще направиш ако отново те целуна? - прошепна и леко се отдръпна, колкото да вижда очите й, но продължаваше да е все така близо.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 9:31 pm

Деймън изпи още един шот и се подсмихна.
- Истината, значи? Добре...
Изведнъж изражението му стана сериозно. Впи сините си очи в мен и бавно започна да се приближава. Когато бе едва на няколко сантиметра от лицето ми, прокара ръка през косата ми. Доближи се първо до устните ми, но след това се измести към ухото ми.
- Какво ще направиш ако отново те целуна? - прошепна и леко се отдръпна, колкото да вижда очите ми, но продължаваше да е все така близо.
-Мм какво ли..може би..
прехапах устни и го хванах през врата
-..ще..
приближих се още повече до него,усещах дъха му,устните ни бяха на милиметри едни от други
-те целуна!
впих сутни в неговите..целувката беше толкова страстна..и силна...исках отново и отново да го целувам..привличаше ме адски много..щом целувката свърши се отдръпнах малко назад
-Е?Какво избираш?
повдигнах вежда и зачаках отговор
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 9:49 pm

Докато Данийл се приближаваше до него, той плъзна едната си ръка около кръста й, а другата зарови в косите й. Придърпа я по-близо, като не отделяше устни от нейните.
Определенено му харесваше да я целува, усните й бяха толкова сладки, толкова пристрастяващи, че не му се искаше да я пусне. Когато се отделиха един от друг, изражението му остана каменно, но мислите му препускаха в толкова различни посоки... Въртяха се какви ли не картини... спалнята му, разхвърляни дрехи по пода, той, Данийл...
Разтърси глава, за да се отърве доколкото може от тези мисли и отново върна вниманието си към вампирката.
- Цел.. ъъъ... предизвикателство. - подсмихна се на неволната (или не съвсем) грешка и остана загледан в очите й, в очакване на новото предизвикателство.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 9:58 pm

- Цел.. ъъъ... предизвикателство. - подсмихна се и остана загледан в очите ми, в очакване на новото предизвикателство.
-Хмм...я да видииим...
поогледах дискотеката,имаше едно момиче,на бара..и беше сама
-Върви при нея и й кажи,че е най-красивото момиче,което си виждал,целуни я и след това кажи"ъъм сори,бъзик"
не знаех какво да измисля..мислите ми бяха само и единствено за целувката и как исках още и още..
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 10:16 pm

- Хах, лесна работа. Ноо... сигурна ли си, че няма да ревнуваш? - Деймън се ухили и се изправи от мястото си. Пооправи черното кожено яке и се запъти към момичето на бара.
- Хей, извинявай, че те притеснявам. - започна с усмивка той.
- Просто... ъм... добре де, ще го карам направо. Исках да ти кажа, че си най-красивото момиче, което съм виждал. И...
Понечи да се приближи до нея, но след това се отдръпна. Актьорската игра му се отдаваше точно толкова добре, колкото и ролята на невинното момче, на което се правеше в момента. По лицето на момичето се появиха малки червени петънца и тя сведе поглед. Той се приведе към нея и леко погали лицето й, а след това докосна и устните си до нейните. Първо за кратко, след това целувката стана по-страстна. Когато се отдели от нея, се приближи към ухото й и нежно прошепна.
- Просто се шегувах, малката.
И последва още една от онези изкривени, арогантни усмивки. И докато се отдръпваше от момичето, усети студеното мартини, което се разля по лицето му...
Е, очакваше се да реагира така.
- Още едно за моя сметка. - посочи чашата на бармана и се усмихна.
- Беше ми приятно.
Отдалечавайки се чу, че непознатата измърмори нещо, но така и не напрегна слуха си достатъчно, за да разбере какво точно беше то. Върна се при Данийл, попивайки течността от лицето си.
- Знаеш ли, това не беше никак мило. Излгеждаше приятно момиче. - невинното му изражение беше почти сърцераздирателно.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 10:34 pm

стоях отстрани и се заливах от смях
-Хахха!Браво!
още се смеех
-Ии нееем,няма защо да ревнувам.
намигнах му
-А момичето..ммдааа,изглежда свястна,ноо тя не е важна сега!
усмихнах се
Предизвикателство!
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 10:59 pm

- Много смешно... - Деймън се засмя заедно с вампирката.
- Предизвикателство... да видим... предизвиквам те...
Той прокара ръката си нагоре по крака й, а в очите му отново започнаха да горят онези палави пламъчета. Беше твърде възможно да си изпати след всичко казано, но беше достатъчно уверен в себе си, за да не му пука и да не обърне внимание на онова малко гласче, което му казваше да спре...
- ... да дойдеш с мен... на някое по-усамотено място, където да... хм... довършим играта си. - леко долепи устни до врата й и бавно се насочи отново към устните й...
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 11:07 pm

- Много смешно... - Деймън се засмя.
- Предизвикателство... да видим... предизвиквам те...
Той прокара ръката си нагоре по крака ми, а в очите му отново започнаха да горят онези палави пламъчета.
- ... да дойдеш с мен... на някое по-усамотено място, където да... хм... довършим играта си. - леко долепи устни до врата ми и бавно се насочи отново към устните ми...
с всеки миг,с всяко докосване ми се искаше да му налетя направо..побъркваше ме
-Хмм...с удоволствие ще приема,а и нямам избор да откажа.
намигнах му
-Е?Къде отиваме?
повдигнах вежда и долепих устните си до неговите
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Катрин Гилбърт

Катрин Гилбърт


Брой мнения : 328
Join date : 03.01.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 12:07 am

Вече бяхме в дискотеката. Имаше доста хора.
-Девиън, ще вземеш ли нещо за пийване..очевидно мартинито не ми стигна-засмях се - ще те чакам на някоя масичка!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 12:09 am

Той отиде взе питиета и за двамата и се върна на масата при нея. - Ето пийни си, но аз ше внимавам,че иначе мога да ти налетя inlove
Върнете се в началото Go down
Катрин Гилбърт

Катрин Гилбърт


Брой мнения : 328
Join date : 03.01.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 12:11 am

-Хей...внимавай! - бяха пуснали супер песен - Хайде ставай! - грабнах го
за ръката и го задърпах към дансинга
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 12:14 am

Те отидоха на дансигна да танцуват, но Девиън беше доста пасивен защото имаше чувството,че скоро ше започне да опипва сестра си ако се разтанцува.
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeЧет Фев 10, 2011 8:31 am

Модернатор: Девиън и Катрин мнения под 4 реда са недопустими. А също така и емотиконки в мненията. Оправете ги.
Върнете се в началото Go down
Катрин Гилбърт

Катрин Гилбърт


Брой мнения : 328
Join date : 03.01.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 2:00 am

Танцувах и ми беше забавно,опитвах се да развеселя брат си, но той беше някак скован.
-Има ли нещо?-попитах го аз-Изглеждаш ми разтревожен.
Спрях се и му казах:
-Ако не ти се танцува .. просто трябваше да ми кажеш..-нацупих се и тръгнах към изхода на дискотеката.Реших, че на Девиън не му е забавно и затове предпочетох да се прибера.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 10:00 pm

Беше топла вечер .. и се чудех какво да правя .. затова си облякох якето и излезнах ... Обикалях улиците без никва идея къде отивам . Видях един надпис над една дискотека "Plazza" и реших да влезна. Имаше много хора , музиката беше хубава и атмосферата беше изпълнена със забавления .. Запътих се към бара. Седнах и поръчах на бармана - Едно уиски.
Той ми донесе питието , аз отпих и се насладих на музиката .
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:23 pm

Последното нещо, което Амитил искаше да прави беше да седи сама в стаята си и да се опитва да се съсредоточи върху глупавия сериал. Просто не я свърташе на едно място повече. Ядосана, стана, отиде до спалнята си и облече най-късата си пола, която намери. Сложи едно потниче, което едвам стигаше кръста й и си обу високите ботуши. Изключи телевизора и излезе. Чудеше се къде да отиде, когато се сети за дискотеката в центъра на града. Ако не друго поне алкохола щеше да е качествен...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:32 pm

Усетих как Амитил излиза от стаята си и се усмихнах.Бях облечена достатъчно добре.Приемливо би се изразило някое тъпо момче.Обух си токчетата и се телепортирах на входа на академията.Видях Амитил и тръгнах зад нея.Не след дълго се озовахме пред дискотеката "юпиии дискотека" казах си на ум.
-Па-казах в ухото й с надеждата да я стрестна.Видях познати лица Девиън и сестра му.Онзи Франко с който се запознах преди време и други,момчета с който може би щеше да се получи нещо.-Как си?-попитах и се засилих към бара подминавайки всички,ако някой искаше да говори с мен,то нека той заповяда първи.Погледнах Амитилл и я зачаках да дойде..явно още беше изумена че се появих..
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:40 pm

Вече бях пред академията, когато усетих, че наоколо има още някой.Човек. Е, не бях гладна...може би по-късно...Хукнах към града.Вече бях на входа и виждах бара и...бармана, когато усетих някой тихо да се промъква зад мен.
- Па! -каза един познат глас в ухото ми. Ама винаги ли трябваше да прави така? Хората са много странна порода, казах си аз. Видях Рози да тръгва пред мен, но в първия момент имаше очи само за сладурите вътре.Грациозно тръгна към бара като заговори всички, които познаваше и седна близо до бармана. След малко се обърна, усмихна ми се и зачака да изляза от шока. Извъртях очи и пристъпих напред.Никога нямаше да се научи...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:46 pm

-Айде елаааа-извиках към нея и я хванах за ръка задърпах я към бара и поръчах две текили.Пуснаха любимата ми песен и се засмях-Днес ми се лудува,айде с мен на дансинга-казах и си изпих текилата на един дъх.Запътих се към дансинга и почнах да танцувам,гледах изпитателно всяко момче,което со доближеше до мен.Погледнах я и и кимнах да дойде не исках да съм сама и исках да си говоря с някой..
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:54 pm

Това момиче не можеше да седи на едно място. Още преди да се приближа доа нея, тя ме хвана за ръка и ме задърпа към бара. Тъкм опоръча две текили, когато пуснаха любимата й песен ( или поне парчето, което си пускаше всяка вечер и усилваше звука така че всички да я чуваме ).
- Днес ми се лудуваа. Хайде с мен на дансинга - каза и надигна чашата си на екс. След секунди вече беше на дансинга и оглеждаше всички сладури, които за малко щяха да й се нахвърлят. Погледна ме и ме извика, явно не искаше да е сама. Е какво толкова, и без това на сутринта нищо нямаше да помня. Оставих празната си чаша и тръгнах напред. Видях едно много сладко русо...момче щеше да е обида как ми се усмихна от другата страна на дансинга. Е, какво пък...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотеката - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Дискотека "Plazza"-
Идете на: