Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Герои на вампири - Page 3 I_vote_lcapГерои на вампири - Page 3 I_voting_barГерои на вампири - Page 3 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Герои на вампири - Page 3 I_vote_lcapГерои на вампири - Page 3 I_voting_barГерои на вампири - Page 3 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Герои на вампири - Page 3 I_vote_lcapГерои на вампири - Page 3 I_voting_barГерои на вампири - Page 3 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Герои на вампири - Page 3 I_vote_lcapГерои на вампири - Page 3 I_voting_barГерои на вампири - Page 3 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Герои на вампири - Page 3 I_vote_lcapГерои на вампири - Page 3 I_voting_barГерои на вампири - Page 3 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Герои на вампири - Page 3 I_vote_lcapГерои на вампири - Page 3 I_voting_barГерои на вампири - Page 3 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Герои на вампири - Page 3 I_vote_lcapГерои на вампири - Page 3 I_voting_barГерои на вампири - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Герои на вампири - Page 3 I_vote_lcapГерои на вампири - Page 3 I_voting_barГерои на вампири - Page 3 I_vote_rcap 
Анди
Герои на вампири - Page 3 I_vote_lcapГерои на вампири - Page 3 I_voting_barГерои на вампири - Page 3 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Герои на вампири - Page 3 I_vote_lcapГерои на вампири - Page 3 I_voting_barГерои на вампири - Page 3 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Герои на вампири

Go down 
+15
Ли Лав
Катрин Гилбърт
Нина Кейн
Елизабет Даун
Джейсън Уайт
Деймън Салватор
Аблър Джеймс
Данийл Харис
Амброзия Съливан
Фелисити Джеймс
Александра Салваторе
Джейсън Сторм
Rub1...
Амитил Денъхи
Каталина Салватор
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 04, 2011 10:18 pm

Напиши 3 реда Външен вид и характер.
Напиши името на лика който използваш.
Напиши повече за това как си превърната.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 04, 2011 11:21 pm

Одобрена си!Сменям ти името на това на героят ти!С него ще влизаш във форума!Попълни си данните с тези на героят ти,намери си другарче за РП и си направи стая в момичешкото отделение!
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Ли Лав

Ли Лав


Брой мнения : 68
Join date : 07.01.2011
Местожителство : Академията

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 9:01 pm

Герои на вампири - Page 3 Hewitt


Име и Фамилия: Ли Лав

Години: човешки - 19 / вампирски - 2

Външен вид: Ли и преди се е славила със своята хубост. Необикновенната й красота и излъчване на това момиче карат всички да замръзват. Тя е със права кестенява коса, шоколадова кожа, дяволски поглед и прекрасна усмивка. Тялото й е меко казано перфектно. Висока е около 1,67 и тежи 54 к.г. Някои я наричат "кучка", заради многото момчета, които е сменила, но всъшност е добро момиче. Усмивката й кара и най-лошите момчета да се разтопят и да й се подчиняват. Лицето и е с розов оттенък и хората я опреличават на ангел, но само ако знаеха...

Изучаващи предмети:
1.Владеене на дарба,преобразяване и т.н
2.История
3.Бойни изкуства
4."Открит лов"
5.Прикриване на улики

Характер: Ли е мила и отзивчива, особено що се отнася за приятелите й. Тя умее да се прикрива и колкото много да страда, няма да го сподели с почти никой. Лъчезарна и позитивна, Ли е олицетвореие на спокойството. Рядко избухва, но когато това се случи, умее да си отмъщава и то добре. Не показва същността си пред никого, дори понякога й се иска да избяга от нея. Не се сприятелява лесно, но когато го направи е вярна до гроб. Не се доверява на хората и познава от километри кой какъв е и можели да й навреди.

История: Ли е родена на 28.03 в едно малко градче на име Салем. Нейното семейство се състояло от 5 човека. Били 3 деца, като тя била най-голямата. Родителите й починали, когато тя била на 10 години. Оттогава тя се грижи за братята и сестра си. Започва да работи като малка, след училище. Въпреки тежкия живот, Ли е много добра ученичка. Един ден след училище завела братята си и сестричката си на цирк, който гостувал в града и точно там Ли намира мъж-вампир, който я превръща и убива 2мата й братя и сестра й пред нея. Оттогава Ли не е същата, загубила всички, тя открива дарбата си - сбъдване на желания с мисъл и започва да прави света по-добър. Премества се в друг град и започва историята си наново. Наранена от миналото, тя решава да го забрави и да стане нов "човек". Решава да отиде в Академия "RedBedroom" и да усъвършенства уменията си.

Допълнително:
- Талисман: колие - кръст, подарък от майка ми.
- Татуировка: на гърба - криле.
- Домашен любимец: куче (хъски) на име Арес и заек на име Пебълс.
- Семейство: няма.


Последната промяна е направена от Ли Лав на Пет Яну 07, 2011 9:14 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 9:07 pm

Допълни историята си!Предметите можеш да направиш в тази тема! https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net/t14-topic
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Ли Лав

Ли Лав


Брой мнения : 68
Join date : 07.01.2011
Местожителство : Академията

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 9:12 pm

готово
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 9:14 pm

Одобрена си!Попълни данните в профила си,намери си другарче за РП в темата и си направи стая в общежитията.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Франческа

Франческа


Брой мнения : 2
Join date : 12.02.2011

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 6:32 pm

Герои на вампири - Page 3 Normal_Christina20Cole20Cassie

Име: Франческа Шелтър
Години: 19 човешки, 398 вампирски
Раса: Вампир

Начин на хранене: Човешка кръв
Сили: Внушение

Външен вид: Франческа е твърде разкрепостена и това често предизвикна неудобрение у хората (особено у тези с по-консервативни разбирания, за които тя е още дете). Обича да чувства как русата ѝ коса пада свободно по раменете ѝ и леко я гъделичка с връхчетата си. Има морскосини очи, които потъмняват, когато хипнотизира. Фигурата ѝ е поддържана, а заради малкият си ръст често я взимат за безобидна, макар че тя го компенсира с бързина и ловкост.
Характер: Франческа е огледало. От една страна стои предишната ѝ същност - обичаната Фани, чието основно занимание да мечтае; която обича да се раздава, без да иска в замяна, чувствителна, нежна, наивна. От другата застава егоистичната Франки, ранена, невярваща на никого, продала душата си. Тази първата, някогашната е отдавна погребана и вероятно нищо не е останало от нея. След като приема вампирската си същност, Франческа прекарва времето си в самоусъвършенстване на уменията си. Свикнала е да бъде сама, никога да не се отказва и да постига целите си. Не вярва, че е способна на грешки. Обича да си играе с чуждото нещастие и е добър манипулатор. Като цяло обича да се забавлява, но може да бъде много кръвожнадна и отмъстителна, когато поиска нещо.

Бях на 19, когато ме превърнаха във вампир. Представете си живота ми до тогава - дъщеря на благородник, винаги получаваща, каквото пожелае. Имах две по-малки сестри, но никоя не се радваше на любовта на татко, така както аз. Причина беше тривиална - аз бях точно копие на майка си, първата му жена. Не знаех нищо за нея. Слугите шушукаха, разбира се, но дори и те успяваха някак да упазят тайната от мен, така че с годините се задоволявах единствено със случайно чути думи и смутени погледи.
Колкото до семейството, в което израстнах - мащехата ми беше добра жена, сестрите ми - същински ангелчета. Колкото и да бяха различни от мен, не можех да не ги обичам. Така или иначе, се разбирах със всички и в дома ни цареше спокойствието на едно сплотено семейство.
И тогава се появи той. Аз, разбира се, вече отдавна бях достигнала възрастта за женитба, но баща ми винаги е искал най-доброто за мен, затова постоянно отхвърляше кандидатите като негодни. Затова, когато Томас се появи, нямаше съмнение, че в главата на баща ми вече се нижат какви ли не планове. Томас беше въплъщение на всичко, което искаше за мен - богат, красив, изтънчен, образован, малко мистериозен, вярно, но нали именно това го правеше толкова интересен? Аз веднага попаднах в капана му. И какво може да се очаква от едно деветнадесетгодишно момиче, израстнало с мечти и книги?
Всичко вървеше добре - той ми засвидетелстваше също толкова любов, колкото и аз, сватбата се готвеше с възбуда, обитателите на имението бяха постоянно весели. Прекрасна картинка, нали? И аз мислех така, докато не дойде сватбата. Естествено, всички се зарадвахме, когато Томас съобщи, че братята му ще пристигнат за събитието. Огромна грешка. Но не можех да зная, нали? Дори когато видях в очите им цялата смърт, която носят със себе си, не повярвах.
Церемонията започна, но така и не завърши. Всичко стана за секунди. Избиха семейството ми, свещеника, слугите, готвачите, всички.
Не помня нищо повече. След няколко дни се събудих празна. И в известен смисъл това беше така - човешката ми душа я нямаше. Аз бях нещо прокълнато, тъмно, мръсно. Томас смяташе, че ме е "спасил". Отне ми доста време, за да разбера, че наистина го вярва. Спасение, ха! По-добре да ме беше убил бавно и мъчително. Наричаше ме своя съпруга, макар така и да не се бяхме врекли официално. А аз го мразех, проклинах го. Бутилирах опустошителната ярост в себе си, готова да я пусна да свобода, когато се наложи. Впрочем, споменах ли, че братята му го напуснаха? Да, позабавляваха се на "сватбата" му, възползваха се от "булката", докато тя още беше слаба, а после, прозряли слабостта на Томас към мен, изчезнаха. Останахме само двамата, той ме обучаваше, а аз играех ролята на покорна ученичка, а всъщност кроях убийството му. Веднъж за малко не го постигнах, но не бях достатъчно опитна, за да успея. Томас беше съкрушен, когато разбра истината. Мекотело. Избяга. Отне ми години, за да го намеря и завърша започнатото и по това време вече знаех много неща. Това, с което той ме бе очаровал, когато бях още човек, се оказа жалко, в сравнение с това, което можеха по-изтънчените от нашия вид. Томас беше едно нищо. Аз се опиянявах от мощта на другите като мен и от моята собствена. Разгръщах потенциала си постепенно.

Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 6:51 pm

Ок на мен мн ми харесва как си направила нещата....ем...виж аз предполагам, че си одобрена...и понеже админките не се явяват мн често в форума....аз предполагам че си одобрена ам въведи сси данните във профила!
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:07 am

Име: Джъстин Скофийл
Години: 19 човешки,2 вампирски г.
Раса: Вампир

Начин на хранене: Човешка кръв
Сили: Телепатия,Бързина
Външен вид:С тъмно руса(понякога изглеждаща кафява) коса.Тъкно кафяви очи.Тялото му е стегнато с лек бронзов тен.Устните му са добре оформени (само за целувки).Има дълги карка и пръсти.
Характер:Често избухва.НЕговото си е негово.Не обича да му поставят каквито и да е било ословия.Начина си наживот сам решава.Обича да пие,да е в компанията на хубави момичета,но намерили тази която търси и е верен до гроб.


Превърнаха ме преди две години.Бях в един бар пиех бира и се наслаждавах на една сладурана до мен.Беше много красива,а аз многоо загорял.Заговорих я което бе най-голямата грешка в живота ми.Сприятелих се с нея и така почнахме всяка вечер да се виждаме в бара.Една вечер,когато бях доста пийнал и се нахвърлих.Почнах да я целувам,толкова силно я желаех.Но ето че тя не беше човек.Усетих остра болка и припаднах.На следващата вечер се събудих в една стая,която със сигурност не беше моята.Тя седеше до мен и ми се усмихваше.Обясни ми в какво съм се превърнал,а също и че ако не се храня ще умра.Послушах я,първо ми бе неприятно,а после...започнах да се наслаждавам на силите си.Но мина година, две и чух за академията..дойдох с надеждата малко да се кротна и да разбрера нещо повече за вида си...

Герои на вампири - Page 3 Justin-Hartley-justin-hartley-8710949-904-1861

Герои на вампири - Page 3 Justin_Hartley-6-Smallville_Season_8

Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:46 pm

понеже админките ги няма ...ще се включа и аз...
одобрен/на си!!!

Върнете се в началото Go down
Alexa Blade

Alexa Blade


Брой мнения : 1
Join date : 29.06.2011
Местожителство : Академия Red Bedroom

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 11:33 am

Име-Алексана Блейд
Години-18 човешки и 2 вампирски
Външен вид-Лекси е синеока брюнетка с нежно излъчване.
Очите й са толкова красиви че можеш да потънеш в тях а
усмивката й толкова запленяваща че може да ви остави без дъх.
Изучаващи предмети-Бойни изкуства
История на вампирите
Прикриване на улики
Владеене на дарбата
Характер-Лекси е своенравна не обича някой да й се меси.
Понякога се усамотява и се скрива дълбоко в себе си.
Искрена е с другите и мрази някой да я лъже в очите.
История-Лекси е била разглезено дете тъй като е нямала нито братя нито сестри.Родителите й са били силно влиятелни хора затова са отсъствали често.Въпреки малкото й обърнато внимание тя е умна и добра.
когато става на осемнадесет започва да си мечтае за бала и родителите й да са снея.Но вместо това те наемат човек да отиде вместо тях и да я прибере с колата.За съжаление този човек е вампир който търси поредната си жертва но вместо да убие Лекси той я превръща.
Допълнителна информация-носи пръстен който я предпазва както от слънцето така и от човешката кръв
Герои на вампири - Page 3 Tumblr_lnjlc5Lrnr1qcd5l8o1_500
Снимка-Миранда КерГерои на вампири - Page 3 Tumblr_lnj2doeu6e1qgfm9mo1_500
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:23 pm

Одобрена си Smile
Върнете се в началото Go down
Кейтлийн Стивънсън

Кейтлийн Стивънсън


Брой мнения : 3
Join date : 08.09.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:19 pm

Снимка: Герои на вампири - Page 3 Milla-jovovich-pics-2 Мила Йовович

1.Име и Фамилия:
Кейтлийн Стивънсън

2.Години:
човешки - 19/вампирски - 1

3.Външен вид:
Кейт е слаба висока, със сини очи и черна коса. Има бяла кожа, затова предпочита тъмните цветове. Любимия й аромат е лавандуловият.

4.Изучаващи предмети:
1.История на вампирите
2."Открит лов"
3.Прикриване на улики

5.Характер:
Кейтлийн е спокоен човек. Рядко се ядосва, но когато го направи, винаги е права. Рязка е и е много директна човек е и ако нещо ни й хареса, винаги го казва. Това й навлича гнева на много хора. Рядко й пука за мнението на хората, особено за тези, на които не държи.Обича да е сред приятели, в компанията с и е голяма купонджийка. Честна е и проиятелите й винаги могат да разчитат на нея. За момчето си е готова на всичко.

6.История:
Кейт отрасва в богато семейство, винаги е получавала това, което иска. Заради красотата си от малка предизвиква завистта на момичетата, и това я научава да се оправя сама. На седемнайсет се влюбва в момче, на име Джейсън Понеже е още млада и живее с мечтите си, тя решава, че това е голямата й любов. Решава да избяга с него като взима само няколко семейни бижута. Но още по време на пътуването им, Джейсън продава всичко, което тя е взела от къщата си и я използва, докато не му омръзне. Накрая я изоставя - сама и бедна - и повече не се виждат. Момичето не иска да се прибере, защото знае какво я чака вкъщи. След няколко дни, прекарани в плач, тя среща млада жена, толкова красива, че на Кейт й трябва време да се осъзнае. Надушила мъката й, жената й предлага помощ. Казала й, че ще я направи вечно красива и ще й покаже как да си го върне. Кейт не разбира какво става, но след секунди усеща болка във врата си. Два дни по - късно се събужда силна и гладна. Създателката й се казвала Кларис и я научила на всичко. След смъртта й, Кейт живее само за удоволствието. Когато намира академията, решава, че ще доразвие силите си.
7.Допълнително: Носи медальон на врата си, подарък от майка й.
Герои на вампири - Page 3 41612_157911
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am

Одобрена си Кейтлин
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Sponsored content





Герои на вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Герои на вампири   Герои на вампири - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Герои на вампири
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Герои на преподаватели
» Герои на върколаци
» Герои на Вещици/Магьосници

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Героите Ви :: Създаване на герой-
Идете на: