Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Дискотеката - Page 5 I_vote_lcapДискотеката - Page 5 I_voting_barДискотеката - Page 5 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Дискотеката - Page 5 I_vote_lcapДискотеката - Page 5 I_voting_barДискотеката - Page 5 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Дискотеката - Page 5 I_vote_lcapДискотеката - Page 5 I_voting_barДискотеката - Page 5 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Дискотеката - Page 5 I_vote_lcapДискотеката - Page 5 I_voting_barДискотеката - Page 5 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Дискотеката - Page 5 I_vote_lcapДискотеката - Page 5 I_voting_barДискотеката - Page 5 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Дискотеката - Page 5 I_vote_lcapДискотеката - Page 5 I_voting_barДискотеката - Page 5 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Дискотеката - Page 5 I_vote_lcapДискотеката - Page 5 I_voting_barДискотеката - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Дискотеката - Page 5 I_vote_lcapДискотеката - Page 5 I_voting_barДискотеката - Page 5 I_vote_rcap 
Анди
Дискотеката - Page 5 I_vote_lcapДискотеката - Page 5 I_voting_barДискотеката - Page 5 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Дискотеката - Page 5 I_vote_lcapДискотеката - Page 5 I_voting_barДискотеката - Page 5 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Дискотеката

Go down 
+8
Катрин Гилбърт
Деймън Салватор
Данийл Харис
Аблър Джеймс
Луциана-Мария Грайнер
Джеймс Франко
Фелисити Джеймс
Каталина Салватор
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Дискотеката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:48 pm

-Всичко което пожелаеш. - отговори ми той и прокара езика си по моя.Настръхнах от удоволствие.Притиснах се към него.
-В момента...мисля,че искам смао теб-прошепнах задъхана
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:55 pm

- Ти май си нов в града. Е, имаш ли планове за вечерта?-попита ме тя.Засмях се и се наведох към нея.
-Да мисля,че имам-прошепнах в ухото й.-Аз съм Джъстин-казах и я погледнах-Не е нужно да ми казваш как се казваш.МИсля,че вече знам.Джесика-казах и се наведох още повече докоснах устните и със свойте...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:03 pm

- Да, мисля, че имам - измърка отново в ухото ми - Аз съм Джъстин.Не е нужно да ми казваш как се казваш.Мисля,че вече знам.Джесика- каза и леко докосна устните ми със своите.
Обвих ръце около врата му и го придърпах максимално близо до себе си. Целувката започна бавно, постепенно се засили и... Музиката ли спря или всичко беше в главата ми? Устните му бяха меки и търсеха моите.И този негов аромат... Но изведнъж се спрях. Какво ми ставаше, целувах непознат на средата на дансинга? Сладък, но все пак... непознат.
Отдръпнах се от него и побягнах навън.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:18 pm

Тя охгърна врата ми с ръце и целувкатани се задълбочи.Притиснах тялото й към моето вкарах езика си в устата й.Но след миг всичко свърши.Тя ме погледна оплашено и избяга.Не нямаше да стане!!!Усетих ароматът и,а също и мислите и който бяха много по силни от на другите.Беше пред дискотеката усещах я.Хукнах на там и я обгърнах с ръце.
-Защо избяга?Спокойно скъпа няма да те нараня!!-погледнах я в очите-Какво те тревожи?-попитах и се заслушах в мислите й..не исках да ме излъже..
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:26 pm

Чух стъпките му след себе си. Ама този не се отказваше лесно. След малко усетх ръцете му да ме обгръщат.
- Защо избяга?Спокойно скъпа няма да те нараня! - погледна ме настойчиво в очите. - Какво те тревожи? - попита, но сякаш не очакваше да отговоря на въпроса, слушаше нещо. Супер. Сладурът можел и да чете мисли!
- Добре, може и да ти прозвучи тъпо,но не съм свикнала да се целувам при...какво? Първа среща?? - казах и го погледнах. Тези негови очи направо хипнотизираха...
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:37 pm

- Добре, може и да ти прозвучи тъпо,но не съм свикнала да се целувам при...какво? Първа среща?? -Слушах я,по точно мислите й
-Очите ми ти харесват?-прошепнах и я погледнах-Спокойно,първа среща която няма да забравя.Но ако толкова настояваш да си тръгнеш..добре..няма да те спра.Но кажи ми,красавице нима това е което найстина искаш?-казах и я притиснах отново.Целунах я и я пуснах.Оставих я да реши...все пак нейн бе изборът дали иска да прекара сама нощта или предпочита да е с мен...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Дискотеката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 5 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:47 pm

- Очите ми ти харесват? - прошепна и отново се наведе - Спокойно,първа среща, която няма да забравя.Но ако толкова настояваш да си тръгнеш..добре..няма да те спра.Но кажи ми,красавице, нима това е което наистина искаш? - каза и ме притисна към себе си. Този път ме целуна бавно, оставяше ме да реша...Е, аз нямах нищо против да остана с него, дано чуе това.
- За телепат не се справяш добре. - казах, след като отдели за момент устните си от моите. Отново се доближих до него. Усетих езика му в устата си. Беше настоятелен, не искаше да спира...
- Какво ще кажеш да си намерим по-удобно място, някъде с по-малко хора... - прошепнах, усещайки няколко погледа върху нас. Но не ми пукаше. Зачудих се какво ли беше станало с Рози, но доколкото я познавах, се беше погрижила да не й е скучно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотеката - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Дискотека "Plazza"-
Идете на: