Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Дискотеката - Page 2 I_vote_lcapДискотеката - Page 2 I_voting_barДискотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Дискотеката - Page 2 I_vote_lcapДискотеката - Page 2 I_voting_barДискотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Дискотеката - Page 2 I_vote_lcapДискотеката - Page 2 I_voting_barДискотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Дискотеката - Page 2 I_vote_lcapДискотеката - Page 2 I_voting_barДискотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Дискотеката - Page 2 I_vote_lcapДискотеката - Page 2 I_voting_barДискотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Дискотеката - Page 2 I_vote_lcapДискотеката - Page 2 I_voting_barДискотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Дискотеката - Page 2 I_vote_lcapДискотеката - Page 2 I_voting_barДискотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Дискотеката - Page 2 I_vote_lcapДискотеката - Page 2 I_voting_barДискотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Анди
Дискотеката - Page 2 I_vote_lcapДискотеката - Page 2 I_voting_barДискотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Дискотеката - Page 2 I_vote_lcapДискотеката - Page 2 I_voting_barДискотеката - Page 2 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Дискотеката

Go down 
+8
Катрин Гилбърт
Деймън Салватор
Данийл Харис
Аблър Джеймс
Луциана-Мария Грайнер
Джеймс Франко
Фелисити Джеймс
Каталина Салватор
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 03, 2011 7:46 am

Умишлено игнорира казаното от нея. Не сметна за необходимо да се хваща за толкова незначителна реплика.
- Да, определено не си ти. Въпреки, че аз си мислех, че имаш доста повече самочувствие, но какво пък, всеки греши. - Деймън сви рамене и се усмихна... почти ангелската му усмивка беше наистина неустоима.
- Просто дойдох да пийна едно уиски. - уточни той след кратко мълчание.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 03, 2011 5:44 pm

-Виж,миличък,не ме познаваш,нито знаеш колко самочувствие имам,и не знаеш дали те лъйа или не.-усмихнах се аз
-Но нека да приключим тази тема и да говорим за по-приятни неща,какво ще кажеш?Тази вечер съм тук за да се..напия..ако може така да се каже.
усмихнах се на една страна и отпих от питието си като остана отпечатък от устните ми върху чашата
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 03, 2011 8:00 pm

- Аз не твърдя, че те познавам. Просто ми се стори... малко по-надута, а сега ми изглеждаш прекалено скромна. Но така или иначе не знам каква си.
Дей й намигна и отпи от чашата си.
- Да се напиеш? Устройва ме. Какво ще пием?
Лукава усмивка се появи на лицето му и той погледа с очакване вампирката.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 03, 2011 8:02 pm

- Аз не твърдя, че те познавам. Просто ми се стори... малко по-надута, а сега ми изглеждаш прекалено скромна. Но така или иначе не знам каква си.
Дей й намигна и отпи от чашата си.
- Да се напиеш? Устройва ме. Какво ще пием?
-Мм каквото кажеш..текила,уиски,водка...не знам..всичко?!
повдигнах вежда
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 03, 2011 8:05 pm

- Хм... - Дей замълча за момент и впери поглед в бара.
- Какво ще кажеш за шотове?
Погледна Данийл и се усмихна. Не изчака отговорът й, а се запъти към бара. Поръча една бутилка текила, лимони и сол и се върна в сепарето. След около минута сервитьорката донесе необходимите продукти.
- Кой започва пръв?
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 03, 2011 10:07 pm

-Какво ще кажеш за шотове?
Не изчака отговорът ми, а се запъти към бара. Поръча една бутилка текила, лимони и сол и се върна в сепарето. След около минута сервитьорката донесе необходимите продукти.
- Кой започва пръв?
попита той
-Мм предполагам,че ти,като кавалер?
леко се засмях
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 04, 2011 4:07 pm

- Щях да ти предоставя честта, но щом настояваш... - Деймън сви рамене и се усмихна.
Напълни три чаши с текила, поръси горната част на дланта си със сол и се приготви.

- Добре, започваме...
Последователно изпи съдържанието на чашите, облиза солта от ръката си и взе лимона. Киселият му вкус го накара леко да присвие очи... Леко разтърси глава и се усмихна.
- Ти си наред. - подкани вампирката.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 04, 2011 4:11 pm

- Щях да ти предоставя честта, но щом настояваш... - Деймън сви рамене и се усмихна.
Напълни три чаши с текила, поръси горната част на дланта си със сол и се приготви.
- Добре, започваме...
Последователно изпи съдържанието на чашите, облиза солта от ръката си и взе лимона. Киселият му вкус го накара леко да присвие очи... Леко разтърси глава и се усмихна.
- Ти си наред.
налях четири чаши с текила и за няма и 10 секунди ги изпих на екс,облизах солта и взех лимона
бях свикнала и киселият му вкус не ми правеше впечатление
-Мм и аз мисля,че започваме добре.
усмиханх се леко


Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 8:37 pm

- О, Боже, тя можела да пие... - поклати глава и се усмихна.
- Ще вземеш да се напиеш и после ще се чудя какво да те правя.
Продължаваше да си играе с търпението й, продължаваше да я дразни.
- Гледай как се прави, малката.
Нареди си седем шота и за секунда ги пресуши, повтори процедурата със солта и лимона. Хвърли самодоволен поглед към вампирката и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 8:43 pm

- О, Боже, тя можела да пие... - поклати глава и се усмихна.
- Ще вземеш да се напиеш и после ще се чудя какво да те правя.
Продължаваше да си играе с търпението ми, продължаваше да ме дразни.
- Гледай как се прави, малката.
Нареди си седем шота и за секунда ги пресуши, повтори процедурата със солта и лимона. Хвърли самодоволен поглед към мен и се усмихна.
-Ти дори не подозираш колко мога да пия,миличък.
усмихнах се и наредих осен шота,естаствено всичките на екс и един след друг,и естествено пак процедурата с лимона и солта,леко разтърсих глава и се усмихнах
-Ти си наред.
повдигнах вежда предизвикателно като съблякох тениската си и останах по едно късо потниче
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 9:04 pm

- Леле, конкуренция. - Деймън се засмя и я погледна. В погледа му се четеше онази добре позната арогантонст... и любопитство. Май любопитство беше точното определение. Беше му интересно какво още ще направи вампирката.
- Само дето... вдигаме залога. - усмихна се дяволите и взе бутилката. Почти я пресуши с едно вдигане, а след това направи знак на бармана да донесе още една. Имаше късмет, че е вампир и е много по-издръжлив на алкохол от обикновен човек... в противен случай, вече щеше да е доста .... пиян.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 9:17 pm

- Леле, конкуренция. - Деймън се засмя и ме погледна. В погледа му се четеше онази добре позната арогантонст... и любопитство.
- Само дето... вдигаме залога. - усмихна се дяволите и взе бутилката. Почти я пресуши с едно вдигане, а след това направи знак на бармана да донесе още една.
-Мм добре,че си вампир,иначе досега да си паднал под масата.
усмихнах се
тъкмо когато щях да отпия от бутилката,пуснаха една от любимите ми песни,без дори да питам Деймън го дръпнах за ръката и отидохме да танцуваме,той се дърпаше, но до едно време,докато просто не застана и се вторачи в мен, дори не помръдваше,аз не спирах да танцувам,явно му харесваше,навлажних пръста си,отидох при него и го спуснах по устните му[
-Не ти ли се танцува?
повдигнах вежда и очаквах отговора му
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 10:53 pm

Както си се наливаха със солидно количество алкохол, вампирката хвана Дей за ръката и го повлече към дансинга. Това определено не беше добра идея, защото той мразеше да танцува. Затова просто закова на едно място, загледан в Данийл. От една страна прояваше непоправимия си инат, като отркито отказваше да танцува, но от друга гледката на вампирката наистина му харесваше.
Когато момичето се приближи към него, той остана мълачалив за няколко секунди. Просто я гледаше... нещото което го очуди беше, че му доставяше странно удоволствие просто да я наблюдава.
- Не съвсем. Трябват ми повече бутилки текила, за да ме накарат да танцувам. - каза с безизразно изражение.
Протегна ръка и придърпа вампирката за кръста. Придърпа я толкова близо до себе си, че дори и няколкото сантиметра, които ги деляха, изчезнаха.
- Но пък винаги можем да направим изключение.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 11:17 pm

- Не съвсем. Трябват ми повече бутилки текила, за да ме накарат да танцувам.Протегна ръка и ме придърпа за кръста. Придърпа ме толкова близо до себе си, че дори и няколкото сантиметра, които ни деляха, изчезнаха.
- Но пък винаги можем да направим изключение.
-Хмм радвам се.
усмиханх се загадъчно и леко допрях устни до неговите като в следващият момент се озовах на околко 50 сантиметра от него и отново танцувах,доплижих се до него хванах ръката му,сложих я на кръста си
-Не е толкова трудно.
намиганх му,започнах да танцувам долепена за тялото му,той сякаш си загуби умът...

Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 7:06 am

Вампирът обви ръце около талията й и започна да се движи в такт с музиката, следвайки движенията на момичето. Беше доближил устните си толкова близо да врата й, че дъхът му леко гъделичкаше кожата й. За няколко кратки секунди се изкуши дали да не я целуне, но не биваше да избързва и го осъзнаваше. Затова просто спусна усните си надолу, към рамото на момичето и съвсем леко го докосна. След което отново се върна нагоре към шията й.
- Някога казвали ли са ти, че си страхотна танцьорка? - прошепна в ухото й и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 3:00 pm

Вампирът обви ръце около талията ми и започна да се движи в такт с музиката, следвайки движенията ми. Беше доближил устните си толкова близо да врата ми, че дъхът му леко гъделичкаше кожата ми. Спусна усните си надолу, към рамото ми и съвсем леко го докосна. След което отново се върна нагоре към шията ми.
- Някога казвали ли са ти, че си страхотна танцьорка? - прошепна в ухото ми и се усмихна.
-Хмм,не,но го знам.
намигнах му
-И все пак благодаря ти.
усмихнах се,сложих ръцете си на раменете му,почти докоснах устните му и казах
-Сега определено ми харесваш повече от преди.Даже мисля,че..м...можем да си допаднем още повече.
повдигнах предизвикателно вежда,направих един кръг околко него и отново се завърнах на началното си положение
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 4:53 pm

- Искаш да кажеш, че досега не съм ти харесвал?? Ауч, току-що жестоко нарани чувствата ми. - каза през смях вампира и отново обви ръце около талията й. За няколко секунди продължи да се движи в синхрон с нея, точно както досега, но в един момент смени позицията си.
Прехвърли се пред нея, като не отделяше ръцете си от талията й. Вече бяха лице в лице, едва няколко сантиметра ги деляха един от друг.
Той леко се приближи към усните й и тихо прошепна:
- Как ти харесвам сега, малката?
Последва още една от онези леко изкривени на една страна усмивки и бавно се доближи още малко, намирайки устните й за една наистина страстна целувка. Хватката му около кръста й се затегна и той я придърпа плътно до себе си.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 5:02 pm

- Искаш да кажеш, че досега не съм ти харесвал?? Ауч, току-що жестоко нарани чувствата ми. - каза през смях вампира и отново обви ръце около талията ми. За няколко секунди продължи да се движи в синхрон с мен, точно както досега, но в един момент смени позицията си.
Прехвърли се пред мен, като не отделяше ръцете си от талията ми. Вече бяхме лице в лице, едва няколко сантиметра ни деляха един от друг.
Той леко се приближи към усните ми и тихо прошепна:
- Как ти харесвам сега, малката?
Последва още една от онези леко изкривени на една страна усмивки и бавно се доближи още малко, намирайки устните ми за една наистина страстна целувка. Хватката му около кръста ми се затегна и той ме придърпа плътно до себе си.
-Мм..
прехапах долната си устна
-С всеки миг ми харесваш още повече. А и устните ти ми харесват особено много.Далии мога отново да ги усетя?
погледнах го предизвикателно и прекарах пръсти през косата му
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 7:50 pm

- Отново? Разбира се.
Деймън се подсмихна и отново доближи устните си до нейните. И тъкмо, когато щеше отново да я целуне, се отдръпна.
- Но малко по-късно. Песента свърши, така че предлагам да се връщаме при шотовете. - широката усмивка на лицето му откриваше белите му зъби. Той се отдръпна, хвана Данийл за ръката и без да изчака отговора й, тръгна към сепарето.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 8:12 pm

- Отново? Разбира се.
Деймън се подсмихна и отново доближи устните си до моите. И тъкмо, когато щеше отново да ме целуне, се отдръпна.
- Но малко по-късно. Песента свърши, така че предлагам да се връщаме при шотовете. - широката усмивка на лицето му откриваше белите му зъби. Той се отдръпна, хвана ме за ръката и без да изчака отговора ми, тръгнахме към сепарето.
-Мм колкото по-късно,толкова по-желано и хубаво.
намигнах му
седнахме,взех една бутилка и си налях 3 шота,изпих ги един след друг и естествено процедурата с лимона и солта
-Да започнем от малко..
засмях се

Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 8:32 pm

- Ооо, продължаваш да се наливаш с алкохол. Сериозно ли искаш да се напиеш? - Дей се засмя и си наля четири шота.
Естествено те не бяха проблем за него и за секунда чашките останаха празни.
- Но пък ти предлагам по-забавна игра. Знаеш ли как се играе истина или предизвикателство? - ухили се самодоволно вампира. В отговор момичето само кимна.
- Добре тогава, аз съм първи... Избирам предизвикателство.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 8:47 pm

- Ооо, продължаваш да се наливаш с алкохол. Сериозно ли искаш да се напиеш? - Дей се засмя и си наля четири шота.
- Но пък ти предлагам по-забавна игра. Знаеш ли как се играе истина или предизвикателство? - ухили се самодоволно вампира. В отговор аз само кимнах.
- Добре тогава, аз съм първи... Избирам предизвикателство.
-Хмм..нека да видиим...
помислих малко и казах
-Изпий 6 шота и след това ми кажи първата дума,която ти идва наум.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 8:54 pm

- Ау, колко си лоша. Май ти искаш да ме напиеш.
Деймън се засмя и старателно нареди шесте чашки. Напълни ги с текила и доволно потърка ръце, приготвяйки се за старта.
Поръси малко сол по ръката си и последователно изсипа съдържанието на чашите в устата си. Облиза солта и взе един лимон. Отново направи намусена физиономия, когато усети вкуса му и изкрещя:
- КИСЕЛО!
След което отново избухна в смях.
- Каза първата дума, която ми дойде на ум...
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 9:03 pm

-Мм браво.Изпълни предизвикателството.
усмихнах се на една страна
-Сега аз избирам..иии..избирааам..предизвикателство.
усмихнах му се и очаквах "присъдата си"
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 9:10 pm

- Правиш ми се на смела с това ли? - Деймън поклати съчувствено глава.
- Добре, сама си го избра. Да видим колко е смела безстрашната вампирка.
Вампирът разходи погледа си из заведението и по-специално на някакво момче, което седеше на бара.
- Искам... да отидеш до него и да го целунеш.
При тези думи Дей избухна в смях, скръсти ръце пред гърдите и се облегна в очакване на реакцията на Данийл.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотеката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотеката   Дискотеката - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотеката
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Дискотека "Plazza"-
Идете на: