Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 4 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 4 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_rcap 
Ана Блейк
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 4 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 4 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 4 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 4 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 4 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 4 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_rcap 
Анди
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 4 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 4 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 4 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 ''Вила модерен раи''

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:41 am

-Разпускам - отговори тя като отново се потопи във водата ..
Побиха ме тръпки .. това не е разпускане .. това е мъчение.. не харесвах водата ..Погледнах отново ваната пълна с вода .. после си сипах още една чаша вода изпих я набързо .. и се върнах в спалнята . Седнах на леглото и се замислих за вечерта .. прекарана с Рози .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:44 am

Отново изкочих рязко от водата.Бях мокра.Много мокра.Франко го нямаше,огледах се и хванах една кърпа.Ових тялото си в нея и тръгнах към спалнята.
-Как си-попитах Джеймс като го видях седнал на леглото...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:51 am

Мислех си за прекрасните моменти от снощи
-Как си - Рози беше влезнала в спалнята но не бях я усетил ..
Станах и отидох при нея ... Прегърнах я и я целунах
-Перфектно щом съм с теб - отговорих след което пак я целунах
-Ами ти? - попитах
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:56 am

-Перфектно щом съм с теб.Ами ти?-попита ме той и ме целуна.Погледнах го и го прегърнах,колкото можех по-силно.
-И аз така-казах и целунах врата му.Усмихнах се и го забутах към леглото.Той легна и аз се сгуших на гърдите му.Целунах го пак и заспах.Този път ми бе много по-удобно...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 8:18 pm

Тя ме прегърна по-силно ..след което ми отговори -И аз така -
Целуна ме по врата. Усмихна ми се .. и ме бутна към леглото .. Легнах и тя се сгуши на гърдите ми .. Усетих че тя заспа , беше прелестна .. Целунах я по челото ..Беше ми удобно ..и започнах да се унасям отново в някой сън ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:12 pm

Пак се събудих.Ама не беше честно.Дръпнах се от Франко и застанах по корем.Погледнах го и почнах да прокарвам пръсти по корема му.Усмихнах се леко,като се замислих за отминалата нощ.Беше ми много хубаво с него.Даже прекалено.Наведох главата си на една страна,като продължавах да прокрвам пръсти по коремът му правейки кръгчета,около пъпът му..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 12:01 pm

Усещах приятно чувство по корема си .. и отворих очи . Усмихнах се като видях че Рози прокарваше пръст по корема ми , гъделичка ше.
- Добро утро красавице - казах аз и я погледнах
- Как спа - допълних също
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 12:34 pm

- Как спа-попита ме той и го погледнах изпод вежди.
-Ами...добре предполагам-засмях се и го целунах по устните-Е скъпи,аз кога ще си тръгвам?-попитах и се сетих нещо-А,да ти не обичаше да казваш на хората какво да правят.Нали?-засмях се и станах от леглото...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 12:50 pm

-Aми..добре предполагам - отговори ми тя .. след което ме целуна и допълни - Е скъпи,аз кога ще си тръгвам?
Но бързо допълни - А,да ти не обичаше да казваш на хората какво да правят.Нали?
-Когато искаш - отговорих аз като я целунах и допълних - Дам .. те сами си решават.
Надигнах се от леглото и отидох в банята да си наплискам лицето за да се расъня .. Върнах се в спалнята и отново се хвърлих на леглото .. Усмихнах се на Рози ..и казах - Скъпа някакви планове за днес имашли ?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 12:54 pm

- Скъпа някакви планове за днес имашли ?-попита ме след като се хвърли на леглото.Погледнах го и се ухилих.
-Не,но ще си направя-казах и се засмях.Отидох в кухнята и си направих кафе,след което се запътих към хола за да погледам малко телевизия
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 1:00 pm

-Не,но ще си направя- отговори тя .. след което отиде в кухнята . Тя си направи кафе и се настани в хола като пусна телевизора..
Аз през това време се облякох .. и отидох в хола .. настаних се до Рози .. като гледах странно как бързо сменя програмите ..
- А дали в плановете си има място и за мен? - попитах аз .. и продължавах да гледам странно телевизора в очакване на отговор
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 1:06 pm

- А дали в плановете си има място и за мен?-попита той,докато гледаше как препускам по каналите.Погледнах го и спрях на някаква програма.
-Амии...ще се намери-казах и се запромъквах по-близо до него.Почнах да го целувам и да прокарвам ръце по косата му.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 1:17 pm

-Амии...ще се намери - отговори тя .. след което започна да ме целува ..
Отвърнах и на целувките. Прокарвах пръсти през косата и.
-Та какво ще правим - я попитах .. продължих да я целувам
Обвих я с ръцете си и я притиснах към себе си
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 1:35 pm

-Та какво ще правим -попита ме и ме прегърна силно.Погледнах го и се замислих за изминалата нощ.
-Емии-казах и се огледах палаво-Зависи.Какво ти се прави?-попитах и леко прокарах език по врата му.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 1:40 pm

-Зависи.Какво ти се прави? - отговори тя като прокарваше език по врата ми.
Отпуснах се назад .. Като усетих че тя се опитва да ме възбуди .. и успяваше.Надигнах се леко .. и я целунах страстно ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:02 pm

Както винаги на лицето ми грейна усмивка.Знаех,че го възбуждам,а аз обичах той да е възбуден.
-Тааа...-започнах и се наведох отново към врата му.Леко го захапах,след което продължих играта си,прокарвайки ръце надоло по коремът му
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:24 pm

-Тааа...- каза тя .. като продължаваше да ме целува .. и прокарваше ръката си надолу по корема ми .. Бях възбуден ..
- Да? - отговорих аз.. като си хапех устните ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:38 pm

- Да? -каза и го погледнах отново си хапеше устните.
-За какво си мислиш?-попитах и прокарах ръката си още по надолу.Стиснах го леко.И отново почнах да целувам врата му...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:44 pm

-За какво си мислиш?- каза тя след което спусна тъката си по надолу . Стисна леко .. и отново ме целуна по врата.
-Мисля си за теб и палавата ти ръка .- отговорих аз ..хванах я за да мога да я целуна след което бавно спуснах ръцете си надолу по тялото и .. като се спрях на гърдите и ...притиснах си ръцете към тях и ги помачках .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:54 pm

-Мисля си за теб и палавата ти ръка .- отговори и спусна ръцете си по тялото ми.Обхвана гърдите ми и почна да ги мачка.Изтенах и се притиснах към него.Извих главата си назад и казах:
-Мммм....какво за ръката ми-и погледнах неговите две...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:01 pm

-Мммм....какво за ръката ми- попита тя след което погледна мойте ..
-Еми .. харесва ми какво прави тя -отговорих аз
Притиснах се към нея така че да усети колко е твърд ...
Спуснах ръцете си по надолу по корема и..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:07 pm

-Еми .. харесва ми какво прави тя -след което се притисна към мен и усетих,колко е възбуден.Ръцете му се спуснаха по тялото ми и аз прехапах устни.Придърпах го към себе си и почнах да го целувам страстно.Отделих се от устните му задъхана.Погледнах го и се притиснах към него.
-Да...нимфомани-казах и се засмях
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:13 pm

Придърпа ме към себе си и започна да ме целува страстно .. Отдръпна се за момент и каза -Да...нимфомани.
Продължи да ме целува страстно . надигнах се леко .. за да застана по добре .. така че тя да може да легне върху мен ..
-Съгласен съм .. нимфомани - казах аз .. продължих да я целувам ..като се притисках към нея .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:17 pm

-Съгласен съм .. нимфомани - каза и застана такаче да легна върху него.Все още се притискаше към мен.Възбуждаше ме.Изтенах и го погледнах.
-Ъъъмм...трябваш ми-прошепнах и се притиснах,колкото можех повече към него...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:25 pm

-Ъъъмм...трябваш ми - Прошепна ми тя...и се притисна към мен
Погледнах я , усмихнах се ... Целунах я нежно , дръпнах се .
-Твой съм - казах аз като отново я целунах ..
Започнах да свалям дрехите и ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





''Вила модерен раи'' - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
''Вила модерен раи''
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Плажната вила
» Вила Мелроуз
» Вила Елата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Вилни селища-
Идете на: