Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 3 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 3 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_rcap 
Ана Блейк
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 3 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 3 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 3 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 3 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 3 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 3 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_rcap 
Анди
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 3 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 3 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 3 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 ''Вила модерен раи''

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:32 pm

-Ами ти?-попита ме той и аз го погледнах.Погледнах се и себе си седяща на четири крака на земята в краката му,гола и с мокра коса.Засмях се и го погледнах.
-Мисля,че няма смисъл да си търсим дрехите...излишно губене на време-казах и станах като прокарах ръка по корема му..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:37 pm

Рози седеше на земята гола и мокра .. след което каза:
-Мисля,че няма смисъл да си търсим дрехите...излишно губене на време.
Тя се изправи и прокара ръка по корема ми .. а аз се наведох леко да я целуна .. и започнах отново да разхождам ръцете си по нея.
Страстно я целувах и притисках към себе си.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:41 pm

Отново почна да прокарва пръсти по мен.Да ме целува.
-Пак?-попитах го аз и се надигнах на пръсти и почнах да го хапя по врата
Захапах едното му ухо,а после прокарах език по врата му.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:48 pm

-Пак? - попита ме тя ...
Аз исках но се чудих дали тя иска..
-Искашли или само да се гушкаме ?-попитах ..аз -защото аз искам.
Целунах я отново страстно и я понесох към леглото ...
Оставих я там и зачаках отговор .. като я целувах нежно по врата .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:53 pm

-Искашли или само да се гушкаме ,защото аз искам. -каза той и ме занесе на леглото.
-Да искам-казах и го целунах.Не знаех защо,но тръпнех от желание да ме докосва,да прокарва ръце по кожата ми.-Искам те-прошепнах и го ухапах леко за ухото...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:57 pm

-Да искам - каза тя - Искам те.
След което ме захапа по ухото .. това ме възбуждаше ..Прокарах ръцете си по корема , гърдите , краката и.. Усещах все още водата по кожата и ..
Целунах я страстно .. и започнах да я целувам по корема , гърдите , врата и исках да я влудя. След което отново се върнах на устните и..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:01 pm

Отново почна да прокарва устни по мен.Откачих просто трябваше да го имам.Отново.Изтенах целунах го и захапах долната му устна.
-Моля те-изтенах и се притиснах до него.Усетих ерекцията му и отново я поех в ръката си.Започнах плавно да го галя,а през това време наблюдавах лицето му.Устните му....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:07 pm

Рози захапа устната ми .. след което изтена - Моля те - и ме пое в ръката си..
Бях Възбуден .. исках я , желаех я. Бутнах я на леглото да падне .. след което застанах над нея .. и я целунах страстно .. Надигнах се леко и си прехапах устната ... Опитах се да го вкарам в нея ..но не успях .
-Можели ти - попитах я .. с небрежна усмивка ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:13 pm

-Можели ти -попита ме той след като се опитада го вкара в мен.Замислих се и казах
-Добре,но ще е за последно!-Хванах го в ръка и му помогнах.Изпъшках,когато влезе вътре в мен-Франко-изтенах и го целунах.Усещах го толкова силно,а още по силно го желаех.Задъхах се когато почна да се движи в мен.Стиснах чаршафите и извърнах глава....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:16 pm

-Благодаря - отговорих аз след като тя ми помогна да го вкарам .. Целунах я
и започнах да се движа по-бързо .. и по-грубо .. личеше и че харесва по-бързото и по-грубото .. Бях решен този път да я докарам до оргазъм ..
Целунах я отново .. и забързах темпото...чух как стене името ми ..
Реших да увеличавам колкото се може повече скороста и грубоста ...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 7:45 am

-Благодаря - отговори ми той след което ме целуна.Усетих как увеличава скоростта,а заедно с това стана и по-груб.Започнах да стена името му.Да се задъхвам,пръстите ми се бяха впили в гърба му.Целувах раменете му.Сякаш всичко,около мен се завъртя.Не можех да мисля за нищо,друго освен за пламенитему движения,за огънятгорящ вътре в мен.Отворих широко очи,при поредният груб тласък.Да определено,беше невероятен....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 9:29 am

Усещах как тя си забива ноктите.. Което ме караше да ставам по-груб и по-груб... Чувах как се задъхва.. и как стене името ми ...Тя се притискаше към мен .Забавих малко темпото..Хванах главата и, и я целунах страстно..След което отново се върнах на предишното грубо и бързо темпо .. Бях решил да я докарам до оргазъм .. Нищо нямаше да ме спре..Целунах я нежно по врата...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 10:50 am

Ставаше все по-груб,почна да ми причинява болка,която ме влудяваше още повече.Намали темпото за малко и обърна глават ми к ъм него,за да ме целуне.Усмихнах се и изтенах,когато рязко проникна отново в мен,връщайки се към грубите си действия.Не можех да дишам,беше ми трудно,а камоли да мисля.
-О Господи..о господи-стенех и се притисках към него.Сякаш никога не бях правила секс,а можеби не бях правила такъв секс.Усетих как оргазмът ми наближава с бясна скорост...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 5:41 pm

-О Господи..о господи - стенеше тя ...и все повече се притискаше към мен..
Дори не помислях да намалям темпото.. но усещах че скоро време ще свърша .. щях да издържа колкото се може повече...
-Ще свърша скоро време ..- успях да кажа ..Не намалявах темпото ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 8:27 am

-Ще свърша скоро време ..- каза й аз го погледнах.
-Амм..добре-успях да кажа и се притиснах отново към него.Затворих очи и се отдадох на последните тласъци.Прахапах устни и изтенах.Усетих го,че свърши и се отпуснах върху възглавниците.
-Невероятен си-прошепнах и го целунах...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 8:36 am

След секунди свърших.. нищо незнаех в този момент .
-Невероятен си - ми прошепна Рози след което ме целуна
- И ти си невероятна - отговорих бързо аз .. бях изморен и се отпуснах на леглото до нея .. Целунах я по главата и я прегърнах ..След което започнах да се онасям .
-Благодаря ти - допълних аз ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 8:43 am

-И ти си невероятна.Благодаря ти!-каза след като се отмести от мен.
-И аз ти благодаря-прошепнах.Дръпнах се от него и станах.Намерих си дрехите и почнах да се обличам.Отидох към банята за да въведа,косата и в някакъв ред.Изплакнах си лицето и отново отидох в спалнята.Погледнах го,а след това вратата.Чудех се..дали да си тръгна...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 8:54 am

-И аз ти благодаря - прошепна тя .. Аз започнах да се унасям все повече ..
След което усетих че тя стана от леглото . Чувах стъпките из спалнята и банята .. явно се оправяше ..
Знаех че ще си тръгне ..но изведнъж чух че тя спря .. Отворих очи и я видях да поглежда към мен после към вратата.. беше се облякла и косата и беше оправена ..
-Oстани , моляте - едвам успях да кажа .. - Остани с мен
Исках тя да бъде с мен ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 8:58 am

-Oстани , моляте... Остани с мен-едва успя да каже.Погледнах го и се усмихнах.Поклатих глава и седнах до леглото.Хванах ръката му и го оставих да заспи.Огледах стаята и се подпрях на леглото.Не след дълго и аз се унесох....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:03 am

Усетих че остана с мен .. тя седна на леглото и ми хвана ръката ..
бях щаслив че остана с мен ..но не след дълго заспах ..Всичко беше прекрасно .. харесвах това момиче , много го харесвах ..и се радвах че беше с мен..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:13 am

Бях заспала дълбоко,когато нещо ме събуди.Отворих леко очи и погледнах към вратата.След това погледнах Франко усмихнах се и отидох в банята.Пуснах водата съблякох се и влязох във водата.Потопих се и се отпуснах в топлата вода.заслушах се за някакъв звук идващ от спалнята,но не чух нищо.Потопих се във водатат и си останах така.Охх колко беше хубаво....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:19 am

Събудих се от кошмара ..който сънувах .. и се огледах в стаята .. колкото и да беше тъмно можех да видя всеки детайл в стаята .. обърнах се да видя Рози но нея я нямаше ... помислих си че си е тръгнала .. с тъжна физиономия .. се запътих към банята за чаша вода.. когато видях че там светят лампите .. вленах вътре .. и видях че ваната е пълна с вода има тяло в нея ..знаех че това е Рози .. отново придобих щасливо изражение .. сипах си вода .. и зачаках тя да се покаже на повърхноста ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:26 am

Толкова се унесох,че забравих да изляза да си поема въздух.Стана ми лошо и ми причерня.Изкочих от водата и си поех дълбоко дъх.Отметнах мократа си коса назад и отворих очи.Все още не виждах нищо.
-По дяволите-казах и се облегнах назад.Усетих чуждо присъствие и се стреснах.Отново отворих очи и този път видях Франко.
-Аааа стрестна ме-извиках и го замерих с най-близката кърпа...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:36 am

Видях я как изкача от водата .. след което извика :
-По дяволите - облегна се назад и допълни - Аааа стресна ме
След което хвърли една кърпа към мен ..Усмихнах се като хванах кърпата ..
-И аз се радвам да те видя -отговорих аз , изплезих се и допълних - та какво правиш ?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:38 am

-И аз се радвам да те видя та какво правиш ?-изплези ми се и по-съвсем детински и азму се изплезих.
-Разпуксам-казах.Поех си дъх и се потопих с цел да остана много дълго под водата.Заттворих очи и се замислих за миналите няколко часа..

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





''Вила модерен раи'' - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
''Вила модерен раи''
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Плажната вила
» Вила Мелроуз
» Вила Елата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Вилни селища-
Идете на: