Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
''Вила модерен раи'' I_vote_lcap''Вила модерен раи'' I_voting_bar''Вила модерен раи'' I_vote_rcap 
Джеймс Франко
''Вила модерен раи'' I_vote_lcap''Вила модерен раи'' I_voting_bar''Вила модерен раи'' I_vote_rcap 
Ана Блейк
''Вила модерен раи'' I_vote_lcap''Вила модерен раи'' I_voting_bar''Вила модерен раи'' I_vote_rcap 
Каталина Салватор
''Вила модерен раи'' I_vote_lcap''Вила модерен раи'' I_voting_bar''Вила модерен раи'' I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
''Вила модерен раи'' I_vote_lcap''Вила модерен раи'' I_voting_bar''Вила модерен раи'' I_vote_rcap 
Александра Салваторе
''Вила модерен раи'' I_vote_lcap''Вила модерен раи'' I_voting_bar''Вила модерен раи'' I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
''Вила модерен раи'' I_vote_lcap''Вила модерен раи'' I_voting_bar''Вила модерен раи'' I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
''Вила модерен раи'' I_vote_lcap''Вила модерен раи'' I_voting_bar''Вила модерен раи'' I_vote_rcap 
Анди
''Вила модерен раи'' I_vote_lcap''Вила модерен раи'' I_voting_bar''Вила модерен раи'' I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
''Вила модерен раи'' I_vote_lcap''Вила модерен раи'' I_voting_bar''Вила модерен раи'' I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 ''Вила модерен раи''

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 10:28 am

Вилата отвън
''Вила модерен раи'' D347511b
Спалнята
''Вила модерен раи'' St62530__leading
Банята
''Вила модерен раи'' 020-thumb
Кухнята
''Вила модерен раи'' Img4
Всекидневната
''Вила модерен раи'' 1252064161
Спалнята на вторията етаж
''Вила модерен раи'' Ee-bedroom-01-by-gmsquare-thumb
Банята на вторият етаж
''Вила модерен раи'' Contemporarysetformodernbathroombyhoesch10554x369-thumb
Задната градина
''Вила модерен раи'' 04
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:54 pm

Започнахме с целувка в дискотеката а сега не отлепях устни от нейните докатоо отварях вратата.Затръшнах я зад нас и я вдигнах, понесох я към спалнята .. или поне на там си мислех че отивам. След доста време лутане без да виждам на къде отивам , се спънах в леглото на спалняте и се хвърлих върху нея ..Прокарвах устни по врата и шията , след което отново се връщах на устните и ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 2:59 pm

Не отлепяше устните си от мойте.Отлепи ги едва,когато се озовахме на леглото.Прокарваше устни по кожата ми.
-Да..сега кой,за какво плаща-прошепнах едва и се притиснах към него.Започнах да разкопчавам якето му,след което го хвърлих на земята.Същото се случи и с тениската му.Впих устните си в неговите,прокарах пръсти по топлата му кожа...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 3:05 pm

-Да..сега кой,за какво плаща - прошепна тя .. но не и отговорих
Свали ми якето и тениската .. тя се впи в устните ми ...
.. Сега аз и свалих якето , заедно с потника .. продължих да прокарвам устни език по хубавото и тяло .. Върнах се отново на устните и прокарвах ръцете си през косите и и цялото и тяло ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 3:09 pm

Тялото ми се разтапяше под ласките му.Кожата ми гореше на местата на който ме докосваше.Устните му ме пленяваха.А погледа му,Господи този поглед.Бутнах го леко,но няма сили за да застана отгоре му,само го придърпах по близо до себе си...Бях като омагьосана...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 3:13 pm

Усетих как се опитва да ме бутне .. за да застане отгоре.. но нямаше да успее.. нямаше да и позволя ..
-Това е защото не ми каза Чао миналия път - казах и аз
Наведох се към нея и я целунах страстно по устните .. погледнах я под себе си... Беше уникално красива ..Пак се наведох и продължих да я целувам .. Ръцете ми не спираха да се разхождат из цялото и тяло ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 3:20 pm

-Това е защото не ми каза Чао миналия път - каза ми той и ме целуна.Прокарваше ръцете си по цялото ми тяло,влудяваше ме.Надигнах се леко и се притиснах към него.Хванах едната му ръка,сякаш се опитвах да я привлека по близо до себе си.
-Ти за едно чао ли си-казах аз опитвайки се да позвуча саркастично,но с този треперещ глас не се получаваше
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 3:25 pm

-Ти за едно чао ли си - каза тя след което се притисна към мен..
Продължих да я целувам ..
-Еми да .. помислих че не си ме харесала - отговорих аз .. и разкопчах панталона и с едната си ръка .Прокарах другата по корема и , гърди те и .. Спуснах я надолу между краката и .. Целунах я по устните .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 3:31 pm

-Еми да .. помислих че не си ме харесала - отговори ми той и разкопча дънките ми прокара ръце по корема и гърдите ми,след което спусна едната си ръка между каката ми.Потръпнах от удоволствие.
-Ааахаа..да не съм те харесала..ммм-простенах и хванах ръката му по силно.Треперех от удоволствие...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 3:40 pm

Ааахаа..да не съм те харесала..ммм - отговори тя стенейки и хвана ръката ми Прокарах пръсти между краката и с лек натиск и бавно вкарах един от пръстите си в нея .. Целунах я по устните. Започнах да я целувам по врата и да прокарвам език по цялото и тяло .. Без да спирам всякакви движения с ръката си..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:19 pm

Вкара един от пръстите си в мен и аз изтенах.Затворих очи и го оставих да ми прави каквото иска.Не исках да му преча или да го спирам.Исках той да е шефът.Усетих как почна да прокарва езика си по тялото ми,а ръката му не спираше да ме влудява.
-Аммм...да-успях да кажа и се отпуснах в мекото легло...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:26 pm

-Аммм...да - каза тя
Радвах се че и харесва ,вкарах втори пръст и започнах по бързо да движа ръката си .. прокарвах език по корема и , гърди те и ... хапех кожата и..
Спуснах езика по надолу докато не стигнах пръсти те си между краката и . Бавно започнах да движа езика си около не спиращите пръсти ... Бях възбуден и я исках много силно ...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:44 pm

Вкара втори пръст в мени аз истенах.Устните му и езикът му ме побъркваха.Но това не беше всичко усетих езикът му,точно там където ми беше нужен.Изтенах,сплетох пръсти в косата му и прехапах устни.
-О Господи Да!!!-казах и се притиснах към него.Бях силно възбудена,умирах си от желание за тялото му...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:54 pm

-О Господи Да!! - извика тя .. и се притисна към мен.. Беше топла което ми подсказа че е възбудена ..
Спрях да правя каквото и да е .. прокарах езика си отново по корема , гърди те и .. и на края я целунах страстно по устните .. прокарах си пръстите през косата ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:04 pm

Изведнъж спря действията си и почна да прокарва езика си нагоре по коремът и гърдите ми.Спря се на устните ми.Оправи косата си и ме погледна.
-Какво?-попитах и се надигнах да го целунах.Усетих възбудата му,гореща и уголемена.Притиснах се към него и го усетих как потръпва.
-Искаш ли го?-попитах и прокарах ръката си надоло към издутината на панталона му..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:11 pm

Искаш ли го? - ме попита тя ...
Естествено че го исках ..
-Естествено че го искам - отговорих аз като усетих ръката и по панталона ми
Отпуснах се и оставих тя да застане отгоре ми .. Целунах я ...
Желаех я от както ме целуна в дискотеката ... Тя ме влудяваше само с намигване .. бях онемял пред нея ..Целунах я отново ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:28 pm

-Естествено че го искам - отговори той и ме остави да застана отгоре.Погледнах го и се наедох почнах да го целувам.Да хапя леко езикът му,като през това време леко се движех върху него.Прокарах устни по бузата му надоло към врата му,леко засмуках кожата му и се спуснах надоло като опсипвах кожата му със ситни целувки.Слизах все по надолу,стигнах дънките му. Прокарах език по коремът му и разкопчах дънките му.ПОех го в ръката си и почнах да го галя бавно,да прокарвам пръсти по главичката му.Наслаждавах се на екстаза му.Надигнах се и го целунах отново по устните,след което се спуснах отново надоло и го поех целият в устата си,поемайки тестисите му в ръката си...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:39 pm

Тя прокарваше език по тялото ми и с ръка разкопча дънките ми и го пое между пръсти те си ... Целуна ме след което се спусна надолу .. и го пое целия в устата си.. Неможех да мисля .. просто беше уникално чувството .. даже немога да го опиша..
-Господи - изтенах аз като я погледнах какво прави
Прокарваше пръст по главичката и ме влудяваше . Нямах сили в тялото си да помръдна ... бях в нейните ръце... Опитвах се да се надигна да я целуна но неможех
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:44 pm

-Господи-изтена и ме погледна,отново го поех в устата си и заместих пръста си с езика си.Прокарвах езика си бавно по главичката,по дължината му.Забавлявах се и се наслаждавах в един и същ момент.Тежкото му дишане някак си ме възбуди.Погледнах го и видях колко е красив в такива моменти,сякаш бе потънал в море от наслада.
-Как си?-прошепнах и се надигнах за да го целуна,,,
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:48 pm

Пое ме отново .. Дишах тежко .. За нищо неможех да мисля ..
-Как си? - ме попита тя .. след което ме целуна
-Искам те.. повече от всичко на света - бяха единствените думи които можех да кажа сега.. Надигнах се да я целуна ...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:53 pm

-Искам те.. повече от всичко на света -каза и аз го погледнах.Поклатих положително глава и казах
-Да и аз те искам,толкова силно те искам-притиснах се към него целунах го страстно и го възседнах.Помогнах му да влезе и почнах бавно да се движа.Целувах го от време на време.Забързвах и забавях.Накарах го да седне,за да ми е по удобно.Усетих как ръцете му направляват движенията ми...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:58 pm

-Да и аз те искам,толкова силно те искам-отговори ми тя .. след което ме целуна и ми помогна да влезна в нея .. Тя започна бавно да се движи.. След което аз седнах за да и е удобно .. Целунах я ... Тя забърза темпото ..
Беше много приятно .. Вдигнах я докато все още бях в нея .. и я сложих да легне по гръб а аз застанах над нея .. Започнах да се движа бързо ... Целунах я и се притиснах към нея
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:06 pm

Както беше в мен изведнъж ме вдигна и се преобърнахме.Той застана над мен,започна да се движи бързо да се притиска към мен.Започнах да стена и да пъшкам.Загубих представа къде съм.Знаех само,че е невероятен.Задъхвах се,охках притисках се към него.Усещах го в себе си,усещах движенията му.Вдигнах ръцете си и се хванах за рамката на леглото.Търсех нещо за което да се хвана.Екстазът ми бе толкова силен,че имах чувтството че ще загубя съзнание ако стигна до оргазъм...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:11 pm

Чувах я как се задъхва , охка ..Продължих да се притискам към нея .. започнах да ставам все по бърз в движенията си .. както и по груб.. исках да я докарам до оргазъм. Исках тя да не забрави този момент..
Забавих малко темпото но продължавах да съм груб ... Целунах я страстно. След това отново за бързах темпото .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:16 pm

Ставаше все по бърз и по груб.Начинът по който се движеше,как го вкарваше в мен.Забави темпото и си пойска целувка,но продължаваше да бъде груб.Но бавното темпо не трая дълго,отново го вкара целият дълбоко в мен и стана бърз.Не можех повече едва дишах.
- О Господи Франко ДА!!!-извиках и избухнах...но той не псря да се движи в мен,усещах до все още възбуден...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





''Вила модерен раи'' Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
''Вила модерен раи''
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Плажната вила
» Вила Мелроуз
» Вила Елата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Вилни селища-
Идете на: