Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 2 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 2 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_rcap 
Ана Блейк
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 2 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 2 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 2 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 2 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 2 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 2 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_rcap 
Анди
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 2 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 2 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 2 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 ''Вила модерен раи''

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:24 pm

- О Господи Франко ДА!!!- тя викаше името ми ..това ме направи доволен
Усмивка изби на лицето ми ...Продължих с движенията си все по-бързо и по-грубо.
Но усетих че съм близо до края ...
-Ще свърша ...- казах аз колкото и да не исках ...
Целунах я
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:27 pm

-Ще свърша ...- каза той и ме целуна.Погледнах го тъжно и го притиснах към мен.Усетих последните мъчителни от негова страна движения.Притисна се за последно в мен и се отпусна.
-Благодаря ти-прошепнах и го целунах по врата...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:37 pm

...Усетих как свършвам и с последни движения се притиснах към Рози ..
-Благодаря ти - прошена тя в ухото ми ...
Надигнах се леко целунах я нежно по устните ... - И аз ти Благодаря
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:40 pm

- И аз ти Благодаря-каза ми той и аз се унесох..но не.не не не...нямаше да стане.Бутнх го от мен и станах.Тръгнах към банята и пуснах душът,за да се напълни ваната.Подадох се от вратата и го видях как лежи.Погледнах го сериозно
-Еййй айде стани.Искам да се изкъпя...ще ми измиеш ли гърба?-попитах и се усмихнах дяволито

Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:45 pm

Избута ме .. и скочи от леглото .. запъти се към банята.. Чу се как пуска водата на ваната..След това я видях да наднича.
-Еййй айде стани.Искам да се изкъпя...ще ми измиеш ли гърба? - каза тя ..
-Добре ще ти помогна ..- отговорих аз
Скочих от леглото и се запътих към банята ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:50 pm

-Добре ще ти помогна-каза и скочи от леглото засмях се и се врътнах към водата.Издигнах една сфера във въздуха и го изчаках да влезе запратих я по него и го погледнах.Мокър и леко ядосан
-Спокойно скъпи,нали сега ще се къпем.-казах и се засмях на физиономията му
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:57 pm

Тъкмо влезнах в банята и една сфера от вода се разби в мен ..
Целия бях мокър.
-Спокойно скъпи,нали сега ще се къпем.- каза тя като ми се смееше ..
Аз все още бях в шок от водата
-Спокоен съм - отговорих аз и си поех дълбоко въздух .. След което видях как Рози се смее... Беше уникално красива ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:09 pm

-Спокоен съм -каза и ме погледна.Засмях се отново и скочих във водата.Беше много хубаво..обичах водата.След минутя бях на повърхността и го погледнах.Усмихнах се и казах -Нали щеше да ми помагаш айде чакам те-издигнах няколко сфери и ги запратих по него...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:18 pm

Видях как тя скача във ваната... и след малко се подаде и ми каза:
-Нали щеше да ми помагаш айде чакам те.
-Добре де .. - ама погледнах водата и си казах .. "чакай аз не харесвам вода какво правя" но беше твърде късно видях как още няколко сфери летяха към мен.. Затворих очи и просто скочих към ваната.. След като отворих .. видях че бях до Рози във ваната.. Вълчото в мен казваше "трябва да изляза"
Ама сърцето ми не искаше да го направя .. исках да съм с Рози. Погледнах я , След което я целунах .. и я попитах:
-Според мен можеш и сама да го измиеш , защо съм ти аз?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:23 pm

-Според мен можеш и сама да го измиеш , защо съм ти аз?-попита той и аз се нацупи.Издадох долната си устна напред и се потопих пак.
-Добре излез!-казах като се появих пак на повърхността.Издигнах още една сфера и почнах да си играя с нея.Игнорирах факта,че той е до мен и спуснах сферата във водата.Изправих се леко за да взема сапуна и шампуана и усетих лавандуловият аромат да сеноси от кожата ми.Нацупих се пак и се върнах във водата...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:27 pm

-Добре излез! - ми каза тя .. беше ми се нацупила .. след което я видях как се изправя за да вземе сапуна и шампуана ... Седна бързо отново във водата...
Изплисках я в лицето с малко вода .. за да и го върна за дето ме замеряше със сферите...Не спирах да я пръскам ..Беше забавно .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:30 pm

Започна да ме плиска и се ядосах.Отворих очи и блокирах всичко само с мисъл.Приближих се до него и му казах тихо-Нали ти се излизаше?Излизай тогава.-засмях се и се потопих във водата...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:33 pm

Тя спря всичко с мисълта си.. ама не беше честно ..след което ми каза тихо:
-Нали ти се излизаше?Излизай тогава.
-Ще съжаляваш - и отгових аз с лека усмивка
Аз станах от ваната ... Облякох халата.. и се обърнах да и помахам като за чао.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:37 pm

Хах ще съжалявам.Нима,Обърна се да ми помаха,но нямаше да стане телепортирах се за секунда в спалнята бях гола..и мокра,а той надали очакваше да ме намери там....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:41 pm

Oбърнах се и се запътих към спалнята .. там ме чакаше Рози .. гола и мокра.
Бях изумен ...
-Чакай ама .. ти до сега беше ..там .. а сега..? - дори неможех да формирам изречение... ай голотата и ме разконцентрираше..
Замислих се малко .. след което се приближих до нея .. целунах я и я прегърнах .. -Спокойно нямаше да си отида.. , мислех как да ти пусна студената вода .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:44 pm

-Спокойно нямаше да си отида.. , мислех как да ти пусна студената вода .
-Охх милият-засмях се-аз съмповелител на водата няма как да ми подейства студената вода.Таа как си?-попитах и го погледнах.Целунах го страстнно и прокарах ръка по коремът му и развързах халата...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:05 pm

-Охх милият-засмя ми се тя и допълни-аз съмповелител на водата няма как да ми подейства студената вода.Таа как си?
След което ме целуна и развърза халата ми .
-Еми мокър съм - отговорих аз - И от къде да знам че не ти действа студената вода.
Наведох се и я целунах страстно ..като си прокарвах ръката през мократа и коса .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:06 pm

-Ммм..не зная-казах и се притиснах към него.-Имам въпрос...Това е втората ни среща,а вече правихме секс...не ти ли е странно?-попитах и се дръпнах от него..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:10 pm

-Ммм..не зная-каза тя и се притисна към мен след което допълни -Имам въпрос...Това е втората ни среща,а вече правихме секс...не ти ли е странно?
Зачудих се кое трябва да е странното..
-Не ми е ... но какво трябваше да издържим до 10 среща без секс? - отговорих аз ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:13 pm

-Не ми е ... но какво трябваше да издържим до 10 среща без секс?-попита ме той и го погледнах.
-Ти базикаш ли се с мен?-попитах и го погледнах.Станах от леглото и почнах да си търся дрехите....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:17 pm

-Ти базикаш ли се с мен? - беше нейния отговор ..
Знаех си че така ще реагира .. след което тя започна да си търси дрехите .. охх това ще и отнеме време ..
Аз се излегнах на леглото .. и за гледах тавана.. беше интересно .. за първи път бях се замислил...
-Рози! -казах аз
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:21 pm

-Рози?-каза
-Какво искаш-извиках отпод леглото.Подадох главата си навън и го погледнах-Кажи?!Наведох се и почнах да пълзя в опит да си намеря нещата...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:24 pm

-Кажи - отговори тя .. като чувах че продължава да търси дрехите си..
-Благодаря ти - казах аз - Благодаря ти .. Всичко беше прекрастно .. Благодаря ти за прекрасната Нощ ...
След което се изправих отидох до нея .. и я целунах след което се наведох и и подадох една от нейните дрехи ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:26 pm

-Благодаря ти.Благодаря ти .. Всичко беше прекрастно .. Благодаря ти за прекрасната Нощ ... -каза и дойде и ме целуна.Подаде ми една от дрехите и аз го погледнах лошо...
-Тръгваш ли си?-попитах и го погледнах..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 8:30 pm

-Тръгваш ли си? - ме попита тя ..
-Естествено че не - отговорих аз с широка усмивка ..- просто като гледам ти трябва помощ да си намериш дрехите .., а аз мойте дори незнам къде са .
Радвах се че съм с нея .. тя ме правише щаслив ..
-Ами ти? - попитах аз .. надявах се да не си тръгне .Исках да остане с мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





''Вила модерен раи'' - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
''Вила модерен раи''
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Вила Елата
» Плажната вила
» Вила Мелроуз

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Вилни селища-
Идете на: