Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 5 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 5 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_rcap 
Ана Блейк
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 5 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 5 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 5 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 5 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 5 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 5 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_rcap 
Анди
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 5 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_lcap''Вила модерен раи'' - Page 5 I_voting_bar''Вила модерен раи'' - Page 5 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 ''Вила модерен раи''

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:28 pm

-Твой съм -каза и почна да ме съблича.Погледнах го и притворих очи.
Погледнах го отново и се усмихнах.Бутнах го назад и се наведох над него.Свалих му дрехите и се засмях на мисълта си,че преди малко се бе облякъл.Почнах да го целувам,но този път нямах намерениеда стигна до долу.
-Кажи ми какво искаш да направя?-казах и го погледнах
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:37 pm

Бутна ме надолу .. и започна да ме съблича и целува..
-Кажи ми какво искаш да направя?- ме попита тя ... в момента мислех само за това че я исках..
-Искам те - отговорих аз .. като я целунах - Не ме интересува какво ще правиш.
Целунах я .. и се притиснах към нея. Прехапах си устните при натиска ..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:39 pm

-Искам те. Не ме интересува какво ще правиш.-Отново се притисна към мен и прехапа устни.Погледнах го и се наведох да го целуна
-Вземи ме тогава-казах и се притиснах към него,след което се дръпнах.Свалих дрехите си и останах гола..чаках го...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 3:43 pm

-Вземи ме тогава-каза тя след което се съблече гола ..
-С удоволствие - отговорих аз целунах я .. и се съблякох дрехите .. който преди малко бях облякъл..
Отново започнах да я целувам .. и се притисках към нея ..като ръцете ми се разхождаха по нея ... Отлепих едната си ръка от нея .. и с нейна помощ го вкарах в нея .. с малко затруднения.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 4:00 pm

-С удоволствие -след което се съблече.Започна отново да ме целува.Да ме влудява.Ръцете му се разхождаха по тялото ми,а самият той се притискаше към сърцевината ми.Отлепи едната си ръка от мен и се опита да проникне,не успя и аз му помогнах.Усещането да бъде вътре в мен,бе неописуемо.Притиснах се към него нетърпелива да започне....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

''Вила модерен раи'' - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 4:15 pm

Помогна ми да го вкарам в нея ..Притисна се към мен.
Аз започнах да правя бавни движения.. След което увеличих скороста .. а ръцете ми се разхождаха по цялото и тяло..Целунах я нежно .. и ускорих скороста .. Притиснах я към себе си..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

''Вила модерен раи'' - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 5:03 pm

Първо започна бавно,а после увеличи.Това сякаш ме възбуди повече.Прехапах устни и впих нокти в гърба му.Изтенах и почнах да шепна името му.Движех се заедно с бързите му движения..исках да бъдем в синхром...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





''Вила модерен раи'' - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ''Вила модерен раи''   ''Вила модерен раи'' - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
''Вила модерен раи''
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Плажната вила
» Вила Мелроуз
» Вила Елата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Вилни селища-
Идете на: