Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_vote_lcapРесторантът отвъртре - Page 2 I_voting_barРесторантът отвъртре - Page 2 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_vote_lcapРесторантът отвъртре - Page 2 I_voting_barРесторантът отвъртре - Page 2 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_vote_lcapРесторантът отвъртре - Page 2 I_voting_barРесторантът отвъртре - Page 2 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_vote_lcapРесторантът отвъртре - Page 2 I_voting_barРесторантът отвъртре - Page 2 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_vote_lcapРесторантът отвъртре - Page 2 I_voting_barРесторантът отвъртре - Page 2 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_vote_lcapРесторантът отвъртре - Page 2 I_voting_barРесторантът отвъртре - Page 2 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_vote_lcapРесторантът отвъртре - Page 2 I_voting_barРесторантът отвъртре - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_vote_lcapРесторантът отвъртре - Page 2 I_voting_barРесторантът отвъртре - Page 2 I_vote_rcap 
Анди
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_vote_lcapРесторантът отвъртре - Page 2 I_voting_barРесторантът отвъртре - Page 2 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Ресторантът отвъртре - Page 2 I_vote_lcapРесторантът отвъртре - Page 2 I_voting_barРесторантът отвъртре - Page 2 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Ресторантът отвъртре

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 6:31 pm

-О не искам. На такова красиво лице , ядосано изражение не стой добре ,по-хубаво е като си се усмихнала.А за чашата мисля да поспря с алкохола не искам на открито да се превърна във вълк.-каза той и се задавих.
-Спокойно,няма да ти позволя да изядеш бедните хорица.-казах и се засмях.Погледнах го и си представих как това става и изпаднах в нов пристъп на смях.Хората около мен се обръщаха и ми хвърляха обезпокоени погледи.

Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 6:49 pm

-Спокойно,няма да ти позволя да изядеш бедните хорица. - ми отговори тя и избухна в смях..и си представих картината .. но успях да се сдържах да не се изсмея . Но забелязах че цялото заведение ни гледа странно . Но забелязах че Рози изглеждаше уникално докато се смееше беше прекрасна.
- Леле дори не бях се замислял за това от такава гледна точка . - бързо и отговорих .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 7:02 pm

- Леле дори не бях се замислял за това от такава гледна точка.-каза той , а аз вече се превивах на две от смях.Коремът ме болеше и не можех да си поема въздух.Няколко минути бях в това състояние и не след дълго с леко хълцане се изправих и го погледнах.
-Извинявай-казах ии пак ме напуши смях.Погледнах го и забелязах,че е доста сладък.Пак почнах да се смея и едва казах:-Хората ме мислят за луда!-пак се засмях и го хванах за ръката.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 7:15 pm

-Извинявай-каза тя и отново започна да се смее но успя да каже - Хората ме мислят за луда !!
А аз без да искам се изсмях и се обърнах да разгледам всички хора . Видях че повечето от тях я зяпат как се смее със страни гримаси по лицата си но на мен не ми пукаше какво мислят те , според мен ставаше за компания като за вечерта .
- А и според мен не те мислят за луда, просто ревнуват че ти се забавляваш а те са толкова скучни .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 7:20 pm

- А и според мен не те мислят за луда, просто ревнуват че ти се забавляваш а те са толкова скучни .-това ме накара да спра за малко и да се огледам.Изведнъж спрях да се смея и погледнах към бармана.
-Даа сигурно...охх май прекалих.-казах и прокарах пръсти пез косата си за да я оправя.Отново станах от стола си допих колата и го погледнах.Усмихнах се.-Аз да те оставям или?-попитах и го погледнах.

Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 7:29 pm

-Даа сигурно...охх май прекалих - каза тя и с усмивка и допълни -Аз да те оставям или?
-Еми за прекаляването според мен не си напълно нормално ! - усмихнах се и допълних - А ако искаш ме оставяй това не мога аз да ти отговоря , просто не обичам да се меся в на другите хора работите , ако човек си науми нещо каквото и да му кажеш той пак ще го направи! А иначе си прекарах страхотно не съм се забавлявал така от години ... и ако ти харесва компанията ми пак ще се видим ! - усмихнах се и зачаках да видя дали тя ще си тръгне или ще остане да се посмее още с мен .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 7:40 pm

-Еми за прекаляването според мен не си напълно нормално ! - - А ако искаш ме оставяй това не мога аз да ти отговоря , просто не обичам да се меся в на другите хора работите , ако човек си науми нещо каквото и да му кажеш той пак ще го направи! А иначе си прекарах страхотно не съм се забавлявал така от години ... и ако ти харесва компанията ми пак ще се видим !-лекцията ме шокира и аз седнах до него като гръмната.Погледднах го и се усмихнах:
-А да прав си-казах и се засмях.-Еми ще поостана още с теб.-казах продължавайки да седа като гръмната.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 7:55 pm

-А да прав си-ми отговори и се засмя при което допълни -Еми ще поостана още с теб.
Като чух думите се зарадвах , но не го показах само се усмихнах доволно.
Но забелязах че гледа странно и се зачудих какво може би е предизвикало това . Сигурно от нещо което съм казал и бързо казах :
- Sorry ако съм те уплашил с моята лекция просто винаги съм искал да кажа нещо мъдро .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 8:11 pm

- Sorry ако съм те уплашил с моята лекция просто винаги съм искал да кажа нещо мъдро . -засмях се леко и го погледнах в очите,а след това погледнах и тялото му.Засрамих се от себе си и погледнах настрани:-Да мъдро беше.-казах и се подсмихнах.Поръчах си още една кола.Почнах да се споглеждам с едно момче отсрещната страна на бара и се изчервих отново.Този път сведох глава и погледнах ръцете си.-Е кажи нещо?-казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 8:48 pm

-Да мъдро беше. - отговори тя и започна да се оглежда , но не след дълго ме попита : - Е кажи нещо ?

По огледах се и се зачудих какво да я питам . Нищо не ми идваше докато не видях, че момчетата в бара я гледаха.
Обърнах се към нея и я попитах:
- А ти какъв вид момчета харесваш?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 8:55 pm

- А ти какъв вид момчета харесваш? -попита ме той и аз се обърнах към него.Засмях се и казах:
-АКо ти кажа,че не харесвам момчета как ще реагираш?-пошегувах се с ннего и почнах да се смея.-Зависи-добавих през смях.-Нямам толкова големи изисквания.-казах и го погледнах отново и пак избухнах в смях.Забелязах,че момчето,което до преди малко ми хвърля погледи също се смее което ме накара да прихна още повече.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 9:08 pm

-Ако ти кажа,че не харесвам момчета как ще реагираш? - отговори тя при което се заковах на място, но видях че тя се засмя и допълни -Нямам толкова големи изисквания.
Засмях се но и до чух че някой друг в бара се засмя и се обърнах. Видях едно смеещо се момче което гледа към Роси но не му обърнах внимание.
-Барман и за мен една кола ! - казах на бармана
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 9:13 pm

Продължавах да се смея,като го чух как си поръчва кола.Очите ми се бяха насълзили от толкова смях.Спрях да се смея и оправих блузата си.Отпих една голяма глътка кола и се загледах в хората край бара.
-Не мога да спра да се смея.-казах и го погледнах.Пак избухнах в смях и усещах как скоро време ще падна от стола
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 9:22 pm

-Не мога да спра да се смея.- отговори тя .
- Дам забелязвам . - отговорих аз с усмивка.
И започнах да отпивам от питието си.
- И като гледам имаш фен в бара . - допълних аз
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 3:32 pm

- И като гледам имаш фен в бара .-kaза той и аз се огледах.Видях русокоското да ме зяпа и се усмихнах.
-Ако се огледаш съм сигурна,че ще видиш поне десет жени,който да те гледат с удоволствие.-отговорих и отново погледнах момчето.Засмях се и наклоних глава,като запонах да си играя с една сълфетка.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 3:47 pm

-Ако се огледаш съм сигурна,че ще видиш поне десет жени,който да те гледат с удоволствие.- отговори тя и започна да си играе с една сълфетка.
Като чух това се обърнах да видя дали е права и така си беше . По не 5момичета ме гледаха с удоволствие, но бързо се обърнах към питието си.
-Не се моя тип! - отговорих аз и отпих голяма глътка от колата
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 3:54 pm

-Не се моя тип!-като го чух погледнах изпод вежди.Пак ме напуши смях,ала този път се въздаржах.Изпитвах силното желание да погледна,какви по точно не му допадат,но си останах на мястото.
-Еее гадно.Ще им разбиеш сърчицата,ако те чуят.-усмихнах се леко и отпих от колата си.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 4:00 pm

-Еее гадно.Ще им разбиеш сърчицата,ако те чуят.- каза тя ... При което се засмях и пак погледнах през рамо да видя изражението на хората в ресторанта.
- Ее ще си намерят някой по-добър. - отговорих аз
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 4:07 pm

- Ее ще си намерят някой по-добър.-засмях се.
-Щом така мислиш,а кое ти е лошото на теб-попитах и го огледах нарочно.Засмях се и пак погледнах русокоското.Усмихнах му се широко и отново се обърнах към събеседника си.-Защо не се пробваш с някоя.Като гледам са ти навити,а да не говорим за някой,който биха те молили да им пуснеш.-засмях се и извърнах глава назад.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 6:07 pm

-Щом така мислиш,а кое ти е лошото на теб - ме попита тя и забелязах как ме оглежда след което последва смях от нея .
Аз се усмихнах , отпих отново от чашата и се замислих какво да и отговоря, но не можех да измисля нито едно лошо качество за мен.
- Да кажем ,че не съм най-добрите типове на земята - ми беше отговора който успях да измисля .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 6:17 pm

- Да кажем ,че не съм най-добрите типове на земята - отговори ми той и аз кимнах.Отпих от колата си и забелязах как русокоското ми намига.Игнорирах го и се обърнах към Франко.Отмтнах косата си назад и се наведох към него.
-Извинявай,но ми писна да ме зяпат.-казах и отпих от колата си.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 6:21 pm

-Извинявай,но ми писна да ме зяпат. - каза тя като се наведе към мен .
Обърнах се към момчето което зяпаше Рози от известно време. Направих злобна физиономия която само той видя и рязко се обърнах към нея с думите:
- Ако искаш отиди и го заговори или искаш аз да направя нещо?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 6:29 pm

- Ако искаш отиди и го заговори или искаш аз да направя нещо? -погледнах го и на правих отвратена гримаса при мисалта да заговоря момчето.
-НЕ мерси.Предпочитам да си седя тук.-казах и се засмях.Видях как едно момиче ме гледа супер злобно и осъзнах че съм супер близо до Франко.Дръпнах се и пак се извиних.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 7:12 pm

-НЕ мерси.Предпочитам да си седя тук.- отговори тя и се отдръпна с думите извинявай.
- За какво се извиняваш, а и аз не съм фен да ме зяпат .Поне ако искат нещо да ми го кажат в лицето . - отвърнах аз .
Обърнах се да погледна отново русото момче което рязко извърна поглед в друга посока .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 7:21 pm

- За какво се извиняваш, а и аз не съм фен да ме зяпат .Поне ако искат нещо да ми го кажат в лицето .-засмях се и леко се изчервих.Погледнах го и се усмихнах.
-Абе не знам за теб,но мисля,че скоро ще ми издерат очите.-казах и се засмях като пак погледнах момичето,което го зяпаше.Сигурна бях,че след няколко минути щеше да цъфне и да го разпитва.Засмях се и отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторантът отвъртре - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторантът отвъртре
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ресторантът отвън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Ресторант-
Идете на: