Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Ресторантът отвъртре I_vote_lcapРесторантът отвъртре I_voting_barРесторантът отвъртре I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Ресторантът отвъртре I_vote_lcapРесторантът отвъртре I_voting_barРесторантът отвъртре I_vote_rcap 
Ана Блейк
Ресторантът отвъртре I_vote_lcapРесторантът отвъртре I_voting_barРесторантът отвъртре I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Ресторантът отвъртре I_vote_lcapРесторантът отвъртре I_voting_barРесторантът отвъртре I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Ресторантът отвъртре I_vote_lcapРесторантът отвъртре I_voting_barРесторантът отвъртре I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Ресторантът отвъртре I_vote_lcapРесторантът отвъртре I_voting_barРесторантът отвъртре I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Ресторантът отвъртре I_vote_lcapРесторантът отвъртре I_voting_barРесторантът отвъртре I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Ресторантът отвъртре I_vote_lcapРесторантът отвъртре I_voting_barРесторантът отвъртре I_vote_rcap 
Анди
Ресторантът отвъртре I_vote_lcapРесторантът отвъртре I_voting_barРесторантът отвъртре I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Ресторантът отвъртре I_vote_lcapРесторантът отвъртре I_voting_barРесторантът отвъртре I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Ресторантът отвъртре

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 7:27 pm

Ресторантът отвъртре Restaurant_interior_design_1
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 10:53 am

Елязох вътре и се огледах.Трябваше ми кафе.Седнах на бара и си поръчах.Бях много изморена,а също и превъзбудена.Донесоха ми колата и отпих една голяма глътка.Загледах се в чашата и усетих как на стола до мен сяда някой.Поздравих без да поглеждам кой е:
-Страхотна вечер,нали?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 11:36 am

Докато се разхождах навън видях един ресторант, добре изглеждаше от вън и реших да влезна и да пийна малко .... Когато влезнах забелязах едно свободно място на бара и се запътих на там . Когато се настаних чух някой да ми казва - Страхотна вечер,нали?- но бях твърде съсредоточен да мисля какво ще пия за да отговоря ...
- Барман, едно уиски ! - тогава се обърнах към съседното място и видях че там седи някакво непознато краси момиче , при което си помислих че тя ми бе задала въпроса от преди малко ... и и отговорих :
- Наистина е страхотна !
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 11:46 am

-Найстина е страхотна-каза и ме погледна.Усмихнах се и отново отпих от чашата си.Погледнах го,а след това отново погледнах чашата си.
-Аз съм Рози.Приятно ми е-представих се и му се усмихнах.Изпих колата си и се почуствах по добре.Прокарах пръсти през косата си и кръстосах крака.
-Ти имаш ли си име?-попитах и го погледнах през мигли.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 11:53 am

Тогава тя ме попита :
- Ти имаш ли си име?
Учудих се .. за първи път ме питат за името ми по такъв странен начин, но без да се замислям и отговорих - Франко ! Приятно ми е. - при което се върнах към питието си. Тогава се обърнах към нея с усмивка и я попитах :
- И какъв е повода да си тука сама Рози ?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 12:05 pm

- И какъв е повода да си тука сама Рози ?-попита ме той.Засмях се и го погледнах в очите.
-Ооо повод няма...просто няма нищо интересно за правене.-казахи го погледнах.-А при теб,има ли повод или..?-попитах и отново прокарах ръка през косата си.

Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 12:46 pm

-Ооо повод няма...просто няма нищо интересно за правене. - ми отговори тя и след това ме попита - А при теб,има ли повод или..?
След като чух това се засмях и отпих поредната глътка от питието си след това се обърнах към нея с усмивка и казах :
-Аз съм тук от чиста скука и малко жажда за алкохол , и дори си намерих компания. - при което я попитах - а ти от академията ли си?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 12:50 pm

-А ти от академията ли си?-попита ме той и аз се шокирах.Отворих широко очи и го погледнах.Академията???Значи и той е от академията.
-А да..от академията съм-казах и се изчервих.-А ти,ученик ли преподавател си там?-попитах набързо и отклоних погледа си от него.

Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 12:56 pm

-А да..от академията съм - ми отговори и след това бързо ме попита - А ти,учител или преподавател си там?
При което ми стана смешно , тогава се обърнах към нея и отговорих :
- Еми доколкото помня съм ученик ,а не учител или преподавател !
И след това за пореден път се обърнах към питието си ама то вече беше свършило .
- Ами ти ученик или преподавател си? - я попитах докато си гледах празната чаша.


Последната промяна е направена от Джеймс Франко на Нед Яну 09, 2011 1:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 1:19 pm

-Добре де обърках се,съжалявам-казах и се засмях.-Ученичка съм.-казах и пак се засмях на глупостта си.Поръчах си още една кола и пак го погледнах.Барманът остави чашата пред мен и аз се сепнах.-Е Франко няма ли да си поръчаш още едно?-попитах гледайки към празната му чаша.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 1:29 pm

Барманът и остави чашата пред нея а тя се обърна към мен с думите:
.-Е Франко няма ли да си поръчаш още едно?
-О да с удоволствие - и отговорих при което се обърнах към бармана с усмивка и поисках още едно .
Барманът ми взе чашата ... Тогава се обърнах към Роси и я попитах :
- А защо пиеш кола ? Да не си с кола?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 1:38 pm

- А защо пиеш кола ? Да не си с кола?-попита ме той и се усмихнах.
-Не не съм с кола.Просто ми трябва нещо,което леко да ме събуди.-казах и го погледнах.Инстинктивно любопитството ме заля и пойсках да разбера какъв е той.Хванах го за ръката и затворих очи.Стреснах се и го пуснах.Боже всички ли бяха толкова трудно разгадаеми.
-Извинявай-казах и се обърнах отпих от чашата си и станах.Зачудих се,ако сега си тръгна къде щях да отида в академията?Може би.

Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 1:45 pm

- Не не съм с кола.Просто ми трябва нещо,което леко да ме събуди. - ми отговори тя при което ми хвана ръката и рязко я пусна. След това се обърна и каза - Извинявай - след което тя отпи от чашата си ...
Докато осъзнах какво става тя вече бе станала . При което станах и аз и я попитах :
- Какво става ? - със загрижен тон в гласа ми и допълних - Извинявай ако съм ти направил нещо .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 1:52 pm

Усетих го как става.И се обърнах при което едва не се блъснах в гърдите му.
- Какво става ? - попита той загрижено и допълни- Извинявай ако съм ти направил нещо .-погледнах го и се усмихнах.
-Не спокойно нищо не си направил...просто се ядосвам на себе си.-казах и се усмихнах леко.-Да седнем,а?-попитах,като забелязах,че всички около бара ни зяпат.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 1:58 pm

-Не спокойно нищо не си направил...просто се ядосвам на себе си..-каза тя с усмивка , след това предложи да седнем при което огледа бара .
Седнахме отново при което я погледнах отново и я попитах :
- Но ми е много странно защо се ядосваш на себе си ако може да попитам ! - при което се обърнах към питието си.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 2:35 pm

- Но ми е много странно защо се ядосваш на себе си ако може да попитам!-каза и се обърна към питието си.Как бих могла да му каже,че се ядосвам на това,че не мога да усета какъв е,каква е силата му,че не мога да го разгадая.Усмихнах се и погледнах ръцете си.
-Как бих могла да ти кажа,като дори аз не съм сигурна.-казах и го погледнах отново.Може би трябваше да си тръгна...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 4:52 pm

-Как бих могла да ти кажа,като дори аз не съм сигурна.- ми отговори тя
а аз се замислих какво да и отговоря докато разглеждах чашата ми пълна с алкохол и погледнах към нея и забелязах нейните краси очи и се загледах докато не ми хрумна да кажа -Ако искаш ми кажи какво те тревожи ще се опитаме заедно да го разгадаем- и отговорих аз но не бях сигурен в това което казах.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 5:03 pm

-Ако искаш ми кажи какво те тревожи ще се опитаме заедно да го разгадаем-думите му ме очудиха и ме накараха да го погледна.
-Не мога да те усетя-казах бързо без дамисля.-Не мога да разгадая същноста ти.-Поклатих глава и отпих от чашата си.Обърнах се към него и наклоних главата си на една страна.Горях от нетърпение да го чуя,какво ще ми каже.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 5:16 pm

-Не мога да те усетя-каза тя и бързо допълни -Не мога да разгадая същноста ти.
В първия момент се учудих какво точно искаше да каже , но след като се замислих разбрах какво има предвид .
- А това ли било ... аз съм Върколак - и отговорих с усмивка - Ами ти ?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 5:24 pm

- А това ли било ... аз съм Върколак -каза и се усмихна-Ами ти?-попита ме.
-Върколак,значи?-засмях се и казах.-Еми сравнение с теб аз съм си просто една качица вода.-погледнах го и се замислих за способностите си.Отпих от чашата си и се загледах в него.ИМаше много красиви очи.
-И как стана това?-попитах и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 5:41 pm

-И как стана това?-ме попита тя.
Обърнах се към чашата си , а в главата ми се въртеше само една мисъл и тва беше за гадното ми минало .
- Еми ... от малък съм си върколак! - отговорих аз - Но не обичам да говоря за миналото си. Ами при теб как стана всичко?


Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 5:49 pm

- Еми ... от малък съм си върколак! - отговори и продължи- Но не обичам да говоря за миналото си. Ами при теб как стана всичко?-попита ме и аз се усмихнах:
-Родителите ми са повелители,наследих най-доброто и от двамата.-казах и се усмихнах.Замислих се за миналото.Отново го погледнах и пак хванах ръката му.Този път видях нещата много по ясно.Усмихнах се и го пуснах.Вечене бях толкова ядосана на себе си.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 5:56 pm

-Родителите ми са повелители,наследих най-доброто и от двамата.- ми отговори тя. После пак хвана ръката ми и се усмихна .
Погледнах отново чашата си и си протегнах ръката за да я надигна отново , но разбрах че отново е празна .
-Като гледам по усмивката май вече не си си ядосана. - и казах аз.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 6:06 pm

-Като гледам по усмивката май вече не си си ядосана. - каза ми той.Усмихннахму се и наклоних глава,взех чашата си и се зайграх с нея.
-Ако искаш мога пак да се ядосам-казах и се засмях.Беше ми забавно с него.-Чашата ти пак е празна.-казах и се огледах.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 6:24 pm

-Ако искаш мога пак да се ядосам-каза тя и допълни - Чашата ти пак е празна.
-О не искам - отговорих аз - На такова красиво лице , ядосано изражение не стой добре ,по-хубаво е като си се усмихнала.А за чашата мисля да поспря с алкохола не искам на открито да се превърна във вълк.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторантът отвъртре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвъртре   Ресторантът отвъртре I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторантът отвъртре
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ресторантът отвън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Ресторант-
Идете на: