Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Реката,минаваща през гората I_vote_lcapРеката,минаваща през гората I_voting_barРеката,минаваща през гората I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Реката,минаваща през гората I_vote_lcapРеката,минаваща през гората I_voting_barРеката,минаваща през гората I_vote_rcap 
Ана Блейк
Реката,минаваща през гората I_vote_lcapРеката,минаваща през гората I_voting_barРеката,минаваща през гората I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Реката,минаваща през гората I_vote_lcapРеката,минаваща през гората I_voting_barРеката,минаваща през гората I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Реката,минаваща през гората I_vote_lcapРеката,минаваща през гората I_voting_barРеката,минаваща през гората I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Реката,минаваща през гората I_vote_lcapРеката,минаваща през гората I_voting_barРеката,минаваща през гората I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Реката,минаваща през гората I_vote_lcapРеката,минаваща през гората I_voting_barРеката,минаваща през гората I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Реката,минаваща през гората I_vote_lcapРеката,минаваща през гората I_voting_barРеката,минаваща през гората I_vote_rcap 
Анди
Реката,минаваща през гората I_vote_lcapРеката,минаваща през гората I_voting_barРеката,минаваща през гората I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Реката,минаваща през гората I_vote_lcapРеката,минаваща през гората I_voting_barРеката,минаваща през гората I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Реката,минаваща през гората

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Реката,минаваща през гората Empty
ПисанеЗаглавие: Реката,минаваща през гората   Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 7:20 pm

Реката,минаваща през гората IMG_0675d
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Реката,минаваща през гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката,минаваща през гората   Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 3:42 pm

Настаняването приключи и понеже нямах нищо за правене, реших да изляза навън. Отидох в гората. След дълго търсене намерих една рекичка и спрях за малко. Исках да остана сама.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Реката,минаваща през гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката,минаваща през гората   Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 3:49 pm

Въпреки,че преди няколко часа се прибрах почивката ми бе достатъчна.Навън не беше много светло,и сигурно не беше и много топло,но въпреки това аз облякох една елетрикова тениска и чифт тъмно сини дънки.Не се стараех да търся обувки.Затворих очи и се телепортирах в гората.Уфф този път сбърках мястото.Е нищо късмет.Обиколих гората и чух течаща по камъните вода.Запътих се натам и без да се замислям скочих във водата.Усетих,че не съм сама чак като чух сподавеното дишане на някакво момиче.Защо забога винаги се появваше някой????....
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Реката,минаваща през гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката,минаваща през гората   Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 3:57 pm

Не разбрах кога се беше разсъмнало.Бях се унесла в мисли, несъзнателно си играех с водата.Реших, че е време да се прибирам, но щом се изправих долових стъпките на някого.Притаих дъх и се обърнах. Пред себе си видях най-нежното момиче, което съм срещала.Но от погледа й разбрах, че не бе мого щастлива, че среща някой.
-Здравей, аз съм Амитил.-усмихнах се и се доближих до нея
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Реката,минаваща през гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката,минаваща през гората   Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 4:05 pm

Беше се втренчила в мен.Дали и аз изглеждах така като се втрених в Каталина.Незнам.Чух я да ми се представя:
-Здравей, аз съм Амитил.-каза тя и ми се усмихна.
-Аз съм Амброзия,Рози.-Усмихнах й се и погледнах към мокрите си дрехи.Засмях се и я погледнах само по дрехите й можех да позная,че не е повелителка.-Ученичка ли си или учителка?Като те гледам си мисля,че си ученика.Вампир нали?-плеснах с ръце и се ухилих:-Много стресната ми изглеждаш?Да не би да си се запознала с Каталина?Спокоино тя не е лоша,просто е по огнена,ако ме разбираш-казах и се засмях,след което потопих главата си във водата...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Реката,минаваща през гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката,минаваща през гората   Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 4:16 pm

Щом потопи глава във водата, се опитах да се съвзема.Беше като морска сирена особено с мокрите си дрехи.Но откъде знаеше че съм вампир? И изобщо... как беше дошла изведнъж..
-Да вампир новобранец.А ти каква си? Плуваш страхотно водата ли владееш? Пак я гледах втреннчино затова извърнах глава.Може да се опитваше да ме разкара..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Реката,минаваща през гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката,минаваща през гората   Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 4:27 pm

Значи и тя е новобранец.Е супер.
-Да аз съм повелителка на водата и също съм нова.-Казах аз и за да й докажа почнах да издигам водни сфери над земята.-Имам още да се уча.-казах аз,но говорех повече на себеси отколкото на нея.-Е ти защо си тук?Както и да е не е моя работа.-Казах аз и се телепортирах в стаята си.Сигурна бях,че тя ще е ужасена.
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Реката,минаваща през гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката,минаваща през гората   Реката,минаваща през гората I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 4:37 pm

-Да, аз съм повелител на водата и също съм нова-чух я да казва.Но не обърнах внимание, защото беше издигнала водни сфери във въздуха. Спомена, че още се учела но май говореше на себе си. Попита ме защо съм тук но преди да отговоря, тя просто изчезна. Трябваха ми няколко минути да се осъзная.Няма как да го е направила освен с телепортация. И да, явно се беше опитала да ме разкара.Нямах работа тука а и не можех да седя на едно място, затова хукнах към сградата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Реката,минаваща през гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката,минаваща през гората   Реката,минаваща през гората I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Реката,минаваща през гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Реката
» Гората
» Гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Гората-
Идете на: