Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Барът - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Барът - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Барът - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Барът - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Барът - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Барът - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Барът - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Барът - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Барът - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Барът - Page 2 I_vote_lcapБарът - Page 2 I_voting_barБарът - Page 2 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Барът - Page 2 I_vote_lcapБарът - Page 2 I_voting_barБарът - Page 2 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Барът - Page 2 I_vote_lcapБарът - Page 2 I_voting_barБарът - Page 2 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Барът - Page 2 I_vote_lcapБарът - Page 2 I_voting_barБарът - Page 2 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Барът - Page 2 I_vote_lcapБарът - Page 2 I_voting_barБарът - Page 2 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Барът - Page 2 I_vote_lcapБарът - Page 2 I_voting_barБарът - Page 2 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Барът - Page 2 I_vote_lcapБарът - Page 2 I_voting_barБарът - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Барът - Page 2 I_vote_lcapБарът - Page 2 I_voting_barБарът - Page 2 I_vote_rcap 
Анди
Барът - Page 2 I_vote_lcapБарът - Page 2 I_voting_barБарът - Page 2 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Барът - Page 2 I_vote_lcapБарът - Page 2 I_voting_barБарът - Page 2 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Барът

Go down 
+6
Нина Кейн
Ли Лав
Елизабет Даун
Джейсън Уайт
Амброзия Съливан
Каталина Салватор
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Нина Кейн

Нина Кейн


Брой мнения : 27
Join date : 03.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 11:56 pm

Засмях се.
-Нее не си падам по бармани.Предпочитам ученици или...учители.
Подсмихнах се дяволито.
-Но както и да е.За сега няма никой който да съм си набелязала.
Върнете се в началото Go down
Ли Лав

Ли Лав


Брой мнения : 68
Join date : 07.01.2011
Местожителство : Академията

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 08, 2011 12:03 am

- О, учители. Каза закачливо Ли и тя се засмя.. После продължи..
- А знаеш ли нещо за уроците? В стаите ли трябва да ходим или..? Има ли някакъв час, всеки ден ли е обучението, задължително ли е?
Има ли много домашни?
Има ли някакъв срок за тях? За миг Ли обсипа с толкова много въпоси вампирката че даже не знаеше как може да изтреля всичко това за секунди
Върнете се в началото Go down
Нина Кейн

Нина Кейн


Брой мнения : 27
Join date : 03.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 08, 2011 3:07 pm

Започнах да се смея.
-Уоу,уоу,уоу...давай по-бавно и един по един въпросите.Но за това което успях да запомня от всичките ти въпроси...не нищо не знам.Все пак дойдох преди едва три часа.
Повдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 9:47 am

Поредният скучен, зимен ден в академията, който направо ме убиваше. Е поне снега се стопяваше... и скоро няма да го има. Мразех цялата такава обстановка... като сняг на всякъде и малки досадни хлапета, които се бият със снежни топки.
Реших да се отбия в червеният ботуш за питие... определено имах нужда от алкохол...може би уиски или...текила. Всъщност исках нещо от което бързо щях да се напия, настроението ми се оправяше само с алкохол.
- Едно двойно уиски! - поръчах на сексапилната барманка и й намигнах. Нямаше да е зле да се прибера в академията с ... компания.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 11:40 am

Влязох в бара и се огледах забелязах как всички мъжки погледи се плъзгат по тялото ми,което бе покрито с изключително малко дрехи.Оправих косата си и си поръчах една текила.Погледнах и видях едно сладко момче до мен.Замислих се и усетих силното му присъствие.
-Как си?-попитах и се зайграх с един кичур.
Върнете се в началото Go down
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 7:11 pm

Някакво момиче седна до мен и поръча текила. Определено имаше добър вкус, спрямо алкохола, но пък кой ли тук нямаше.
- Как си? - попита ме тя, като преждевременно се заигра с един кичур от тъмната си коса.
- След като те видях... по - добре. - мнението ми от преди малко още беше същото...нямаше да е зле да по флиртувам...все пак наоколо нямаше какво да е за правене. А и скуката си беше казала думата...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 7:18 pm

- След като те видях... по - добре.-погледнах го и се засмях.Беше сладък,но какво толкова тук имаше много сладки момчета.
-Нима?-попитах и отпих от чашата си,исках да се напия.Да прекарам една вечер следкоято няма да помня нищо.Погледнах го и се замислих дали с него ще се случи това,за което си мисля.Усмихнах му се отново-Таа какво правиш тук?-попитах го.
Върнете се в началото Go down
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 24, 2011 10:39 am

Момичето изглеждаше доста добре и явно искаше да се напие...също като мен, но ми изглеждаше някак...недостъпна и не знаех дали ще стане нещо ... все пак бях дошъл тук за момиче... най вероятно просто за секс, но това бяха просто подробности.
- Какво правя тук!? - засмях се.... - Опитвам се да се напия! - казах с широка усмивка и поръчах поредното питие, след като забелязах, че чашата ми е празна...
- Ами ти...какво правиш...сама ... тук? - попитах я накрая.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 24, 2011 10:47 am

-Ами ти...какво правиш...сама ... тук?-попита и аз се засмях
-Мисля,че същото,което и ти.-о колко беше сладък.Отпих от чашата си и си поръчах още едно.Кръстосах крака и му се усмихнах дяволито.-А ти,защо си сам?-попитах го и погледнах барманката,която го заглеждаше.Усмихнах се и поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 24, 2011 10:58 am

Чашата ми отново беше празна и я подадох на барманката, за да я напълни. Тя ме загледа и аз и намигнах лекичко. Отпих от съдържанието в чашата ми, което всъщност бе любимото ми уиски, след това погледнах тъмнокоската до мен и й казах:
- Ами може би защото съм свободен... или пък защото нямаше с кой да дойда! - засмях се доста звучно. -Зависи кой отговор ти харесва повече, красавице. - казах и отново отпих от чашата си.

Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 24, 2011 7:26 pm

-Ооо сладур-казах и се усмихнах,отново отпих от чашата си и извъртях тялото си към неговото.Наклоних глава и вкарах чара си в действие.Нямах намерение да прекарам поредната скучна нощ,а той ми се струваше перфектен за тази вечер.
-Искаш ли да се позабавляваме?-попитах и се усмихнах дяволито.Отметнах косите си назад и погледнах устните му.
Върнете се в началото Go down
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 11:38 am

-Зависи какво имаш предвид под забавление... Моята представа за такова е доста различна от другите... - казах и й намигнах леко. Все пак всеки подразбираше различно нещо, а моето подразбиране беше... естествено поредната нощ на порочност и на следващата сутрин да се събудя с главоболие и разбъркани спомени. Естествено си имах принципи... никога не се обвързвах сериозно, нямаше да съм аз иначе. Сериозните и лигави връзки бяха за задръстеняците, докато за мен жените бяха като....хоби, а бях обеден, че не само аз бях така, а и много други.
Приближих се леко до тъмнокоската и я целунах страстно и дълбоко... - Това подразбирам аз под забавление - казах и естествено си очаквах шамара, доста пъти ми се е случвало, но какво да се прави...някои момичета просто бяха доста ... скучни.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 12:03 pm

Целуна ме и след това каза -Това подразбирам аз под забавление-усмихнах се и прокарах ръка по неговата.Издадох долната си устна напред и казах-Тогава,това ще бъде едно много приятно забавление-усмихнах му се и отпих от чашата си.Обърнах се отново към него итози път аз го целунах,усещах вкуса на алкохол по устните му.Това ме подлуди,да ето заниманието ми за тази вечер...
Върнете се в началото Go down
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 8:00 pm

Този път тя ме целуна и аз я придърпах към себе си, така че да седне в мен и започнах да я целувам. Странно напоследък ми беше присъщо да правя секс на публични места, но ... е този път не мислех да е насред бара, не че щеше да ме е срам да дойда след това, просто ... е всъщност нямаше причина, какво пък толкова.
Започнах да я целувам и устните ми слизаха надолу, като проследиха извивките на тялото й и стигнах до деклотето й. Устните ми отново се прилепиха към нейните в поредната страстна целувка.
- Да отидем някъде, където има по - малко хора - казах й и станах от стола, изчакващ реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 8:30 pm

-Няма проблем-казах и погледнах към тоалетните.Хванах ръката му и се запътих натам.Влязохме и се обърнах към него почнах да го целувам разкопчах якето му и го бутнах към стената-Мисля,че тук няма хора-казах като пак го целунах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Гилбърт

Катрин Гилбърт


Брой мнения : 328
Join date : 03.01.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 11:30 pm

Беше ми скучно и реших да отида до бара..Преоблякох се набързо и тръгнах. Щом стигнах поръчах на бармана едно мартини и зачаках ноща да мине.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 11:34 pm

Девиън влезе в почти пустия бар и се насочи към плотта и там видя познато лице.
- Здрасти! - прошепна той като гушна Катрин отзад и притисна тялото си към нея.
Върнете се в началото Go down
Катрин Гилбърт

Катрин Гилбърт


Брой мнения : 328
Join date : 03.01.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 11:39 pm

Докато седях там някой ме прегърна казвайки здрасти..Беше Девиън.
-Здравей!-казах аз.-Как си?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 11:41 pm

- Добре, а ти!? - усмихна се той и я попита като я придърпа към него обвивайки ръце около кръста й.
Върнете се в началото Go down
Катрин Гилбърт

Катрин Гилбърт


Брой мнения : 328
Join date : 03.01.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 11:43 pm

-Супер!-той ме придърпа към себе си-Едно питие..мога да те черпя .. в добро настроение съм!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 11:45 pm

- Съгласен съм! - отвърна той като седна на един от столовете и я придърпа да седне в скута му.
Върнете се в началото Go down
Катрин Гилбърт

Катрин Гилбърт


Брой мнения : 328
Join date : 03.01.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 11:47 pm

Той се съгласи.
-Какво ще пиеш?-попитах аз, сядайки на стола до него..беше ми по-удобно-Предлагам ти да пийнем нещо на бързо и после да се отбием в дискотеката?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 11:48 pm

- Каквото кажеш ти! - кимна с глава той като се усмихна широко на нея и я хвана за ръка.
Върнете се в началото Go down
Катрин Гилбърт

Катрин Гилбърт


Брой мнения : 328
Join date : 03.01.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 11:51 pm

-Йеййй...отиваме на дискотекаа!!...Така и не ми каза какво ще пиеш..?!
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 09, 2011 11:52 pm

- Ти реши, но за дискотеката само с мен ще танцуваш да знаеш! - строго промълви той като не искаше да дели сестра си никой.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът   Барът - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Барът
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Бар "Червеният ботуш"-
Идете на: