Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Стаята на Амброзия Съливан I_vote_lcapСтаята на Амброзия Съливан I_voting_barСтаята на Амброзия Съливан I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Стаята на Амброзия Съливан I_vote_lcapСтаята на Амброзия Съливан I_voting_barСтаята на Амброзия Съливан I_vote_rcap 
Ана Блейк
Стаята на Амброзия Съливан I_vote_lcapСтаята на Амброзия Съливан I_voting_barСтаята на Амброзия Съливан I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Стаята на Амброзия Съливан I_vote_lcapСтаята на Амброзия Съливан I_voting_barСтаята на Амброзия Съливан I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Стаята на Амброзия Съливан I_vote_lcapСтаята на Амброзия Съливан I_voting_barСтаята на Амброзия Съливан I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Стаята на Амброзия Съливан I_vote_lcapСтаята на Амброзия Съливан I_voting_barСтаята на Амброзия Съливан I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Стаята на Амброзия Съливан I_vote_lcapСтаята на Амброзия Съливан I_voting_barСтаята на Амброзия Съливан I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Стаята на Амброзия Съливан I_vote_lcapСтаята на Амброзия Съливан I_voting_barСтаята на Амброзия Съливан I_vote_rcap 
Анди
Стаята на Амброзия Съливан I_vote_lcapСтаята на Амброзия Съливан I_voting_barСтаята на Амброзия Съливан I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Стаята на Амброзия Съливан I_vote_lcapСтаята на Амброзия Съливан I_voting_barСтаята на Амброзия Съливан I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Стаята на Амброзия Съливан

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 6:32 pm

Спалнята
Стаята на Амброзия Съливан Underwaterhotelfijiroom
Банята
Стаята на Амброзия Съливан D0b1d0b0d0bdd18f-d181d0b8d0bad0be-d181


Гардеробна
Стаята на Амброзия Съливан 2461_big
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 4:54 pm

Отидох в общежитието. Бях тичала близо километър, но мислех за друго.Бях тръгнала към стаята си когато видях една синя врата и чух същите стъпки.Бях решила да се прибера, но сиш умирах да я попитам какво стана при реката.Направих няколко крачки, но после се обърнах и с повече сила почуках на вратата.Какво ли щеше да ми каже..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 5:06 pm

Отидох в гардербната да си взема банският и след това да направя няколко обиколки на басейна.Тъкмо минавах край входната врата като чух някой обезомяло да блъска по нея.Ама че не възпитани хора.Наметнах се с хавлията и отворих момичето,което срещнах на реката седеше задъхано точно пред мен.Видът и ме накара да се усмихна явно не обичаше да я зарязват без да се сбогуват с нея.:-Какво има?Да не си се загубила или нарочно доиде?-Гледах я ими стана гузно,че съм я оставила така.В следващият момент обаче ме обзе чувството на страх,какво бях чувала за младите вампири,че са лесно избухливи???Ако е вярно то щеше да нъде много критина ситуация тя да ме нападне,замисляики се над това й се усмихнах и я попитах:-Искаш ли да влезеш?...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 5:20 pm

Когато ми отвори, русата сирена стоеше по хавлия...явно бях я прекъснала за нещо важно, изглеждаше подразнена.
-Да не се изгуби? Или нарочно дойде?-в гласа й долавях смях, но след малко, явно се сети за нещо, стана сериозна..Думите й ме ядосаха още повече и се изненадах, защото попринцип не реагирах така..След малко се усмихна мило.
-Искаш ли да влезеш?-ме попита. Смекчих чертите си и й се усмихнах в отговор.
-Да, защо не....
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 5:24 pm

-Да защо не..-каза тя и я пуснах да прекрачи прага.Видях я как си поема дъх оглеждайки месетнцето ми явно и хареса.
-Искаш ли нещо за пиене,което не включва кръв?-Казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 5:37 pm

Щом влязох, анах. Това момиче имаше стил.. и много обичаше синьото.Май беше забелязала какво направих.
Искаш ли нещо за пиене, което не включва кръв?- каза тя и се засмя.
Леко се подсмихнах, видях, че очаква реакциятя ми.
-И колата ще свърши работа.Засега... - усетих, че не съм се хранила от много време и се зачудих дали не е по-добре да си вървя.
-Извинявай ако те прекъсвам май беше тръгнала нанякъде?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 5:41 pm

-Хах не спокойно-казах и се засмях поглеждайки към кърпата.Зачудих се защо да не отида на кино,вместо да ходя да плувам..-Виж ако искаш може да отидем на кино или нещо такова?
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 5:46 pm

Засмях се.
-Не знаех, че тук има и кино. Добре съгласна,но нали няма да ходиш така? А и ни трябват и пари...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 6:01 pm

Засмях се да тя беше забавна.
-Спокойно няма да ходя така идвам след малко.-Затворих очи и се телепортирах в гардеробната.Махнах кърпата и нахлузих дълги сребристи чорапи след това обух една къса сребристо сива пола и си сложих бяло поло без ръкав.Обух обувки с много тънък бял ток и вързах косата си.Телепортирах се отново и се зовах точно пред неяТя ме погледна стреснато,а после се засмя:-Не се притесняваи за парите аз имам хайде поеми ръката ми....
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 6:18 pm

Тя се засмя.
-Спокойно, няма да ходя така.Идвам след малко.-затвори очи и пак направи онова с изчезването. След минута се появи в най-лъщящите сребърни дрехи, които съм виждала. Се едно излизаше от списание на Долче.
- Хвани се за ръката ми- каза.
-Какво, сега и аз ли ще изчезна- помислих си.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 6:22 pm


Поех ръката на Амитил и затворих очи,усещах,че се притеснява.Понесохме се във въздуха
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:29 pm

След като обиколих наоколо и вечерях, се качих в общежитието. Бе късно, но в стаята на Рози светеше.Чуваха се викове, но като се приближих, разбрах, че крещи по телевизора. Май някой си падаше по кеча. Засмях се и реших пак да почукам.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:38 pm

Хах,и това се нариа спорт-помислих си и се засмях.След второто си спречкване с Денъхи се телепортирах направо в стаята си,няколко часа прекарани в ваната ми се отразиха добре.Загледах се отново в екрана за да видя как господин супер мен напуска предаването.Дори турските сериали бяха по добри пак се засмях и чух някой да тропа на вратата.Станах и се телепортирах до гардеробната си за да се наметна с нещо и после се телепортирах до вратата тъкмо чъх второто нервно почукване и отворих.Вече имах чувството,че това момиче няма скоро да меостави намира.Амитил ме гледаше и се усмихваше по скоро на себеси отколкото на мен:
-Нямаш ли си друга работа?-попитах.
-И изобщо знаеш ли колко е часа???Какво искаш?
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 5:52 pm

Отвори ми на второто почукване.Май пак си беше взела вана, лавандуловият аромат се бе засилил, а и изглеждаше успокоена. На мен също нямаше да ми дойде зле.. след това тичане..
-Нямаш ли си друга работа?-попита леко раздазнено-И изобщо знаеш ли колко е часа?Какво искаш?
-Ами чух те да викаш по телевизора, нямаше как да го пропусна... Мислех, че е станало нещо.А случайно аз също гледам кеч, а телевизора в стаята ми не работи.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 6:15 pm

Да със сигурност телевизораи не работеше
-Аха значи не работи-казах и се засмях-Айде влизаи.Пропусна как господин супер сила Сина напусна кеча.-Казах аз и се настаних на дивана.Тя също се засмя и ме последва.Учудих се на усещането в мен,че много по-силно желаех на нейно място да седи момче.Засмях се на мислите си и казах-Е колко смяташ да висиш?
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 6:32 pm

-Е, колко смяташ да висиш?-попита и намали звука.Някак не искаше аз да бъда в стаята.
-Докато разбера какво е станало с мача за титлата...Няма да досаждам много. Тя пак се засмя.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 6:53 pm

-Докато разбера какво е станало с мача за титлата...Няма да досаждам много.-като каза това аз се засмях.Е добре нека стой.Все още изпитвах чувството,че искам на найно място да има момче,но какво да се прави.Усмихнах се и попитах:
-Как по точно се превърна в...знаеш..?
Върнете се в началото Go down
Даниел Бронтез

Даниел Бронтез


Брой мнения : 12
Join date : 02.01.2011

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:49 pm

Бях видял това момиче,като идвах.Много приличаше на Вивиан.Оставих се интуицията да ме води.Отидох до синята врата и почуках.След малко чъх смях и тя ми отвори.Погледна ме и се усмихна мило,сякаш се усмихваше на дете.
-Да не си се изгубил?-попита и се усмихна отново.Колко много ми приличаше на Вивиян.
-Ами..нещо такова-казах и се засмх неловко-ърсех някой,който да ми разясни нещата,а само от тази стая усещам присъствие.-Господи годината,която прекарах сам не ми се отразяваше добре...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:58 pm

Тъкмо бях останала сама,когато някой отново почука на вратата.Засмях се при мисълта,че Амитил е решила да спи при мен.Запътих се към вратата и отворих пред мен стоеше едно момче.Хах,мислите,че искам някое момче на мястото на Амитил май се бяха сбъднали.Погледнах го отново и му се усмихнах мило.
-Да не си се изгубил?-попитах го и пак се усмихнах.Беше сладък,а и бялата тениска,която си беше сложил леко загатваше стройното му тяло.
-Ами..нещо такова-каза и се засмя-Търсех някой,който да ми разясни нещата,а само от тази стая усещам присъствие.-Засмях сена свои ред и го погледнах.Сетих се,че го бях видяла по рано днес,но тогава бях много бясна,зада му обърна внимание.
-Не,че съм много навътре с нещата,но ще ти помогна с каквото мога.Ам..ела влез.-поканих го и отворих по широко вратата,за да го пусна.
Върнете се в началото Go down
Даниел Бронтез

Даниел Бронтез


Брой мнения : 12
Join date : 02.01.2011

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:12 pm

-Не,че съм много навътре с нещата,но ще ти помогна с каквото мога.Ам..ела влез.-покани ме тя и отвори вратата по широко.Влязох и се огледах,тя доста си падаше по синьото.Погледнах я и забелязах,че е леко облечена.Въздъхнах,като си я представих в ръцете ми.Тя явно бе забелязала това,но не го показа.
-Мерси,че ме покани.Имаш много хубаво местенце.-казах и се огледах отново.Тя също се огледа и се засмя.Плясна с ръце и ме погледна закачливо.Много приличаше на Вивиан,ала беше по жизнена и някак си..по духовита от нея.Без да се замислям,какво правя протегнах ръка към нея и докоснах лицето й.В първият момент тя се стресна,а в следващият притври очи.Осещах,някаква стара болка да се надига вътре в нея като пак ме погледна:-Искаш ли да спра?-попитах...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:28 pm

-Мерси,че ме покани.Имаш много хубаво местенце.-каза и се огледа.И аз се огледах и се засмях.Да хубаво беше.Пляснах с ръце и се сетих за въздишката му от преди малко,погледнах го закачливо и отново се усмихнах.Видях го как протяга ръка към мен,след което докосна бузата ми.Стреснах се,ала след малко притворих ои като усетих как проследява извивката на устните ми.Спомних си как преди години ме бяха докосвали така,как ме бяха излъгали и подвели,заради глупостта ми.Болката ме заля импулсивно и впи,нокти в сърцето ми.Погледнах го и забелязах,че е разбрал какво става.
-Искаш ли да спра?-попита и пръстите му се отместиха леко от устните ми.Исках ли да спре?
-Не,не зная...-казах и пак притворих очи.Дори не го познавах,а исках да бъда интимна с него.Какво ми ставаше?!?Усетих как се отдръпва от мен и прибира ръцете си в джобовете на дънките си.-Мерси-прошепнах и го погледнах отново.Видях устните му свити и образуващи права линия,нещо го тормозеше.Исках да му помогна,поради незнайни причини.ръгнах към него и се изправих на пръсти леко докоснах устните му с своите и се отдръпнах.След секунда се озовах в обятията.Целуваше ме и ме притискаше към себеси.Дори не се познавахме...
Върнете се в началото Go down
Даниел Бронтез

Даниел Бронтез


Брой мнения : 12
Join date : 02.01.2011

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:14 pm

-Не,не зная...-каза тя и притвори очи.Дръпнах се и се сетих,как Вивиан ме бе отблъснала последният път.Само ако не бях отишъл да я търса.Стиснах устни,защо това момиче правеше същото??Чух я как прошепна нещо,ала я игнорирах.След малко я усетих да се доближава и да се повдига на пръсти целуна ме леко по устата.Сякаш ме одари ток.Не се сдържах и я прегърнах.Понах гладно да я целувам.Притиснах я към себе си.Почнах да целувам врата й.Хванах я за талията и я повдигнах.Отляпих устни от врата и й я попитах -Къде е спалнята?-Тя повдигна леко ръка и посочи стаята зад гърба ми.Притиснах я по близо до себе си и тя оплете крака около мен.Изтенах доволен.Отворх стаята и я положих на леглото.Съблякох блузата й и повдигнах полата и нагоре.Ръката ми се плъзна към слабините й и я усетих гореща и влажна.я изтена и изви глава назад.Задъха се и гърдите и почнаха да се надигат бързо.Възбуждах се само като я гледах.Отново впих устни в нейните продължавайки да я галя на тайното й място...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 3:23 pm

Докосваше ме навсякъде.Побъркваше ме.Целуваше ту врата ми ту устните.Спускаше се надоло по тялото ми.Галеше ме и отново ме целуваше.Прокара пръстите си под бикините ми.Вкара два от пръстите си вътре в мен.Извих се и изтенах.Болеше ме.Бях готова за него,ала болката ме съсипваше.Опитах се да го отблъсна и той моментално спря:
-Не знаех,че си детствена.-каза и ме погледна-Спокойно няма да те нараня.-наведе се към мен и съблече тениската си.Свали полата и бикините ми.
-Д-добре.-Казах и сенастаних под него.Не бях сигурна,че го искам,но явно щвх да го направя с него...
Върнете се в началото Go down
Даниел Бронтез

Даниел Бронтез


Брой мнения : 12
Join date : 02.01.2011

Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 5:20 pm

Целувките й явно много й харесаха затова защо пък не ?? Пръстите ми се плъзнаха в нея. Явно обърках нещо защото в този момент тя изви и се изстена.Веднага я пуснах и тя се отдръпна.
-Не знаех, че си девстена.-казах и я погледнах. Тя трепереше.-Спокойно няма да те нараня.
Наведох се към нея ,съблякох тениската си, а после свалих и останалите й дрехи
-Д-добре.-беше несигурна, но се настани под мен.
Раздалечих бедрата й с крак . Погледнах я, тя се бе стегнала. Бавно се наведох над нея и влязох с премерени движения.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Амброзия Съливан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амброзия Съливан   Стаята на Амброзия Съливан I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Амброзия Съливан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Ли Лав
» Стаята на Нина
» Стаята на Кейтлийн
» Стаята на Александър Фей
» Стаята на Ел Даун

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Общежитията :: Момичешко отделение "The Dolls"-
Идете на: