Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Заведенията за бързо хранене I_vote_lcapЗаведенията за бързо хранене I_voting_barЗаведенията за бързо хранене I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Заведенията за бързо хранене I_vote_lcapЗаведенията за бързо хранене I_voting_barЗаведенията за бързо хранене I_vote_rcap 
Ана Блейк
Заведенията за бързо хранене I_vote_lcapЗаведенията за бързо хранене I_voting_barЗаведенията за бързо хранене I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Заведенията за бързо хранене I_vote_lcapЗаведенията за бързо хранене I_voting_barЗаведенията за бързо хранене I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Заведенията за бързо хранене I_vote_lcapЗаведенията за бързо хранене I_voting_barЗаведенията за бързо хранене I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Заведенията за бързо хранене I_vote_lcapЗаведенията за бързо хранене I_voting_barЗаведенията за бързо хранене I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Заведенията за бързо хранене I_vote_lcapЗаведенията за бързо хранене I_voting_barЗаведенията за бързо хранене I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Заведенията за бързо хранене I_vote_lcapЗаведенията за бързо хранене I_voting_barЗаведенията за бързо хранене I_vote_rcap 
Анди
Заведенията за бързо хранене I_vote_lcapЗаведенията за бързо хранене I_voting_barЗаведенията за бързо хранене I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Заведенията за бързо хранене I_vote_lcapЗаведенията за бързо хранене I_voting_barЗаведенията за бързо хранене I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Заведенията за бързо хранене

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeПон Дек 27, 2010 6:40 pm

Тук идвате,когато искате да хапнете нещо от заведенията за бързо хранене.

Заведенията за бързо хранене PensacolaMcDonalds

Заведенията за бързо хранене Shim
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Анди

Анди


Брой мнения : 286
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Академия Red Bedroom

Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 4:46 pm

Вървях бавно по тротоара,със слушалки в ушите,слушайки любимата си музика.Отправях се към мола.Денят беше доста напрегнат.Не се чувствах добре.Може би времето беше в синхрон с мен.Студено,мъгливо,мрачно.Дори се опитваше да завали.За момент усетих,че се случва нещо различно.Сетивата ми бяха взривени от някакво друго усещане.Мернах нещо зад мен с периферното си зрение,свалих слушалките и извърнах глава назад.
Обърнах се.Зад мен вървеше странно изглеждащо момиче.Не я познавах,затова се зачудих,защо ми направи толкова силно впечатление.Чувствах нещо различно,но защо?Направих странна гримаса и влязох в заведението за бързо хранене.Нямах представа защо,но силно се надявах пътищата ни да се пресекат.Скоро...
Върнете се в началото Go down
Вайълет Фей

Вайълет Фей


Брой мнения : 28
Join date : 06.01.2011
Местожителство : Академията

Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 4:57 pm

Чувстваше се като пълен идиот с чантата, пълна със закачалки в едната
ръка и сакчето пълно с кабели и един колан за китарата и в другата.
Определено и хората около нея й помагаха да се почувства по този начин, като я зяпаха с онези погледи тип " А ти от коя планета си!?"
Какво!? Не можеше ли да не се облича като разглезено, богато девойче и да има хоби, които е далеч от това да харчи парите на мама и татко за роклички и обувчици от бутика.
Нареди се на опашката, която изглеждаше безкрайна. Усили малко музиката на айпода си и зачака. Струваше ли си толкова чакане за един ягодов шейк!?
Когато най-сетне се сдоби с мечтаното питие, тя се огледа за свободна маса. Имаше само една, в единия ъгъл. Супер, сега вече тотално щеше да се почувства като аутсайдер.
Върнете се в началото Go down
Анди

Анди


Брой мнения : 286
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Академия Red Bedroom

Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 5:25 pm

Заведението бе пълно с хора.Всеки си бе взел по нещо за хапване и разговаряше със събеседника си.Аз бях сам и като пълен идиот,с таблата си,на която имаше два вида салата , паниран кашкавал и малко десертче,се блъсках в хората,опитвайки се да се разминем.Оглеждах се за поне едно свободно място.Тогава спрях погледа си на масата,в ъгъла до прозореца,която беше празна и сякаш ми казваше "Ела,само теб чакам".Усмихнах се леко и се отправих натам,когато един мъж бутна стола си назад и опитвайки се да се изправи,блъсна мен и таблата ми.Всичко се разсипа върху мен.Чувствах се като пълен неудачник.Не стига,че денят ми беше ужасен,но с всяка изминала минута ставаше все по-ужасен.По принцип нямах навика да се държа зле с хората,но този път,без да казвам нищо,изтръсках леко храната от себе си и се отправих към тоалетните,за да се почистя.
Тръгнах натам,извърнах леко поглед към касата и отново мернах странно изглеждащото момиче.Нещо ме накара инстинстивно да спра,Наредих се на опашката и зачаках.Когато дойде моя ред,си поръчах кола и тръгнах към масата.Масата в ъгъла.Там беше седнала тя.Нямаше да ми се налага аз да ставам нахален и да питам дали мястото е свободно,ако не се бе случило всичко това преди малко – помислих си и се отправих право натам.
- Хей - казах,като стоях изправен до масата с кола в ръка.Искаше ми се да се обърна и просто да изляза през вратата,но продължих - Свободно ли е? *усмихнах се,като си помислих,че колата в ръката ми не е достатъчно оправдание,за да искам да седна до нея,та аз можех да си я изпия в движение* Страниците му леко се зачервиха.
Върнете се в началото Go down
Вайълет Фей

Вайълет Фей


Брой мнения : 28
Join date : 06.01.2011
Местожителство : Академията

Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 5:36 pm

Вайълет преспокойно си пиеше шейка, зачетена в музикалното списание, което си бе взела, когато бе купила аксесоарите за китарата си.
Бе качила крака на стола, свивайки се почти като пъшкул, а айпода й свиреше Train усилен почти максимално, така, че дори на съседната маса можеха да чуят ясно текста на песента.
Тогава нещо засенчи светлината й. Беше някакво момче, което стоеше пред нея и май бе казало нещо.
Ви свали слушалките и чу, че я пита дали е свободно.
- Оу, да, разбира се. - тя премести чантите си от празния стол на земята, за да освободи място на непознатия.
- Настанявай се!
Върнете се в началото Go down
Анди

Анди


Брой мнения : 286
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Академия Red Bedroom

Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 5:49 pm

Почувствах такова облекчение,че почти се разсмях.Мислех,че никога няма да я видя отново,а сега когато е достатъчно близо до мен,аз стоя като пън и не се сещам какво да кажа.
Седнах на стола срещу нея и разроших леко косата си,по която очевидно имаше майонеза или мляко от салатата,на кого му пукаше,та аз целия бях покрит с петна.Сведох глава към пода,след което извадих няколко салфетки от раницата си и започнах да почиствам дрехите и косатаси.Усмихнах се на непознатото момиче,което стоеше мълчаливо срещу мен.Имаше доста интересен стил на обличане,което определено ми направи впечатление,а и този блясък в очите й ... Тя също ме погледна,затова извърнах глава,за да не се засекат погледите ни.
Отпих глътка от колата и казах:
- Страшен студ е навън,а? - споделих очевидното и погледнах към прозореца
Върнете се в началото Go down
Вайълет Фей

Вайълет Фей


Брой мнения : 28
Join date : 06.01.2011
Местожителство : Академията

Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 5:56 pm

- Имам мокри кърпички - ще свършат по-добра работа! - каза тя и бъркна в дамската си чанта, която приличаше малко на торба с дълга дръжка. На нея имаше нарисувано щастливо лилаво зайче, под което бе изписано Think Green! След упорито ровене, Ви извади пакетчето със салфетки и ги подаде на непознатия младеж.
- Да, ужасно е. Добре, че имам чадър. - замисли се за секунда. Беше останал в другата й чанта! Страхотно.
- Всъщност, нямам чадър... - изрече тя и отпи от шейка си, поглеждайки към момчето. Забеляза очите му първо - не бе виждала по-прозорлив и топъл поглед от доста отдавна. Усмихна ми се мило и попита:
- Какво ти се е случило? - взе една кърпичка и без предупреждение се приближи към него, премахвайки малко кетчуп от бретона му.
Върнете се в началото Go down
Анди

Анди


Брой мнения : 286
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Академия Red Bedroom

Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 6:31 pm

Усмихнах се широко.Изпълни ме онази приятна,бавноразливаща се из тялото топлина,когато тя се приближи до мен.Отдръпнах се леко назад,но след това просто се отпуснах и оставих да почисти кетчупа от косата ми.Почувствах се малко неудобно,затова се усмихнах леко и казах:
- Стана малък инцидент.Аз съм доста невнимателен днес,а мъжът,който беше така добър да обърне всичко върху мен беше доста разсеян и - замислих се за секунда - просто се случи - вдигнах рамене.
Погледнах към прозореца.Навън дъждът не просто валеше,той се изливзше.
Кимнах с благодарност,след което се изправих и казах:
- Не ми се иска да продължавам да се излагам пред хората *погледна дрехите си и й смигна леко* , ще се прибера,за да се почистя.Анди й обърна гръб и се запъти към изхода,след няколко секунди спря и се върна,сякаш бе забравил нещо.Спря се до непознатото момиче и отново заговори:
- Всъщност,не се запознахме,аз съм Анди - усмихнах се,подадох й дясната си ръка и продължих - Може да ти прозвучи странно,но ако не ти се прибира,може да дойдеш с мен *почувствах се малко неудобно,заради предложението си и сведох поглед надолу*


П.П.:Сори за забавянето,имах малко работа (:
Върнете се в началото Go down
Вайълет Фей

Вайълет Фей


Брой мнения : 28
Join date : 06.01.2011
Местожителство : Академията

Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 6:42 pm

- Явно късметът ти хич го няма днес. - засмя се тя съвсем леко, след като приключи с косата му. И все пак имаше нужда да се изкъпе, защото това с кърпичките беше само малка част от решението на проблема.
- Поне не ти ли се извини? Хората тук са толкова груби. - да, определено щеше да й е трудно да свикне с този факт, но все пак щеше да й се наложи.
Погледна към него, учудена от предложението му. Беше на път да откаже, заради онези неща, които майките учеха децата си още от люлката - "Не говори с непознати", " Не се качвай в чужди коли" и така нататък, но какво можеше да й направи безобидно момче като него, а и тя беше вещица..
- Аз съм Вайълет. - Ви грабна двете си чанти от пода и стана от стола си
- Ами хайде тогава!
Върнете се в началото Go down
Анди

Анди


Брой мнения : 286
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Академия Red Bedroom

Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 7:12 pm

Самодоволство.Пълно и искрено самодоволство.Явно изражението,което лицето ми бе предобило без излишни преструвки,беше издало достатъчно ясно емоцията ми.
Тръгнахме заедно към изхода,като инстинктивно сложих едната си ръка на раменете й.След като излязохме от заведението,Анди отвори предната врата на паркираното отпред черно БМВ,за да се качи Ви.
Анди потегли,като през цялото време до академията те не си казаха нищо.
Спря колата на паркинга и слязоха.Качиха се нагоре по стълбите,до вратата на стаята му,на която имаше изписани цифри.
Първоначално се чувствах прекрасно,но сега се чувствах малко несигурен.Извърнах глава назад,докато бърках из раницата си,за да намеря ключовете за стаята си.Изражението й не издаваше никаква емоция.Погледнах я и казах:
- За какво си мислиш?
Когато намерих ключовете,отворих вратата и я поканих вътре.Надявах се да съм оставил стаята в достатъчно добро състояние,за посрещане на гости.Не исках да се излагам отново.
- Настанявай се - казах,като започнах да ровя из гардероба,за да си намеря подходящи и чисти дрехи,за да си облека след като се изкъпя.
- Да искаш нещо за пиене? - попитах я учтиво,като вече бях готов с намирането на подходящи дрехи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Заведенията за бързо хранене Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведенията за бързо хранене   Заведенията за бързо хранене I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Заведенията за бързо хранене
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Мол "Sky city"-
Идете на: