Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Апартамент "Style" I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Апартамент "Style" I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Апартамент "Style" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Апартамент "Style" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Апартамент "Style" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Апартамент "Style" I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Апартамент "Style" I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Апартамент "Style" I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Апартамент "Style" I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Апартамент "Style" I_vote_lcapАпартамент "Style" I_voting_barАпартамент "Style" I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Апартамент "Style" I_vote_lcapАпартамент "Style" I_voting_barАпартамент "Style" I_vote_rcap 
Ана Блейк
Апартамент "Style" I_vote_lcapАпартамент "Style" I_voting_barАпартамент "Style" I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Апартамент "Style" I_vote_lcapАпартамент "Style" I_voting_barАпартамент "Style" I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Апартамент "Style" I_vote_lcapАпартамент "Style" I_voting_barАпартамент "Style" I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Апартамент "Style" I_vote_lcapАпартамент "Style" I_voting_barАпартамент "Style" I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Апартамент "Style" I_vote_lcapАпартамент "Style" I_voting_barАпартамент "Style" I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Апартамент "Style" I_vote_lcapАпартамент "Style" I_voting_barАпартамент "Style" I_vote_rcap 
Анди
Апартамент "Style" I_vote_lcapАпартамент "Style" I_voting_barАпартамент "Style" I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Апартамент "Style" I_vote_lcapАпартамент "Style" I_voting_barАпартамент "Style" I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Апартамент "Style"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Апартамент "Style" Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамент "Style"   Апартамент "Style" I_icon_minitimeПон Дек 27, 2010 6:38 pm

Апартамент "Style" 2797179C
Апартамент "Style" 2797186w
Апартамент "Style" 10_luxurious_bathroom_10
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 206
Join date : 29.12.2010

Апартамент "Style" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент "Style"   Апартамент "Style" I_icon_minitimeПон Яну 03, 2011 9:47 pm

Чудно... Шегувах се за хотела, но пък... Мисълта ми мина през главата, едва когато вече бяхме на
леглото в хотелската стая. Бях под Алекс, а тя обсипваше тялото ми с целувки. Стигна го врата и
видях как показва зъбки.
- По-леко, барби. - засмях се и повдигнах главата си, като жадно я целунах.
Избутах я от себе си, така че да застана над нея. Продължавах да целувам медените й устни.
Прокарах ръцете си под блузата й и тя скоро беше захвърлена на леглото. Изправих се и набързо
свалих своята тениска. Наведох се и целунах леко кореме й. Леко потръпна. Със ситни целувки се
качих отново до устните й.
Върнете се в началото Go down
Александра Салваторе

Александра Салваторе


Брой мнения : 417
Join date : 27.12.2010
Местожителство : Академия Red Bedroom

Апартамент "Style" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент "Style"   Апартамент "Style" I_icon_minitimeПон Яну 03, 2011 9:53 pm

- Мм .. това с барбито ми хареса. - засмях се.
За секунда се обърнах и го бутнах да легне. Целувах го и леко захапах устната му, а от там потече малко кръв. След това облизах кръвта. Отново го целунах. Бавно започнах да разкопчавам копчетата на дънките му като обсипвах тялото му с целувки. Дънките му бяха вече разкопчани, дори свалени, а аз още си бях облечена и това не ми харесваше.
- Само аз ли ще стоя с дрехите си? Ще е доста жалко.. Няма да можеш да се насладиш на тялото ми изцяло, което е твое. - попитах го с тъжна физиономия.
Върнете се в началото Go down
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 206
Join date : 29.12.2010

Апартамент "Style" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент "Style"   Апартамент "Style" I_icon_minitimeПон Яну 03, 2011 10:09 pm

- Само аз ли ще стоя с дрехите си? Ще е доста жалко... Няма да можеш да се насладиш на
тялото ми изцяло, което е твое. - попита с натъжено изражение.
- Мое? - повдигнах вежди и се ухилих.
- Почваш все повече да ми харесваш. - засмях се и я дръпнах върху себе си.
- Не е задължиелно да стоиш с тях. - целунах я и напипах ципа на дънките й. Преобърнахме
се и успях да ги сваля напълно. Алекс остана по бельо, но след минута и то беше на пода,
а устните ми дори за миг не се отделиха от тялото й.
Върнете се в началото Go down
Александра Салваторе

Александра Салваторе


Брой мнения : 417
Join date : 27.12.2010
Местожителство : Академия Red Bedroom

Апартамент "Style" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент "Style"   Апартамент "Style" I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 5:05 pm

- Щеше ли да изпуснеш нещо, ако не беше свалил дрехите ми? - попитах го и се засмях.
- Ахх.. това тяло.. подлудява ме. - казах и се засмях леко.
Забих ноктите си в гърба му и започнах да го драскам. Започна да тече кръв. Помислих си, че му причинявам болка и спрях за момент, а след това продължих с целувките.
- Не ти причинявам болка, нали? - попитах го загрижена.
Не можех да му устоя. С всяка секунда започваше да ми харесва все повече и повече. Мислех, че се влюбвам доста в него.
Върнете се в началото Go down
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 206
Join date : 29.12.2010

Апартамент "Style" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент "Style"   Апартамент "Style" I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 9:04 pm

Заби ноктите си в гърба ми и започна да мe драска. От белезоте по гърба ми започна да тече
кръв.
- Не ти причинявам болка, нали? - попита сякаш притеснена.
- Оу не...умирам влюбена в тялото ми вампирка да разкървавява гърба ми. ...Я стига... Та аз съм върколак... Нищо ми няма. - отговорих тихо и се усмихнах.
Продължих да целувам цялото й тяло, но като се връщах нагоре забелязах кървави следи по корема й. Устната ми още кървеше.
Избърсах с ръка устата си и погледнах кръвта. Изправих се за миг.
- Не, ти наистина скоро ще ми изпиеш кръвчицата. - засмях се и доближи устни ди ухото й.
- Но пък преди това имаме още малко време. - усмихнах се и обходих с устни врата й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамент "Style" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамент "Style"   Апартамент "Style" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Апартамент "Style"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Хотел "Кемпински"-
Идете на: