Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_lcapСтая "Bad Romance" - Page 2 I_voting_barСтая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_lcapСтая "Bad Romance" - Page 2 I_voting_barСтая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_lcapСтая "Bad Romance" - Page 2 I_voting_barСтая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_lcapСтая "Bad Romance" - Page 2 I_voting_barСтая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_lcapСтая "Bad Romance" - Page 2 I_voting_barСтая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_lcapСтая "Bad Romance" - Page 2 I_voting_barСтая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_lcapСтая "Bad Romance" - Page 2 I_voting_barСтая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_lcapСтая "Bad Romance" - Page 2 I_voting_barСтая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_rcap 
Анди
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_lcapСтая "Bad Romance" - Page 2 I_voting_barСтая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Стая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_lcapСтая "Bad Romance" - Page 2 I_voting_barСтая "Bad Romance" - Page 2 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Стая "Bad Romance"

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 7:54 pm

-Това трябва да ме плаши ли?-попитах и се извърнах към него.Обвих врата му с ръце и го целунах плъзгайки езика си в устата му.Той ми отговори моментално.Вплетох пръсти в косата му и се притиснах още по близо до него.Пуснах го за малко само,колкото да пусна водата във ваната.Извърнах се пак към него и го притиснах към стената.Усетих ръцете му на гърдите си и въздъхнах.Възбудих се още по силно и пак се притиснах към него.Леко изтенах и го погледнах закачливо.Да тук нямаше кой да чуе стенанията ми...
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 7:57 pm

Хвана я за гърдите и силно ги замачка с ръце като притисна тялото си силно към нея.
-Май обичаш да правя така а !? - попита я той като целуна лицето й и прокара език по устните й.
Ръцете му силно обгръщаха изцяло гърдите който направо си бяха божествени.Страхотния й женски бюст сега беше буквално в ръцете му....в палаватие му ръце.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 8:04 pm

-Ваната се препълни-прошепнах,силно задъхана.Ръцете му ме стискаха силно и ме докарваха до лудост.Отдръпнах се от него и пристъпих във водата.Потопих се опитвайки се да проясня съзнанието си.Излязох отново и го видях до себе си обвих врата му с ръце и се настаних в скута му.Наведох се и го целунах.Играта щеше да продължи...
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 8:10 pm

- Изглежда и в скута ми започна да обичаш да седиш! - усмихна се той започна бясно да се мляска с нея добавяйки езика си в самата целувка.
С ръце държеше силно дупето й докато се натискаше с нея усещайки я в скута си и ръцете й около врата си.Държеше я още по близо до своето тяло за да усеща максимално голото й тяло до своето.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 8:19 pm

-ДА харесва ми-казах като се притиснах пак към него.Бях уморена и вече ми личеше,но не исках да спирам по средата.Целунах го и се наведох отново към врата му.Прокарах пръсти по гърдите му надоло към корема му и отново бавно повторих движението и разтворих леко устни.Изтенах като ръцете му пак се стрелнаха към гърдите ми и се притиснах отново към него...


Последната промяна е направена от Амброзия Съливан на Чет Яну 06, 2011 4:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 8:23 pm

Той продължи да я целува като взе гърдите й в ръце и ги обхвана целите със своите шепи като захапа зърното на една от тях.
- Ммм! -се чу докато ги смучеше и хапеше сладко сладко.
Беше истинско удовствие да го прави докато усещаше нея седнала удобно в скута му.
Засмука зърното силно и го облиза с език докато продължаваше да а държи близо до себе си.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 8:32 pm

Устните му се впиха в гърдите ми целувайки зърната ми.Отново вплетох пръсти в косата му и го притиснах с последните си сили към мен.Изтенах и наклоних глава назаад.Усетихго как потръпва под мен и леко се притиснах към него.Погледнах го и прехапах устни.Направо ме подлудяваше.Играеше си с гърдите ми без да го интересува нищо.Очите ми бяха широко отворени, а тялото ми потръпваше заедно с неговото...



Последната промяна е направена от Амброзия Съливан на Чет Яну 06, 2011 3:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 8:44 pm

Той продължи да си играе с нейния женствен бюст докато тя стенеше в скута му и го придържаше за врата с ръка.Облизваше с език гърдите й , хапеше ги след това отново вземаше по едно зърно да смучи в уста.
...Мляс...мляс се чуваше само то смученето и лапането на гърдите й в устата му докато целия потрепваше от удовоствие все повече и все повече с всяка една изминала минута.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 8:48 pm

Не след дълго целувките станаха болезнено възбуждащи.Изтенах и се притиснах към него.Отново впих нокти в гърба му.Губех контрол над тялото си,а възбудата ме подлудяваше.Изтенах по високо и впих още по силно нокти в гърба му.
-О господи...-можех само да шепна и изтенах пак..


Последната промяна е направена от Амброзия Съливан на Чет Яну 06, 2011 4:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 8:54 pm

Девиън разтвори кракаа й леко и проникна в нея като започна да се движи бавно и плавно.Същевременно продължи да си играе с бюстя и с ръце и уста докато усещаше нея трепереща в скута му.
-Ах...перверзната ми тя... -изпъша той забърза темпото на проникване в нея.
- Няма да спирам цяла нощ! - прошепан й тихо в ухото той дакато продължи да се движи в нея.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 9:04 pm

Цяла нощ!Добре.Изтенах и се наведох към него.Захапах го леко за врата,а после го целунах.Този път проникването му беше по бавно,наслаждаваше се на момента.Задвижих тялото си заедно с неговото отново извих глава назад и се подпрях на коленете му.Изтенах и се задъхах.Ръцете ми се свиха в юмруци.Исках да не спира толкова ми харесваше...
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 9:09 pm

Той отново започна да се движи по-бързо в нея.Проникваше все по-силно и по-силно докато дишаше учестено в лицето й.
- Ох...да! - изпъшка той срещу отворената й уста и започна да я тресе мощно със своите тласъци докато чуваше нейните стенания все по-силно.
-Мммм! - продължи да се движи Девиън като облиза гърдите й отново с език и я подхвана за бедрата с ръце.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 9:15 pm

Изтенах отново и осъзнах,че скоро тялото ми няма да издържи.Задвижих ханша си заедно с него и изтенах отново.Отново стана груб,а аз отново усетих че има нещо странно в него тази енергия....Повдигнах ръка и погалих лицето му.Ако тези тласъци продължат бях сигурна,че тялото ми ще откаже.
-Спокойно миличък,недей да бързаш.-прошепнах и го целунах.Усетих кулминацията да идва с бясна скорост.Притворих очи и прехапах устни.Изтенах отново и се отдадох на желанието му с последните си сили...
Върнете се в началото Go down
Девиън Хелман
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Девиън Хелман


Брой мнения : 48
Join date : 02.01.2011

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 05, 2011 9:18 pm

Той забави темпото сии стана по павен в движенията си прокара ръце около кръста й и я гледаше право в очите.
- Охх...да скъпа! - изстена той и продължи бавно и плавно да продължава ама не се сдържа и отново засили скоростта и силита си.
Съвсем скоро стана толкова груб в движенията си,че тялото й подскачаше във въздуха а гърдите и се клатеха нагоре и надолу докато той се движеше в нея.
-Аааа! - беше пъшкането му предвещаващо поредния оргазъм. - Ох .....миличка....-Тя отново бе забила нокти в гърба му,този път прекалено на дълбоко и от там бликна кръв.Той изтена игнорирайки болката...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 06, 2011 3:57 pm

Усетих го как забавя темпото,стана по мил и нежен,погледна ме в очите.Залюлях ханша си в такт с движенията му.- Охх...да скъпа! - изстена той и продължи бавно и плавно.Притиснах се по близо до него и той не издържа.Отново забърза темпото.Стана изключително груб с всяко едно свое движение.Хванах се за раменете му и се опитах да остана на мястото си.Стенанията ми се усилиха,силите ми свършваха.От гърдите му се откъсна стенание предвещаващо края.Отново впих нокти в гърба му,ала прекалено силно и от там бликна кръв.-Ох .....миличка....-каза той и обви талията ми със силните си ръце.Изтенах:-Да зная...страхотно е...охх...Съжалявам за гърба ти..-не след дълго свършихме успокоени.Подпрях глава на рамото му и се усмихнах.
-Аз трябва да си тръгвам-казах и ссе изправих.Отидох в спалнята и се облякох.Тръгнах си и не погледнах назад към стаята нито веднъж...

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стая "Bad Romance" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Bad Romance"   Стая "Bad Romance" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стая "Bad Romance"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Стая Агапията
» Стая Цветен рай
» Стая:7515
» Стая "Карамелле"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Хотел "Кемпински"-
Идете на: