Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Езерото I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Езерото I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Езерото I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Езерото I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Езерото I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Езерото I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Езерото I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Езерото I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Езерото I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Езерото I_vote_lcapЕзерото I_voting_barЕзерото I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Езерото I_vote_lcapЕзерото I_voting_barЕзерото I_vote_rcap 
Ана Блейк
Езерото I_vote_lcapЕзерото I_voting_barЕзерото I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Езерото I_vote_lcapЕзерото I_voting_barЕзерото I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Езерото I_vote_lcapЕзерото I_voting_barЕзерото I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Езерото I_vote_lcapЕзерото I_voting_barЕзерото I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Езерото I_vote_lcapЕзерото I_voting_barЕзерото I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Езерото I_vote_lcapЕзерото I_voting_barЕзерото I_vote_rcap 
Анди
Езерото I_vote_lcapЕзерото I_voting_barЕзерото I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Езерото I_vote_lcapЕзерото I_voting_barЕзерото I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Езерото

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото   Езерото I_icon_minitimeПон Дек 27, 2010 5:30 pm

Езерото 2796811R
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:32 pm

Vsichki ot akademiqta bqha zaminali za vakanciqta...Az i oshte nqkolko dushi bqhme ostanali,no vsi4ki bqha s gadjetata si...nqkude zapileni.Vuzpolzvah se ot tova,che nqma nikoi i otidoh do ezeroto za treniorovki sublqkoh se gola i skochih vuv vodata.Potopih se i po4nah da pluvam radvaiki se na vodata i na samotata....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:00 pm

Бе поредният Ден в който Повечето хора от академията бяха на ваканция някъде с приятели , а аз и малка част от хората в нея бяхме останали да се "радваме" на академията.
Бе Топъл ден и реших да се поразходя, да разпусна някъде в природата .. Минах покрай езерото ... На пътеката имаше дрехи .. женски при това... Обърнах се към езерото и забелязах че във водата имаше силует на човешко тяло .. по-точно бе женско .. не помръдваше ... Стреснах се !
Огледах се да видя дали има хора някъде и забелязах че нямаше никой ...От пристъп на паника мислейки че някой се дави ... Скочих във водата.. Колкото и да не я понасях .. започнах да се движа към силуета ... Приближих се достатъчно близко .. И се Потопих във водата ... Не бях добър плувец.. дори ужасен ..от дълго време без кислород в мъчене да спася "Някого" ми причерня .. Замъгли ми се зрението .. и нищо не различавах .. Припаднах .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:07 pm

Usetih stupki i posle,kak nqkoi skacha vuv vodata.Ujasena otvorih ochi i se svih.Chovekut narushil pokoqt mi pluvashe kum men,naklonih glava i go zagledah.Beshe momche,a az bqh gola ujasih se poveche ot vsqkoga,zabelqzah obache,che neshto ne e kakto trqbva ...Toi...ne pomrudvashe..pritesnih se beshe isgubil suznanie zapluvah kum nego i go hvanah....Do povurhnostta imashe dosta a toi ne mi izglejdashe dobre....vtrenchih se v nego..beshe mi poznat...da bqh se zapoznala s nego v edin bar,useshtaiki che gubq vreme dolepih ustni do negovite i izdishah v ustata mu mucheiki se da mu dam malko kislorod zaduroha go nagore,kum povurhnnostta i usetih,che pochva da si poema vuduh,kashlqshe.Izkarah go na brega i zastanah do nego suvsem zabravila che sum gola....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:12 pm

Въобще не знаех какво става но усетих как се движа. Видях малка светлинка... Опитвах се да си отворя очите .. и успявах лека, по-лека
Запитах се :
"Това рая ли е " - Виждах само светлина .. и изведнъж един тъмен силует се очерта .. май бе ангел .. загледах се докато зрението ми се по-добри и казах без да се усещам.
-Какъв красив Ангел , Ако е рая ? не искам да си тръгвам!! - И се втренчих в красивото момиче! Бе ми малко познато .
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:16 pm

-Какъв красив Ангел , Ако е рая ? не искам да си тръгвам!! -Kaza toi sled kato se suvze...poglednah go i naklonih glava...
-Ne si murtuv...i ne e raqt,no az vse oshte sum v shok-kazah i se usmihnah sednah do nego i mahnah edno listence koeto se be vplelo v gustata mu kafqva kosa...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:23 pm

-Не си мъртъв.. и не е раят, но все аз все още съм в шок...- Каза прекрасният ангел ..
Дори бавно загрях докато зацепя за какво ставаше дума.. Надигнах се леко и се Огледах ... Видях езерото ... и скочих на крака .. И започнах инстинктивно да говоря
-Там имаше жена , май се давеше .. аз тръгнах да я спасявам .. а сега я няма. - казвах всичко това като поглеждах езерото и момичето .... Обърнах се Към момичето отново .. и казах - Ти бе Рози нали така? Знаеш ли Къде е тя? или Той? Не знам точно.!?
Като отново разгледах прекрасното и лице ..и се зачудих дали наистина е ангел!?!
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:30 pm

Той скочи на крака и почна да говори-Там имаше жена , май се давеше .. аз тръгнах да я спасявам .. а сега я няма.Ти бе Рози нали така? Знаеш ли Къде е тя? или Той? Не знам точно.!?-погледнах го и се засмях:
-Ейй сладък аз бях момичето във водата и честно да ти кажа не ставаш за спасител.-Все още притеснена аз станах тотално забравила голотата си и отидох при него:-Как си?-попитах и го докоснах по ръката
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 10:04 pm

-Ейй сладък аз бях момичето във водата и честно да ти кажа не ставаш за спасител.- Каза Тя след което стана и ме докосна по ръката ми и ме попита -Как си?
-О аз съм перфектно - Отговорих бързо аз все още в малък шок .. Мислех че сме в рая все пак се давихме има шанс да сме заедно в рая и да не знаем ... Ама ми харесваше нейната компания.
-Ами ти как си и нямали да се облечеш ? Знам че имаш Прекрасно тяло ама ме смущава.. хммм - попитах аз и отново за огледах хубавото и тяло.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 7:11 am

-О аз съм перфектно.Ами ти как си и нямали да се облечеш ? Знам че имаш Прекрасно тяло ама ме смущава.. хммм -След като каза това се дръпнах от него и се помъчих да прикрия голотата си. Огледах се за дрехите си но те бяха далече
-Изчакай тук ако искаш де -скочих отново във водата и заплувах като излязох на повърхността погледнах към него но не го видях стиснах устни и излязох от водата. Отидох при дрехите си и почнах да се обличам."Ето това беше странна среща" помислих си докато си обувах прашките огледах се отново....
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:37 am

Видях че тя се оглежда след това каза - Изчакай тук ако искаш де.
И тя скочи във водата .. заплува към другия бряг.. Следях я с поглед как излиза от водата и се запътва към дрехите си ... Леко замаян тръгнах към нея. Доближих се и я видях как се Облича наистина имаше прекрасно тяло .. но и нейното лице бе като на ангел Божествено .. - Там какво правише в езерото - попитах я аз и и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:10 am

-Там какво правеше в езерото?-попита ме той и аз подскочих
.
-Амии релаксирах,но ти уби. всичко -казах и се засмях продължих да се обличам и го загледах
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:13 pm

-Амии релаксирах,но ти уби всичко - каза в отговор тя И аз почувствах малко вина че съм и съсипал релаксацията и с моите идиотски прояви на героизъм.
-Съжалявам - Обелих леко през зъби аз като огледах зелената трева... след което отново я погледнах да видя да ли се е облякла ...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:22 pm

-Съжалявам - каза и погледна земята.Обух си дънките и го погледнах ,засякох погледа му и се усмихнах.Наклоних глава и казах без да мисля:
-Каза нещо за тялото ми,че е прекрасно?...-тръгнах към него,скъсявайки разстоянието помежду ни...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:28 pm

-Каза нещо за тялото ми,че е прекрасно?- каза тя като се приближаваше към мен ... Наистина това бе истината не бях виждал по красиво тяло от нейното.
Бе с уникални черти .. Добре изваяни крака.. Хубаво сладко дупе .. добре оформени гърди .. дълга кестенява коса .. и прекрасни синьо-зелени очи в който се губиш заради тяхната красота. Леко потрепнах когато се приближи към мен .. но и аз се помъчих да бъда силен и леко се приближих към прекрасното момиче .. но все още мислих че е ангел.
-Не е прекрасно .. А просто Уникално- казах аз като и пращах нежни усмивки.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:33 pm

Гледаше ме сякаш замислено и каза
-Не е прекрасно .. А просто Уникално- усмихнах се и пристъпих още по-близо до него озовах се на сантиметри от него изключително бързо.Погледнах го и прехапах устни:
-Иска ли ти се да го докоснеш?-попитах навеждайки леко глава...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:38 pm

-Иска ли ти се да го докоснеш? - каза тя като бе точно пред мен .. деляха ни сантиметри .. тя леко наклони глава... Замислих се ..След което се огледах да видя дали сме напълно сами ... дори не усетих присъствието на никой друг.. Обърнах се към нея и леко се наведох .. с дяволита усмивка казах
-Не ми се иска да го докосна- но след 5 секунди допълних с дяволит тон в гласа ми - Но искам да го обгърна цялото.
Погледнах я към очите и , и се потопих в тях все едно отново се давих.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:43 pm

-Не ми се иска да го докосна- kaza i az ostanah razo4arovana,no eto 4e dopulni-Но искам да го обгърна цялото.-prehapah ustni i zaogledah stegnatoto mu tqlo.
-Pomni6 li celuvkata na bara?I krasavicata v wc-to...hmmm nosega nqma takava i sisamo moi.-Dokosnah go po rukata i q prokarah nagore do vrata mu..o4akvah reakciqta mu
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:49 pm

Видях я как си прехапва устните и тя каза
-Помниш ли целувката на бара?- и допълни още нещо но само разбрах от останалото - Сега си само мой.
Прехапах устни като усетих как Рози си прокарва ръката по врата ми ... И преждевременно си мислех за целувката.. Бе уникална ... Бе като Удар от светкавица.. Но исках да усетя същото чувство отново .. леко се приближих .. и дъхат ми я докосваше леко по устните ..
- Олл .. само твой ,Това ми харесва..Ще повторим отново целувката - казах аз и допълних - Или ще ми направиш нещо друго ?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 8:59 pm

Усетих дъхът му върху кожата си и инстинктивно впих устни в неговите плъзнах езика си в устата му и ме заля вълна на възбуда.Потръпнах и се дръпнах от него:
-Съжалявам...не знам какво ми стана!-обърнах се и прехапах устни...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 9:41 am

Когато казах онези думи видях как тя се впива в мен като хищно животно към плячката си .. Долепихме устните си .. и усетих езика и как се прокарва между устните ми .. Отново изпитах уникалното усещане от тази целувка .. След което тя се одръпна от мен и каза
-Съжалявам...не знам какво ми стана! - тя се обърна и видях как си прехапва устните...
Инстинктивно я хванах за раменете и я завъртях .. с лице към мен .. и бързо се вкопчих в нея.. отговорих и на целувката.. като допрях мойте устни до нейните.. леко прокарах езика си по устната и .. и се насладих на уникалното възбуждащо чувство.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 9:52 am

Той ме хвана за раменете и ме обърна с лице към него.Целуна ме и сякаш сърцето ми спря.Целувката бе невероятна...сладка.Осъзнах,че ръцете ми са се хванали за раменете му притискайки го до мен.Бях готова да легна на земята и да му дам всичко което поиска...бях изгубена в желанието си
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:04 am

Тя се притискаше към мен .. но не се отделяше .. не отлепяхме устни .. Бе Уникално цялото чувство ... чувството заради което милиарди хора живеят.. а аз го усещах само от една божествена целувка... дадена ми от един прекрасен човек ... С тази целувка установих че искам да съм с нея .. колкото се може повече време.. всичко бе уникално. Просто нежните и устни, преплитането на езиците ни , Дъха и просто .. Уникално... И аз го усещах не исках да спираме .. затова се притиснах по-силно към нея..
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:10 am

Чувството ме изгаряше,беше толкова хубаво.Знаех,че не бива,но сърце не ми даваше да прекъсна такава целувка.Топях се в ръцете му.
-Господи-прошепнах и се отлепих от него,сякаш ме прободе нож.Треперех изгаряща от страст..на това момче трябваше да му забранят да се целува...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:18 am

-Господи- прошепна тя като се отлепи от мен ... Върнах се в реалността имах нужда от кислород .. но не исках, исках да съм с нея .. да сме притиснати един към друг. Просто имах нуждата.. но всичко това бе егоистично .Наведох се леко към нея с малко вина в гласа си че не я пусках и казах
-Съжалявам ..че така стана .. ама просто бе уникално всичко това, целувката , притискането дори дъхат ти .
Наведох се отново и я целунах леко по устните ... Бях влюбен и не исках да я нараня .. затова оставих тя да реши какво иска да прави с мен .. дали да ме разкара.. или нещо повече.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Академия "Red Bedroom" :: Тренировъчни зали :: Зала за трениране на 5те стихии :: Зала за трениране на Водната стихия-
Идете на: