Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_lcapНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_voting_barНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_lcapНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_voting_barНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_lcapНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_voting_barНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_lcapНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_voting_barНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_lcapНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_voting_barНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_lcapНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_voting_barНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_lcapНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_voting_barНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_lcapНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_voting_barНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_rcap 
Анди
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_lcapНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_voting_barНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_lcapНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_voting_barНеуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Неуспехите нафантазията ми

Go down 
+2
Джеймс Франко
Амброзия Съливан
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 20, 2011 8:36 pm

добре де не ми се карай Very Happy
а подписа твоя творба ли е защото е страхотен
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 4:15 pm

еми не изцяло ама на половината е мой
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeСря Фев 23, 2011 8:44 pm

Всичко е адски яко ... просто уникално angel
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 8:28 pm

Ще ми подариш ли огледало? С две стъкла?
В едното да се гледам сутрин, а в другото - като се появи луна.
В едното да изглеждам живa, истинскa, като смеха.
А в другото да виждам себе си, каквaто съм - сълза.

Ще ми подариш ли огледало, с две стъкла?
В едното да се вижда мойта красота, а в другото - душата и страха.
В едното да има весели очи, а в другото - тъга... Тъга.

Ще ми подариш ли огледало, с две стъкла?
В едното да се виждам, като изгрев слънце, а в другото като нощта.
В едното да изглеждам чиста и добра.
А в другото да бъда груба, безкомпромисна и зла.

Ще ми подариш ли огледало?
С две стъкла!
За да видя, каква съм бил преди и що за човек съм сега!
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 8:45 pm

кики човек ти... не не ти просто тр да станеш писателка тва е...
мн е яко леле давай все така супер са всичките
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 8:52 pm

Мс Ли....и вярвай ми в такива моменти като сегашният просто ще надмина и шекспир
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 4:38 pm

Very Happy Very Happy оо не се и съмнявам
ама то не е само в такива моменти
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 4:57 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Айде сега да не преувеличаваме.... няма да стигна нивото на Шопен и на Шекспир ама да се хадяваме че...абе безнадежноо е до никъденяма да стигна Very Happy
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 7:55 pm

Very Happy Very Happy ама блонди Шопен е бил музикант...ама ако пишеш вече и оперни арии те признавам за детето-чудо 2
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:49 pm

добре де...тъпа съм..не мн и се правя...ама карай и пак съм си детето чудо 2..местя сгради с главата си Д:Д:Д Very Happy
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 8:34 pm

Very Happy Very Happy Very Happy да да знаеме ти цели архитектурни паметници построи ама това е отделен въпрос
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 12:09 pm

:Д:Д:Д:Д добре де добре...пфууу е на тва му се казва завист
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 1:11 pm

аа не сори колкото и да ме навивам НЯМА да счупя някоя стена с главата си забрави!!! И без това ми е трудно да ходя в права линия, тогава не ми се мисли какво ще става...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Неуспехите нафантазията ми    Неуспехите нафантазията ми  - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Неуспехите нафантазията ми
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Забава и игри :: Лично творчество-
Идете на: