Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Стаичката на Деймън I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Стаичката на Деймън I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Стаичката на Деймън I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Стаичката на Деймън I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Стаичката на Деймън I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Стаичката на Деймън I_vote_lcapСтаичката на Деймън I_voting_barСтаичката на Деймън I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Стаичката на Деймън I_vote_lcapСтаичката на Деймън I_voting_barСтаичката на Деймън I_vote_rcap 
Ана Блейк
Стаичката на Деймън I_vote_lcapСтаичката на Деймън I_voting_barСтаичката на Деймън I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Стаичката на Деймън I_vote_lcapСтаичката на Деймън I_voting_barСтаичката на Деймън I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Стаичката на Деймън I_vote_lcapСтаичката на Деймън I_voting_barСтаичката на Деймън I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Стаичката на Деймън I_vote_lcapСтаичката на Деймън I_voting_barСтаичката на Деймън I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Стаичката на Деймън I_vote_lcapСтаичката на Деймън I_voting_barСтаичката на Деймън I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Стаичката на Деймън I_vote_lcapСтаичката на Деймън I_voting_barСтаичката на Деймън I_vote_rcap 
Анди
Стаичката на Деймън I_vote_lcapСтаичката на Деймън I_voting_barСтаичката на Деймън I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Стаичката на Деймън I_vote_lcapСтаичката на Деймън I_voting_barСтаичката на Деймън I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Стаичката на Деймън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 11:17 pm

Стаичката на Деймън Devine-Decadence-Duvet-Cove
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 11:19 pm

Деймън хвана Данийл за ръката и без да й казва каквото и да било я поведе към стаята си в общежитието. На няколко пъти вампирката се опита да измъкне от него къде отиват, но той беше непреклонен и предпочетете да запази изненадата в тайна.
След не много дълго пътуване, стигнаха до стаята му и той отвори вратата с широка усмивка.
- Заповядай, влизай, вампирче. - подсмихна се и подкани момичето.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeСря Яну 12, 2011 11:26 pm

- Заповядай, влизай, вампирче. - подсмихна се и ме подкани.
-Мм,благодаря.Тук определено е по-усамотено.
съблякох якето си и го оставих на леглото
-И сега какво?
попитах го като се доближих до него
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 6:53 am

Вампирът протегна ръка към момичето и я поведе към огромното легло. Бързо се настани върху нея и продължи страстните целувки от бара.
Искаше да я има... на секундата. Данийл го привличаше толкова силно, че дори той самият се съмняваше, че ще успее да се въздържи, въпреки безупречният самоноконтрол, който притежаваше.
И въпреки това не искаше да разваля забавната им игра.
Вложи всички сили, за да отдели устните си от нея и се изправи. Отиде до бара в стаята и все една бутилка текила, след което отново се върна на леглото. Седна в противоположния край, възможно по-далеч, като се постара да не изглежда прекалено очевидно, че страни от нея.
- Мисля, че аз трябва да избирам, нали така? - отвори бутилката и отпи.
- Предизвикателство. - подаде текилата на Данийл и зачака отговора й.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 3:40 pm

Вампирът протегна ръка към мен и ме поведе към огромното легло. Бързо се настани върху мен и продължи страстните целувки от бара.
Данийл го привличаше толкова силно, че дори той самият се съмняваше, че ще успее да се въздържи, въпреки безупречният самоноконтрол, който притежаваше.
След като едвам отлепихме устните си той се изправи. Отиде до бара в стаята и все една бутилка текила, след което отново се върна на леглото. Седна в противоположния край.
- Мисля, че аз трябва да избирам, нали така? - отвори бутилката и отпи.
- Предизвикателство. - подаде ми текилата и зачака отговора ми.
-Хмм..
облизах устните си
-Предизвикателство значи..
помислих малко и казах
-Вземи текилата,полей малко от нея на корема ми и я оближи с език,надявам се дане те затруднява.
повдигнах вежда и зачаках отговорът му...не знаех дали трябваше да го предизвикам да направи точно това,не послушах вътрешният си глас,който ми казваше"недей",просто го исках толкова много..


Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 6:51 pm

Предизвикателството беше лесна работа. Лесна, но и изключително... приятна за Деймън. Колкото и да се стараеше не можеше да спре да мисли за това как... разхожда езика си по тялото й, например.
Отвори бутилката с текила и се приближи към момичето. Набра блузата й нагоре, умишлено не я съблече, тази част щеше да остави за по-късно. Откри единствено корема й и разля малка част от течността. Усети как Данийл потръпна при студения допир на текилата, а това пробуди поредната дяволита усмивка на лицето му.
Доближи устните си до кожата й и бавно, много внимателно проследи стичащия се по тялото й алкохол с езика си. Когато и последната капка от текилата изчезна, Дей се надигна и отново се отдръпна в другия край на леглото, като отпи голяма глътка от бутилката.
- Ти си на ход, вампирче.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 7:13 pm

Отвори бутилката с текила и се приближи към мен. Набра блузата ми нагоре. Откри единствено корема ми и разля малка част от течността.Щом усетих студеният допир на текилата леко потреперах, а това пробуди поредната дяволита усмивка на лицето му.
Доближи устните си до кожата ми и бавно, много внимателно проследи стичащия се по тялото ми алкохол с езика си. Когато и последната капка от текилата изчезна, Дей се надигна и отново се отдръпна в другия край на леглото, като отпи голяма глътка от бутилката.
- Ти си на ход, вампирче.
-Хммм...нека да разнообразим с малко истина.
усмихнах се и оправих блузата си
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 7:15 pm

- Ъъх.. истина. - нацупи се вампирът. Беше в съвсем друго настроение в момента, но пък от друга страна нямаше да е лошо да поохладят малко страстите.
- Добре, разкажи ми как те превърнаха.
Изтреля Деймън. Това беше първото нещо, което му дойде на ум и не се замисли дали въпросът е уместен, просто го зададе.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 7:23 pm

- Ъъх.. истина. - нацупи се вампирът.
- Добре, разкажи ми как те превърнаха.
Изтреля Деймън.От къде подяволите му дойде този въпрос?!
-Мм..малко дълга история,но щом искаш да знаеш.Добре.
леко се изкашлях и започнах да разказвам
-Когато бях малка,една нощ чух шум от стаята на родителите ми и щом влязох там ги видях мъртви.Целите плуваха в кръв,а сърцата им бяха извадени.Започнах да чета...да чета всеки ден,без да спирам и след околко 2-3 години станах ловец.Убивах ги.Отмъстявах за родителите си..но една нощ,на същата дата,в която родителите ми починаха и аз бях превърната.Връщах се след дълъг и уморителен лов,но бях изпуснала един вампир,и той ме превърна.А и не се съпротивлявах много..явно това е била съдбата ми..
сведох глава надолу,една сълза се стече по бузата ми, но бързо се овладях и се усмиханах
-Е,това е. Какво избираш?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 7:34 pm

За миг съжали, че е повдигнал въпроса, но така или иначе нямаше връщане назад. А и всеки има трудно минало... или поне опита му до този момент му показва именно това. Няма вампир, чиято история да не е малко или много трагична.
Нова глътка от бутилката...
- Добре, щом ще го караме на истини, избирам истината.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 7:57 pm

- Добре, щом ще го караме на истини, избирам истината.
-Хмм..добре.
приближих се до него и седнах в скута му,като долепих устни до ухото му и прошепнах
-Би ли ме целунал отново?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 8:02 pm

Дей прехапа устни, едва забележимо. Не искаше да издава и най-малкия признак на слабост. Въпреки, че си беше трудна задача, завидния му опит до този момент изигра своята роля и той успя да овладее изражението си. Нито една част от лицето му не издаваше желанието, което го изгаряше отвътре.
Отново се появи онази крива усмивка, любимата му усмивка. Той обви ръце около кръста на вампирката и впи сините си очи в нейните.
- Искаш ли да те целуна отново? - попита и се доближи до устните й.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 8:07 pm

Отново се появи онази крива усмивка. Той обви ръце около кръста на ми и впи сините си очи в моите.
- Искаш ли да те целуна отново? - попита и се доближи до устните ми.
всичко в мен крещеше"целуни гоооо", но се въздършах и леко отместих главата си назад
-Пъро ти отговори на моя въпрос,а от твоя отговор ще последва и моят.
намигнах му
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 9:02 pm

- Хитро.
Засмя се вампира и както беше обвил ръце около кръста на вампирката я избута на леглото и легна върху нея.
- Бих те целунал отново! - каза с уверен тон и се приведе като за поредене път сля устните си с нейните в страстна целувка. Но този път беше малко по-различен. Докато я целуваше плъзна ръката си надолу по тялото й и леко набра блузата й нагоре. Пръстите му нежно обхождаха кожата й.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 9:07 pm

- Хитро.
Засмя се вампира и както беше обвил ръце около кръста ми, ме избута на леглото и легна върху мен.
- Бих те целунал отново! - каза с уверен тон и се приведе като за поредене път сля устните си с моите в страстна целувка. Но този път беше малко по-различен. Докато ме целуваше плъзна ръката си надолу по тялото ми и леко набра блузата ми нагоре. Пръстите му нежно обхождаха кожата ми. Всяко докосване сякаш ме опарваше.Той пъхна ръцете си под тениската ми и бавно започна да я вдига нагоре, докато не я съблече и хвърли на пода. Целувките не спираха.Караше ме да искам още и още.Измежду една от целувките казах:
-Мм май играта приключи?
повдигнах вежда
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 9:16 pm

- Време е за друга игра, вампирче. - смехът му се разля из стаята, за кратко, докато не започна отново да я целува.
За секунда и неговата тениска се озова на пода, а той не спираше да обхожда с устни шията и гърдите на Данийл. Бе приковал ръцете й към леглото, като много нежно ги придържаше неподвижни, докато целувките му слизаха все по-надолу, стигайки го корема й.
- Сега е момента да ме спреш. - подсмихна се Деймън и продължи с целувките.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeЧет Яну 13, 2011 9:24 pm

- Време е за друга игра, вампирче. - смехът му се разля из стаята, за кратко, докато не започна отново да ме целува.
За секунда и неговата тениска се озова на пода, а той не спираше да обхожда с устни шията и гърдите ми. Бе приковал ръцете ми към леглото, като много нежно ги придържаше неподвижни, докато целувките му слизаха все по-надолу, стигайки го корема ми.
- Сега е момента да ме спреш. - подсмихна се Деймън и продължи с целувките.
-Хмм да те спра.Мисля,че ще пропусна този момент.
намигнах му и се преобърнахме като легнах върху него.по-скоро седнах,наведох се към устните му и точно когато щях да го целуна извърнах главата си,прокарах езика си по врата,гърдите и корема му,докато не стигнах до дънките
-Ммм харесват ми,но май малко ми пречат..как мислиш?
прехапах устни,плъзнах се нагоре по тялото му, допрях устни до неговите, след което последва може би най-страстната целувка до този момент


Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Деймън Салватор

Деймън Салватор


Брой мнения : 58
Join date : 01.01.2011

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 3:13 pm

Вампирката върху него... беше наистина красива гледка. И колкото и да му харесваше да усеща устните й върху тялото си, не можеше да й позволи да си играе с него. Не искаше. Не и този път. Това беше неговата игра.
Когато Данийл отново се върна към устните му, той обви ръце около тялото й и за секунда се преобърна, озовавайки се върху нея, а устните му светкавично намериха шията й. Отново се спуна надолу, но този път ръцете му я притискаха малко по-силно, но продължаваше да бъде все така нежен. Просто не искаше да й позволява отново да се измъкне. Спусна едната си ръка и разкопча копчето на дънките й, а ципа успя да свали със зъби. Още няколко секунди и дънките се озова на пода при останалите дрехи.
- Искам те. - успя да прошепне между целувките.
Върнете се в началото Go down
Данийл Харис

Данийл Харис


Брой мнения : 80
Join date : 30.12.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 3:38 pm

Когато аз отново се върнаг към устните му, той обви ръце около тялото ми и за секунда се преобърна, озовавайки се върху мен, а устните му светкавично намериха шията ми. Отново се спуна надолу, но този път ръцете му ме притискаха малко по-силно, но продължаваше да бъде все така нежен. Спусна едната си ръка и разкопча копчето на дънките ми, а ципа успя да свали със зъби. Още няколко секунди и дънките се озова на пода при останалите дрехи.
- Искам те. - успя да прошепне между целувките.
-Мм..
облизах устни
-Аз също!
прошепнах в ухото му,прокарах пръсти през косата му,хванах го с едната си ръка за тила докато той бавно се спускаше надолу по шията и гърдите ми с целувки,ръцете му шареха по цялото ми тяло,всяко докосване сякаш ме изгаряше
Преобърнахме се,аз застанах върху него като бавно започнах да разкопчавам дънките му докато те не се озоваха на земята.Гледката на перфектното му тяло..не можеше да се опише..всяка част от него ме привличаше като магнит.Протегнах се,взех текилата,разлях малко върху корема му и бавно облизах всяка капчица алкохол,стичаща се по тялото му,след което отново се върнах към лицето му,вгледах се в дълбоките му сини очи,а после го целунах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.free-message-board.com/forum
Sponsored content





Стаичката на Деймън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаичката на Деймън   Стаичката на Деймън I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаичката на Деймън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Общежитията :: Мъжко отделение "The fight"-
Идете на: