Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Търся екип за новият ми форум! I_vote_lcapТърся екип за новият ми форум! I_voting_barТърся екип за новият ми форум! I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Търся екип за новият ми форум! I_vote_lcapТърся екип за новият ми форум! I_voting_barТърся екип за новият ми форум! I_vote_rcap 
Ана Блейк
Търся екип за новият ми форум! I_vote_lcapТърся екип за новият ми форум! I_voting_barТърся екип за новият ми форум! I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Търся екип за новият ми форум! I_vote_lcapТърся екип за новият ми форум! I_voting_barТърся екип за новият ми форум! I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Търся екип за новият ми форум! I_vote_lcapТърся екип за новият ми форум! I_voting_barТърся екип за новият ми форум! I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Търся екип за новият ми форум! I_vote_lcapТърся екип за новият ми форум! I_voting_barТърся екип за новият ми форум! I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Търся екип за новият ми форум! I_vote_lcapТърся екип за новият ми форум! I_voting_barТърся екип за новият ми форум! I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Търся екип за новият ми форум! I_vote_lcapТърся екип за новият ми форум! I_voting_barТърся екип за новият ми форум! I_vote_rcap 
Анди
Търся екип за новият ми форум! I_vote_lcapТърся екип за новият ми форум! I_voting_barТърся екип за новият ми форум! I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Търся екип за новият ми форум! I_vote_lcapТърся екип за новият ми форум! I_voting_barТърся екип за новият ми форум! I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Търся екип за новият ми форум!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Търся екип за новият ми форум! Empty
ПисанеЗаглавие: Търся екип за новият ми форум!   Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 2:29 pm

Та направо на темата.Търся хора с които да създам още един форум.Той ще е за Холивуд.Има няколко длъжности от които може да си изберете.

1.Дизайнер на форума. - ЗАЕТА ДЛЪЖНОСТ!!!
2.Рекламатор.
3.Структор на форума (Всичко свързано с категориите,писането на теми и разбира се това ще се прави с мен) - ЗАЕТА ДЛЪЖНОСТ!!!

Пишете в тази тема за кандидатура.Задължително трябва да знаете какво правите разбира се!


Последната промяна е направена от Каталина Салватор на Нед Яну 09, 2011 5:02 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Търся екип за новият ми форум! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся екип за новият ми форум!   Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 2:34 pm

Кандидатствам за структор на форума [wasntme]
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Търся екип за новият ми форум! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся екип за новият ми форум!   Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 2:39 pm

Приета си!
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Александър Фей
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Александър Фей


Брой мнения : 31
Join date : 08.01.2011

Търся екип за новият ми форум! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся екип за новият ми форум!   Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 2:54 pm

Аз мога да помогна с дизайна!
Върнете се в началото Go down
http://londonaftermidnight.forumsfree.org/
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Търся екип за новият ми форум! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся екип за новият ми форум!   Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 2:56 pm

Дай линк към накой сайт,на който ти си направил дизайна.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Александър Фей
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Александър Фей


Брой мнения : 31
Join date : 08.01.2011

Търся екип за новият ми форум! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся екип за новият ми форум!   Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 2:59 pm

Ами виж моя форум! Всичко без логото е мое дело. Логото е подарък от една моя приятелка!
Върнете се в началото Go down
http://londonaftermidnight.forumsfree.org/
Sponsored content





Търся екип за новият ми форум! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся екип за новият ми форум!   Търся екип за новият ми форум! I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Търся екип за новият ми форум!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Търся си гадже
» Търся си някой за РП
» Търся бфф/ враг
» Търся си съквартирант/ка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Важно :: Похвали,въпроси,предложения и критики-
Идете на: