Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Въпросник ! - Page 3 I_vote_lcapВъпросник ! - Page 3 I_voting_barВъпросник ! - Page 3 I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Въпросник ! - Page 3 I_vote_lcapВъпросник ! - Page 3 I_voting_barВъпросник ! - Page 3 I_vote_rcap 
Ана Блейк
Въпросник ! - Page 3 I_vote_lcapВъпросник ! - Page 3 I_voting_barВъпросник ! - Page 3 I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Въпросник ! - Page 3 I_vote_lcapВъпросник ! - Page 3 I_voting_barВъпросник ! - Page 3 I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Въпросник ! - Page 3 I_vote_lcapВъпросник ! - Page 3 I_voting_barВъпросник ! - Page 3 I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Въпросник ! - Page 3 I_vote_lcapВъпросник ! - Page 3 I_voting_barВъпросник ! - Page 3 I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Въпросник ! - Page 3 I_vote_lcapВъпросник ! - Page 3 I_voting_barВъпросник ! - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Въпросник ! - Page 3 I_vote_lcapВъпросник ! - Page 3 I_voting_barВъпросник ! - Page 3 I_vote_rcap 
Анди
Въпросник ! - Page 3 I_vote_lcapВъпросник ! - Page 3 I_voting_barВъпросник ! - Page 3 I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Въпросник ! - Page 3 I_vote_lcapВъпросник ! - Page 3 I_voting_barВъпросник ! - Page 3 I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Въпросник !

Go down 
+7
Амброзия Съливан
Джеймс Франко
Ана Блейк
Данийл Харис
Луциана-Мария Грайнер
Ли Лав
Анди
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 6:36 pm

ДА
Защо не вярваш в истинската любов?
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк

Ана Блейк


Брой мнения : 610
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 6:36 pm

Обичам ги каквито са, въпреки че...

Какво бихте избрали - да спасите приятел, излагайки живота си на риск или да загубите живота на приятел, спасявайки себе си?
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 6:39 pm

Да спася приятел и без това на никой няма да му липсвам
Аз си повтарям старият въпрос към Франко
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 6:48 pm

Единствената истинска любов която съм изпитвал я загубих и получих лоши травми. И единствената любов в която ще вярвам е егоизма ..
Не обичам да страдам заради любовта, не обичам да причинявам болка заради любовта (освен към кифлите но това не се брой)
Затова от години вече не вярвам в нея , дори момиче да ми каже че ме обича ще я принудя да си върне думите на зад .... За това съм се отрекъл от нея и се опитвам да живея без любов.
Любовта е просто вяра за привличане , а Истинската Любов това е нещо което хората не знаят как да го опишат за това ще продължавам да не вярвам в нея докато някой не ми докаже че греша в изграждането на моя живот.

Ами ти какво мислиш за истинската любов?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 6:58 pm

Нима и най-лесно ти е да се откаже,да заледдиш сърцето си нима това е живот?Знам,че живеем в такъв свят, където нищо истинско никога не ни е докосвало,но ако това се случи ние го заплюваме и отхвърляме.Заключваме се в себе си,защото ни е страх от болката,но не си прав и никога няма да подкрепя решението ти.Не може да живееш така.Това не е живот това твойто е по лошо и от чумата,защото ти сам се убиваш.Да знам че боли,знам че е гадно и не си само ти изгубил човека,когото обичаш,но аз продължих да се бора и не съм спирала.Да никога няма да е като с него,да никога няма да е толкова хубаво,но не бих искала другите да страдат,заради моята болка и да ги карам да си връщат думите назад при положение,че имат причина да ти кажат,че те обичат.Дори и любов да не съществува,това не ни дава право да нараняваме другите.Помисли си колко от куклите,който си отрязал са го заслужили?А после си помисли,дали на теб щеше да ти е приятно.Това е моето мнение,знам че няма да го уважиш,но поне си помисли дали тя би искала да си такъв.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 7:12 pm

Да лесно е да се откажеш или просто да промениш представите си...
Това че не показвам че се боря не означава че не се опитвам да продължа ...
Колкото и да изразяваш мнението си против мен и моята идея .. трудно ще ме промениш аз съм напорист и твърдоглав ако си наума нещо трудно ще ме разубедиш . За момичетата който съм наранил нищо няма да кажа защото те сами са избрали да са с мен , сами са избрали пътя по-който са ми казали "Обичам те" , но когато не искам да ги нараня и не искам да ги откажа от любовта , както и моите чувства не са същите към нея не мога просто да си затворя очите и да кажа "Обичам те и аз" не е в мой стил затова ще и призная как стоят нещата и тя сама ще разбере какво ще прави и в крайна сметка не свършват като мен ... антифенове на любовта ами те си намират по-добри половинки... а за Нея ,тя ме познава знам че няма да се съгласи с мен но такъв е живота .. хората се променят ... Аз съм избрал това което е важно за мен . И знам че повечето хора няма да им хареса само едно ще им кажа:
-Хора Това си е ваше мнение , нямате право да ми се месите в живота, без аз да съм ви искал помощта ви !
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк

Ана Блейк


Брой мнения : 610
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 7:40 pm

Добре. Знам, че не съм канено, но така ми заприлича на изповедалня, че реших и аз да излея душата си.
Добре, шегата на страна. Какво е любовта? Няма да говоря скучни факти, защото всеки, който чете това буквално ще умре от скука, а не искаме съдилища и морги (въпреки, че обичам трупове)...
Любовта е нещо... хубаво, биха казали някой. За мене е нещо скъпо, което обаче става с точния човек. А хора по света колкото искаш. Така че реално погледнато е трудно да намерим идеалната половинка. Всеки носи различна душа, различни идеали, различни скъпи за него неща. Всеки е различен и трябва да го приеме с всичките му недостатъци. Не го ли приемем, е... има и други хора. За мене любовта не е невъзможна, но е трудно достижима. Да кажеш "Обичам те", звучи лесно. Днес хората го казват просто ей така, без да влагат смисъл. Някой правят точно обратно, но... всички сигурни ли са, че когато го кажат от сърце, всъщност е така? Всеки може ли да е сигурен, че познава дори и най-тъмните и пазени кътчета от душата на съществото, срещу него. Любовта е нещо относително. Не е като "Да" и "Не". Дори аз не мога да опиша съвсем точно това приятно чувство, от което сърцето се разтуптява. (отклоних се от въпроса, съжалявам)

Дали вярвам или не в любовта? Не мога да отговоря с да или не. Само ще кажа, че тя съществува под всякаква форма, но тази която изпитваме към някой друг, някой определен човек, който не е от семейството, тя съществува. (знам, звучи изтъркано) Просто, не всеки може да я види, не всеки може да я усети в определен момент, но всеки все някога може да я почувства. Любовта е различна за всеки го и тя се проявява в различна форма, под различен жест. Любов съществува, колкото и да е трудно да се открие, но понякога просто трябва да спрем да я търсим, и тя ще дойде. Просто трябва да сме търпеливи.

Чувствал ли си се сам сред хората?
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 7:44 pm

Сянкаа велика си...АМи то кой не се,а да чек забравих има такива хора
Ако помоля някой да ме убиее били го направил?(КАЖЕТЕ ДАА)
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк

Ана Блейк


Брой мнения : 610
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 7:46 pm

Ми не, защото те обичам, но ако това е твоето желание и няма друг изход, то с удоволствие.

Би ли изял купа с червеи, за да ти се изпълни едно желание.
(е, чак велика, при положение на глупостите по-горе)
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 7:51 pm

Ами..не не бих...е сега зависи колко силно желая нещо...но много бих се замислила над това.
Ще отидете ли до край света,за да спасите най-добрият си приятел от жестока съдба?
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк

Ана Блейк


Брой мнения : 610
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 17, 2011 8:00 pm

Предполагам, зависи колко "добър" приятел е, защото такъв честно не познавам, все още...

Би ли рискувал някой орган или крайник, за да не умреш?
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Катрин Гилбърт

Катрин Гилбърт


Брой мнения : 328
Join date : 03.01.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 14, 2011 1:18 am

ох..ама аз всичките си ги искам..нее ако ще умирам..то ще съм цяла!!

Би ли сложил/а край на живота си .. ако любимият човек също си отиде?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 3:35 pm

Да ако без него няма да мога...
Ако ти предложат живота на звезда ще зарежеш ли всичко?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 6:13 pm

Принципно бих казала "Да" но...не не бих
Ще позлволиш ли на някой да се самоубие за да спаси твоя живот?
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 6:25 pm

Не. Особено ако е близък, защото ще ми е по-трудно да го приема...
Кое е най-голямото нещо, на което си способен, за да сбъднеш някоя твоя мечта?
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 6:53 pm

Да продам душата си на дявола...а чек забравих няма как да се продам на себе си.Зависи каква е мечтата
Били продавал/а тялото си за пари или наркотици?
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 7:21 pm

няма толкова пари на земята , а за наркотици ... не :х

Перфектен подарък за Св.Валентин според теб
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 7:45 pm

Не е важно какъв е подаръка важното е да е от сърце.а иначе то всички знаят плюшено мече,просто са ми слабост
Very Happy
Ам перфектното място за любовна играа Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 8:12 pm

пейката пред блока Very Happy Very Happy

подходящ момент за изричане на тежки думи като "обича те "? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 8:27 pm

Ммм явно няма такова..или а да ами..няколко секунди преди земята да експлодира
Да кажеш истината колкото и да боли?
Върнете се в началото Go down
Арън

Арън


Брой мнения : 13
Join date : 28.01.2011
Местожителство : Пловдив

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeСря Фев 23, 2011 9:19 pm

Колкото и да е болезнено за мен да изрека истината, както и за този, който ще е чуе,бих я казал, защото недоизказаните думи смаляват човека.
Вярваш ли в истинската любов и истинското приятелство???
Върнете се в началото Go down
Катрин Гилбърт

Катрин Гилбърт


Брой мнения : 328
Join date : 03.01.2011
Местожителство : Red Bedroom Academy

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeСря Фев 23, 2011 11:49 pm

Да!Определено..хората са го казали...приятелството прави щастливи хората, които са били наранени от любовта .. те си вървят ръка за ръка..!Хубаво е ако от приятелство(м/у момиче и момче) се премине към връзка..но обратното..!Боли ;д
Вярваш ли..че там някаде е възможно да има свръхестествени същества?
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000237951693
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 9:48 am

зависи под свръхестествени .. какво разбираш , ако е нещо от сорта на Вампири или Върколаци .. не съществуват ... това са само болести , но ако говориш за Духове и Полтъргайст .. колкото и да не се вярва на учените , е доказано че съществуват :x

Според вас Какво ви очаква след смъртта ? Shocked
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 2:27 pm

Ъммм абсолютно нищо предполагам ;ддд Просто спираме да съществуваме ;хх

Най - безболезненият начин да скъсаш с някого?
Въпросник ! - Page 3 953985 Въпросник ! - Page 3 953985 Въпросник ! - Page 3 953985 Въпросник ! - Page 3 953985 Въпросник ! - Page 3 953985
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко

Джеймс Франко


Брой мнения : 1224
Join date : 29.12.2010

Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 2:46 pm

застани пред него и в очите му кажи че късате ..и .. кажи му че ако ти позволи да му се изплюеш в устата няма да скъсате , ако се съгласи събери голяма и гнусна храчка .. отказват се .. (не съм го правил !! / добре де направих го веднъж)

Бърз начин да оздравеш за 2 дена?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпросник ! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпросник !   Въпросник ! - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпросник !
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Забава и игри :: Всичко друго-
Идете на: