Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Стая  "Карамелле" I_vote_lcapСтая  "Карамелле" I_voting_barСтая  "Карамелле" I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Стая  "Карамелле" I_vote_lcapСтая  "Карамелле" I_voting_barСтая  "Карамелле" I_vote_rcap 
Ана Блейк
Стая  "Карамелле" I_vote_lcapСтая  "Карамелле" I_voting_barСтая  "Карамелле" I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Стая  "Карамелле" I_vote_lcapСтая  "Карамелле" I_voting_barСтая  "Карамелле" I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Стая  "Карамелле" I_vote_lcapСтая  "Карамелле" I_voting_barСтая  "Карамелле" I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Стая  "Карамелле" I_vote_lcapСтая  "Карамелле" I_voting_barСтая  "Карамелле" I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Стая  "Карамелле" I_vote_lcapСтая  "Карамелле" I_voting_barСтая  "Карамелле" I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Стая  "Карамелле" I_vote_lcapСтая  "Карамелле" I_voting_barСтая  "Карамелле" I_vote_rcap 
Анди
Стая  "Карамелле" I_vote_lcapСтая  "Карамелле" I_voting_barСтая  "Карамелле" I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Стая  "Карамелле" I_vote_lcapСтая  "Карамелле" I_voting_barСтая  "Карамелле" I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Стая "Карамелле"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джейсън Уайт

Джейсън Уайт


Брой мнения : 32
Join date : 01.01.2011

Стая  "Карамелле" Empty
ПисанеЗаглавие: Стая "Карамелле"   Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 3:53 pm

Стая  "Карамелле" Naumi-hotel-room
Стая  "Карамелле" 704_livingroom_set
Стая  "Карамелле" Four_Seasons_hotel_bathroom
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уайт

Джейсън Уайт


Брой мнения : 32
Join date : 01.01.2011

Стая  "Карамелле" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Карамелле"   Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 3:59 pm

- Хей, сладък, какво ще кажеш просто да си наемем хотелска стая в Кемпински и да се приключи въпроса? - плъзна
ръцете си под тениската ми и захапа леко долната ми устна.
- Дадено. - засмях се.
Следващия път, в който чух гласа й, беше като вече бяхме в хотелската стая. Бутнах я на леглото и плъзнах език по
врата й. Със ситни целувки стигнах до деколтето и свалих роклята й.
- Уол... - едва произнесох като видях перфектното й тяло.
Леко се надигнах и свалих тениската си. Отново се наведох към Ел. Леко целунах корема й, а тя потръпна. Бавно се
качих към устните й и страстно я целунах.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Даун

Елизабет Даун


Брой мнения : 31
Join date : 01.01.2011

Стая  "Карамелле" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Карамелле"   Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 4:35 pm

Влязохме в хотелската стая и Джейс плъзна език по врата ми. Внимателно ме положи на леглото и махна роклята ми. Останах само по бельо.
- Уоу - изведнъж възкликна Джейсън, виждайки перфектното ми тяло, изваяно сякаш по поръчка.
Тогава, с моя помощ, блузата му се озова на пода. Той ме целуна, а езикът ми се преплете с неговия. Усетих как остави влажна целувка по коремчето ми. Беше мой ред. Седнах в скута му, обърната към него, и прокарах език по врата му. Отървах се от дънките му и вече и двамата бяхме по бельо. Бутнах го назад, а той легна. Седнах върху него и се наведох, а косата ми сякаш ни закри. Целунах го страстно, облизвайки горната му устна. Поставих длани на гърдите си, а една палава усмивка озари лицето ми. Започнах да се движа, седнала върху него.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уайт

Джейсън Уайт


Брой мнения : 32
Join date : 01.01.2011

Стая  "Карамелле" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Карамелле"   Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeПет Яну 07, 2011 5:21 pm

Целуваше ме, косата й се спускаше по врата и гърдите ми. Не отделих устни от нея.
Напипах сутиена й и го разкопчах. Същото се случи и с бикибите след секунди. Бельото и
на двама ни подна на земятапри останалите дрехи. Преобърнахме се и бавно проникнах в нея.
Насочих устните си към врата й и не ги отделих от него. Скоро усетих как забива ноктите си в гърба ми.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Даун

Елизабет Даун


Брой мнения : 31
Join date : 01.01.2011

Стая  "Карамелле" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Карамелле"   Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeСъб Яну 08, 2011 12:04 pm

Той разкопча сутиена ми и се отърва бързо от хубавото ми марково бельо. Аз на свой ред махнах боксерките му и се усмихнах палаво.
След не особено дълго време, той проникна в мен. Ако бях девствена или поне неопитна, щях да мисля, че е прекалено рано. Но не съм.
Бях отдолу, а това не ми харесваше, защото не можех да покажа на какво съм способна. Затова с достатъчно сила го преобърнах и седнах върху него.
Джейсън забърза темпото, а аз започнах да се движа нагоре-надолу върху тялото му. Наведох се и започнах да обсипвам тялото му с влажни целувки. Прокарах език по плочките на корема му, след което се върнах нагоре и го целунах. Една задълбочена целувка. След това се отдръпнах и седнах върху корема му. Хванах члена на Джей, а ръцете ми започнаха да правят въртеливи движения около него.
- Харесва ли ти? - попитах го, поглеждайки го палаво.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уайт

Джейсън Уайт


Брой мнения : 32
Join date : 01.01.2011

Стая  "Карамелле" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Карамелле"   Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeСъб Яну 08, 2011 2:35 pm

Имаше ли нужда да пита!? Всяко нейно движение ме побъркваше... Надигнах главата си и я целунах.
Леко захапах долната й устна.
- Мамка му, разбира се! - изсъсках в ухото й и продължих да я целувам.
Прокарах ръце нежно от кръста, нагоре до гърдите й. Устните ми обхождаха лицето и врата й.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Даун

Елизабет Даун


Брой мнения : 31
Join date : 01.01.2011

Стая  "Карамелле" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Карамелле"   Стая  "Карамелле" I_icon_minitimeСъб Яну 08, 2011 5:21 pm

Подсмихнах се и продължих с движенията около члена му, но този път с устни. Усетих ръцете на Джейсън върху гърдите си. Възбудих се и един тих стон се откъсна от устните ми. След това Джейс ме постави да легна и разтвори краката ми. Проникна в мен. Отначало бавно, след това малко по-бързо. Стенания и пъшкания се чуваха и от двама ни.
- Оо даа - казах и го придърпах към себе си, вкарвайки езика си в устата му, търсейки неговия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стая  "Карамелле" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стая "Карамелле"   Стая  "Карамелле" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стая "Карамелле"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стая "Bad Romance"
» Стая Агапията
» Стая Цветен рай
» Стая:7515

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Хотел "Кемпински"-
Идете на: