Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Стаята на  Джейсън и Аблър I_vote_lcapСтаята на  Джейсън и Аблър I_voting_barСтаята на  Джейсън и Аблър I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Стаята на  Джейсън и Аблър I_vote_lcapСтаята на  Джейсън и Аблър I_voting_barСтаята на  Джейсън и Аблър I_vote_rcap 
Ана Блейк
Стаята на  Джейсън и Аблър I_vote_lcapСтаята на  Джейсън и Аблър I_voting_barСтаята на  Джейсън и Аблър I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Стаята на  Джейсън и Аблър I_vote_lcapСтаята на  Джейсън и Аблър I_voting_barСтаята на  Джейсън и Аблър I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Стаята на  Джейсън и Аблър I_vote_lcapСтаята на  Джейсън и Аблър I_voting_barСтаята на  Джейсън и Аблър I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Стаята на  Джейсън и Аблър I_vote_lcapСтаята на  Джейсън и Аблър I_voting_barСтаята на  Джейсън и Аблър I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Стаята на  Джейсън и Аблър I_vote_lcapСтаята на  Джейсън и Аблър I_voting_barСтаята на  Джейсън и Аблър I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Стаята на  Джейсън и Аблър I_vote_lcapСтаята на  Джейсън и Аблър I_voting_barСтаята на  Джейсън и Аблър I_vote_rcap 
Анди
Стаята на  Джейсън и Аблър I_vote_lcapСтаята на  Джейсън и Аблър I_voting_barСтаята на  Джейсън и Аблър I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Стаята на  Джейсън и Аблър I_vote_lcapСтаята на  Джейсън и Аблър I_voting_barСтаята на  Джейсън и Аблър I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Стаята на Джейсън и Аблър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джейсън Уайт

Джейсън Уайт


Брой мнения : 32
Join date : 01.01.2011

Стаята на  Джейсън и Аблър Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Джейсън и Аблър   Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:33 pm

Стаята на  Джейсън и Аблър 1

Стаята на  Джейсън и Аблър Big_bathroom
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уайт

Джейсън Уайт


Брой мнения : 32
Join date : 01.01.2011

Стаята на  Джейсън и Аблър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън и Аблър   Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:48 pm

След фитнеса си взех душ и легнах на леглото, като напълно безцелно гледах тавана. След няколко минути чух как някои чука на вратата. Станах и отворих. Беше виоко русоляво момче. В ръката си носеше сак. Оставих вратата отворена, за да влезе и отново се запътих към леглото, като този път седнах и почнах да се ровичкам в телефона си.
- Значи ти си новия ми секвартирант. - засмях се без да го поглеждам.
Върнете се в началото Go down
Аблър Джеймс

Аблър Джеймс


Брой мнения : 215
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Академията.

Стаята на  Джейсън и Аблър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън и Аблър   Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:55 pm

Дълго време обикалях из сградата за да успея да я запомня още от първия ден,но след като,за малко не се изгубих реших да тръгна към стаята си,бях получил някакво листче,на което пишеше номера на стаята,имах и ключ,надявах се да има някой в стаята за да не си умирам от скука всеки ден.
Стигнах пред вратата.Почуках.След малко нещо от другата страна на вратата се размърда.
Някакво момче на моите години,ми отвори и веднага след като бе огледа от глава до пети се върна и си легна на леглото.
- Значи ти си новия ми съквартирант. - каза,а аз само кимнах и оставих куфара на земята,приближих се до прозореца и погледнах през него,гледката беше хубава виждаше се цялото училище отпред.
Закачих якето си на закачалката и седнах на леглото,огледах хубаво стаята и започнах да оправям багажа си.
-Ами да,нещо такова. - казах на свой ред и отидох да погледна банята и се върнах,набутах нещата си в гардероба и нощното шкафче и се обърнах към него.
-Между другото аз съм Аблър Джеймс,приятно ми е. - казах и подадох ръка на момчето да се здрависаме.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уайт

Джейсън Уайт


Брой мнения : 32
Join date : 01.01.2011

Стаята на  Джейсън и Аблър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън и Аблър   Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:08 pm

- Между другото аз съм Аблър Джеймс, приятно ми е. - представи се и подаде ръката си.
Погледнах го с обикновения небрежен поглед, но този път с повдигнати вежди. Наум се питах
дали поне веднъж в живота си ще ъда учтив. Не ми се отдаваше много.
- Джейсън. - също сее представих без да променям изражението си.
Стиснах ръката му и отново обърнах поглед към телефона. Писна ми просто да разглеждам
указателя и метнах телефона пред себе си на леглото. Вдигнах ръцете си зад врата и се облегнах
на стената.
Върнете се в началото Go down
Аблър Джеймс

Аблър Джеймс


Брой мнения : 215
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Академията.

Стаята на  Джейсън и Аблър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън и Аблър   Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:16 pm

Интересно.
Той се държеше много студено,вероятно защото съм нов,но наистина,ако беше толкова зле настроен през цялото време,трябваше и аз да стана зле настроен,за да се понасяме някак си.
Не.
Няма начин да е лош,просто не си го представям,вероятно има някакъв проблем,а аз хич не исках да се мешам там където не ми е работата,затова само кимнах и последвах неговия пример,след малко мозъка ми започна да сече,и се обърнах рязко към него.
Тишината ме подлудяваше,в стаята имаше телевизор,но не ми се гледаше.
Дали да не звънна на най - добрия си приятел и да му кажа,че съм пристигнал и да се срещнем - не.
Умирах си от скука,но нямаше да се предам.
-От колко време си тук? - попитах го и започнах да ровичкам из нощното шкафче,за да си взема един аспирин,честно казано не се чувствах много добре през последната една седмица,отидох до банята налях си в една кана вода и я сложих на шкафчето,сипах си малко в чаша и изпих хапчето,а останалата вода,щях да си запазя за през ноща,ако ми се допие.
След което седнах от другата страна на леглото по близко до него и се загледах в момчето.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Уайт

Джейсън Уайт


Брой мнения : 32
Join date : 01.01.2011

Стаята на  Джейсън и Аблър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън и Аблър   Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:40 pm

- От колко време си тук? - попита и почна да се разхожда из стаята. Накрая седна по-близо
до мен. За малко мълчах, но реших най-после да отговоря.
- От няколко месеца. Какво си ме зяпнал така!? - безразлично изражение се появи на лицето ми.
Въпреки че изглеждаше свестен, още от както доидох в академията, някъде в подсъзнанието ми
стои мисълта, че няма да имам приятели. И не знам нарочно или не, но наистина се държах доста
студено с всички.
Извъртях леко глава и се изправих. Тръгнах към терасата и извадих от джоба си кутия цигари.
Най-идиотското нещо, което правя е да пуша в академията.
Върнете се в началото Go down
Аблър Джеймс

Аблър Джеймс


Брой мнения : 215
Join date : 31.12.2010
Местожителство : Академията.

Стаята на  Джейсън и Аблър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън и Аблър   Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 3:06 pm

Добре това беше гадно.
И сега трябва да се търпим цяла година,да не преувеличавам много съм прост.
Та това е само първия ден,ще видим какво ще стане по - нататък.
След малко той излезе на терасата да пуши цигари,не очаквах от него дори да пие,но да пуши ми идваше малко в повече,след две минути вече бях напълно сигурен,че каквото и да става,нищо няма да може да ме изненада,дори и да седна да пуша марихуана с него.
Бръкнах в сака и извадих една от книгите,които си бях взел.
Разтворих я на мястото,до където бях стигнал и започнах да чета,след като той си изпуши кутията,аз бях приключил с книгата,той влезе вътре,и изпусна един облак дим.
Казах си,че при следващото подобно нещо,ще се скараме,все пак тук спя,не искам цигарен дим,абе какво ми става,трябва да се поразходя малко на чист въздух.
-Аз ще изляза малко навън,ако искаш ела и ти. - той само ме погледна и си помислих,че не исках,обух си кецовете и излязох,на излизане той измърмори нещо,но аз не го
чух,излязох заключих и тръгнах по коридора.
-Защо му се обади,тъпанар! - казах си на глас и продължих надолу по коридора,като през това време си пуснах музика и тръгнах някъде извън училището.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на  Джейсън и Аблър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Джейсън и Аблър   Стаята на  Джейсън и Аблър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Джейсън и Аблър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Арън
» Стаята на Анди
» Стаята на Харпър
» Стаята на Ел Даун
» Стаята на Франко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Общежитията :: Мъжко отделение "The fight"-
Идете на: