Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Стаята на Каталина Салватор I_vote_lcapСтаята на Каталина Салватор I_voting_barСтаята на Каталина Салватор I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Стаята на Каталина Салватор I_vote_lcapСтаята на Каталина Салватор I_voting_barСтаята на Каталина Салватор I_vote_rcap 
Ана Блейк
Стаята на Каталина Салватор I_vote_lcapСтаята на Каталина Салватор I_voting_barСтаята на Каталина Салватор I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Стаята на Каталина Салватор I_vote_lcapСтаята на Каталина Салватор I_voting_barСтаята на Каталина Салватор I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Стаята на Каталина Салватор I_vote_lcapСтаята на Каталина Салватор I_voting_barСтаята на Каталина Салватор I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Стаята на Каталина Салватор I_vote_lcapСтаята на Каталина Салватор I_voting_barСтаята на Каталина Салватор I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Стаята на Каталина Салватор I_vote_lcapСтаята на Каталина Салватор I_voting_barСтаята на Каталина Салватор I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Стаята на Каталина Салватор I_vote_lcapСтаята на Каталина Салватор I_voting_barСтаята на Каталина Салватор I_vote_rcap 
Анди
Стаята на Каталина Салватор I_vote_lcapСтаята на Каталина Салватор I_voting_barСтаята на Каталина Салватор I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Стаята на Каталина Салватор I_vote_lcapСтаята на Каталина Салватор I_voting_barСтаята на Каталина Салватор I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Стаята на Каталина Салватор

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:22 am

Спалнята ми
Стаята на Каталина Салватор 2758813n

Банята ми
Стаята на Каталина Салватор 2758814i


Последната промяна е направена от Каталина Салватор на Нед Яну 02, 2011 1:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:30 am

Хвана ме за ръката и се ометохме на бързо от рестиранта преди да е пламнал целият или да са ни разкрили...дори не платихме сметка. Май скоро нямаше да го посещавам.
Качихме се в колата ми и тя ми каза на къде да карам, скоро стигнахме в академията, а след това направо в стаята й. Когато влезнахме вътре тя тръгна ... май да оставя торбите. Хванах я и я целунах... целувката беше кратка, но пламенна.
- Надявам се нямаш нищо против? - казах и й се ухилих.
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:36 am

Влязохме в стаята,като тръгнах да оставям торбите на леглото.Тогава Алекс ме целуна.Кратко но доста страстно.
- Надявам се нямаш нищо против? -Попита той и се ухили.
-Не ни най-малко.-Усмихнах се и аз,като прокарах пръсти през врата му и се доближих на милиметри от него и го целунах,като го придърпах към леглото и продължавах да го целувам.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:45 am

Тя ме целуна като през това време ме придърпа към леглото. През това време свалих синята й блуза й я захвърлих на земята, като не отлепих устни от нейните. Започнах да разкопчавам копчетата на бялата си риза и само след миг и тя беше на пода.
Продължих да целувам Кат, а целувките ставаха все по - страстни, пламенни и хубави. Именно тя беше хубава, златокоската беше доста привлекателна... и беше цяло чудо, че толкова бързо ми пусна...попринцип ставаше доста бавно, но тя беше някак по - различна от останалите и не само в тази критерия ами във всичко.
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:51 am

Поради стихията ми и действията ми бяха импулсивни.Бях доста прибързан човек.А и Алекс с това тяло....направо потпали огънят в мен.Той свали блузата ми и после неговата,като не се отлепяше от мен.Аз се обърнах,като го бутнах на леглото и се качих от горе му.Започнах да го целувам по гърдите и корема,като бавно продължавах после на горе.После тръгнах да разкопчавам дънките му и ги хвърлих на земята.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:00 am

Това момиче все повече ми харесваше ... с действията си!? Само миг след като ме блъсна на леглото дънките ми бяха на пода, а след това и всичките ни дрехи. Останахме съвсем голи.
Дадох и известно време да е върху ми, но обичах да държа нещата по мой контрол за това я целунах и веднага размених местата, като аз бях отгоре. Започнах да я целувам... да обсипвам цялото й тяло. Целунах и врата и устните ми слизаха все по - надолу, чак до неверойтно изваяното й тяло, за което сигурно и богиня би завидяла и след един кратък миг настъпи очакваният и от двама ни момент. Проникнах в нея, като веднага ускорих леко темпото.
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:08 am

Личеше си,че му харесваха действията ми.За малко бях от горе му,но той бързо се обърна,така че аз да съм от долу и ме засипа с целувки.Докосванията и целувките по цялото му тяло направо ме подлудяваха.Накрая проникна в мен и удоволствието беше пълно.Накрая имах чувството,че ще захвърчат искри от движенията между телата ни.За бога до сега не бях правила толкова спонтанни неща на веднъж.Но ми беше ясно,че на сутринта щеше вече да е изхвърчал от леглото за жалост.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:19 am

Телата ни се движеха като едно цяло, като в синхром. Целувките ставаха все по страстни, а възбудата все по - голяма. Ръцете ми започнаха да изучават тялото й, галейки кожата й и целувайки я.
Ускорих още малко темпото и се усмихнах когато Кат истена... звукът беше някак приятен или поне за развратник като мен...е да какво друго можеше да се очаква от мен. Разврата съвсем замъгляваше мислите ми, а сега на всичкото от горе беше и пуснат в действие.
Целунах Кат много страстно и продължително, но след това отлепих устни от нейните и продължих.
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:23 am

Цяла нощ не се спряхме с Алекс.Беше едновременно толкова възбуждащо и страстно.Накрая бях толкова изморена,че се завих с чаршафа и се изпънах на леглото.Нямах сили дори да стана.Силите ми бяха изцедени до край.После се обърнах към Алекс с лека усмивка:
-Това беше доста добър маратон.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 2:38 am

Кат определено беше доста изморена и съм на сто процента сигурен, че не беше само от секса...макар той да беше помогнал доста. Но още като влезна е ресторанта тя беше някак... капнала. Целунах я и я завих с одеалото. Беше странно, че постъпвам така мило с момиче, попринцип ги оставях сами в леглото надявайки се отново да се върна, но този път не беше така... Просто се мушнах под завивките с нея и миг по късно и двамата заспахме.
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 10:36 am

Сутринта беше доста тежко.Прозореца е срещу леглото и ми грееше точно на лицето.Алекс спеше непробудимо.Въпреки големият ми мързел,станах и отидох в банята.Измих си лицето и зъбите и отидох в спалнята.Легнах леко на леглото и целунах по бузата Алекс.
-Добро утро.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 10:41 am

Аз и Кат в ресторанта...и кухнята гореше и се разпали целият ресторант. Хванаха ни и сега какво...ще ни водят в цирка...това беше абсурдно, ще ни арестуват...всякаш не може да се измъкнем. Нямаше какво да ни сторят освен да ни намразят и да се опитват да ни избият.
- Добро утро. - чух гласа на Кат и нежният допир от устните й върху едната ми буза. Явно всичко е било сън и слава на Бога за това...определено не исках неприятности или поне не в момента.
- Добро утро красавице! - казах и я целунах. Бях доста радостен, че всичко за ресторанта и че са ни хванали е било сън и това определено можеше да се усети в целувката ни.
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 10:47 am

Явно Алекс беше сънувал кошмар,защото се събуди с ужасяваща физиономия.Въпреки това той ме целуна и каза:
- Добро утро.
- Добро утро красавице!
-Добро да е.Лош сън ли сънува?-Попитах го и се облегнах на възглавницата до него.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 10:55 am

Облегна се на възгвавницата до мен и ме попита:
- Добро да е. Лош сън ли сънува? - всъщност не бях много сигурен дали се приспадаше към графата с кошмарите. Можех да уия онези хора ако исках, но просто не исках.
- Да...нещо такова! - отвърнах й и отново я целунах, този път по - страстно и пламенно от преди малко. Започнах да целувам устните й, врата й.... всичко...
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 11:00 am

- Да...нещо такова!-Отговори и ме целуна,но този път по продължително и страстно.После продължи по врата и навсякъде...
Аз също отвърнах на целувката,като леко го хванах за кръста и го придърпах върху мен.Ръцете ми шареха навсякъде по изваяното му тяло.

Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 11:14 am

Тя ме придърпа към себе си, така че да съм отгоре й и ръцете й зашариха по тялото ми. Усмихнах се с онази моя перверзна усмивка и продължих да я целувам като през това време ръцете ми изучаваха тялото й милиметър по милиметър. Накрая стигнаха мажду бедрата й и я погалиха за по - голява възбуда. Явно случката от снощи щеше да се повтори, но този път имах повече енергия и бях сигурен, че и тя.
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 11:23 am

Явн случката от снощи щеше пак да се повтори.Докосванията и целувките му отново бяха като наркотик за мен,а ръцете му бяха навсякъде.Целувах го по врата,после гърдите и пак на горе.Но не спирах да мисля за това,какво беше изражението му,когато видя академията.Всякъш я занеше.Съвсем бях забравила за това,че тя,трябва да е строго пацена в тайна,а аз доведох напълно непознат там.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeВто Яну 04, 2011 6:45 pm

По лицето на Кат се изписа притеснение. Първо си помислих просто да продължа и да не обърна внимание, но все пак... щеше да е кофти.
- Какво има? - попитах я след като се изправих до седнало положение и обвих ръце около нея. Всъщност бях малко очуден, че и тя знаеше за академията в която щях да уча, но какво пък толкова още по - добре ако и тя учеше тук или... не...
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeВто Яну 04, 2011 7:54 pm

-Ами ти дори не ме попита какво е това място.Просто влезе с мен в огромна,наистина огромна сграда.
-Да не би да знаеш къде сме?-Попитах го,като на лицето ми се беше изписало огромно притеснение.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 8:44 am

- Красавице...аз би трябвало да уча в тази академия. Просто днес пристигнах и ... - казах и докоснах леко бузата й с опакото на ръката си, като след това я целунах лекичко и станах от кревата. - Банята? - попитах и тя ми показа къде се намира. Влезнах и взех един душ. Водата бе гореща, но това не ми пречеше... щеше да е гадно ако беше ледена.
- Мисля да тръгвам! - казах след като облякох тениската си и панталоните. - Надявам се пак да се засечем.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Каталина Салватор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Каталина Салватор   Стаята на Каталина Салватор I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Каталина Салватор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Ли Лав
» Стаята на Анди
» Стаята на Александър Фей
» Стаята на Ел Даун
» Стаята на Франко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Общежитията :: Частта на Преподавателите-
Идете на: