Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Източният плаж I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Източният плаж I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Източният плаж I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Източният плаж I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Източният плаж I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Източният плаж I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Източният плаж I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Източният плаж I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Източният плаж I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Източният плаж I_vote_lcapИзточният плаж I_voting_barИзточният плаж I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Източният плаж I_vote_lcapИзточният плаж I_voting_barИзточният плаж I_vote_rcap 
Ана Блейк
Източният плаж I_vote_lcapИзточният плаж I_voting_barИзточният плаж I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Източният плаж I_vote_lcapИзточният плаж I_voting_barИзточният плаж I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Източният плаж I_vote_lcapИзточният плаж I_voting_barИзточният плаж I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Източният плаж I_vote_lcapИзточният плаж I_voting_barИзточният плаж I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Източният плаж I_vote_lcapИзточният плаж I_voting_barИзточният плаж I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Източният плаж I_vote_lcapИзточният плаж I_voting_barИзточният плаж I_vote_rcap 
Анди
Източният плаж I_vote_lcapИзточният плаж I_voting_barИзточният плаж I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Източният плаж I_vote_lcapИзточният плаж I_voting_barИзточният плаж I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Източният плаж

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 8:29 pm

Осетих земята под кръката си,а след това и как тунките ми токове се забиват в нея.Отворих очи и пуснах ръката на Амитил.Бяхме на плажа.За един проклет миг се замислих за морето и ето на вече бяхме тук.Глупаво телепортиране.Погледнах към Амитил и видях,че е много учудена.Гледаше така сякаш чакаше киното да се появи от пясъка.
-Съжалявам-казах аз и й се усмихнах.-За миг отклоних мислите си и се озовахме тук.Надявам се не се сърдиш!Силите ми не са достатъчни за да телепортирам някой които не владее стихия....

Източният плаж 0213-large
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 8:47 pm

За момент всичко изчезна.След малко чух песента на гларусите и.. това вълни ли бяха?Усетих Рози да пуска ръката ми. Ококорих се. Плажа.. добре. А къде беше киното?
Рози ме погледна сконфузено.
-Съжалявам- каза тя и ми се усмихна-За момент отклоних мислите си и се озовахме тук.Надявам се не се сърдиш! Силите ми не са достатъчни да телепортирам някой, който не владее
стихия...
Но беше без значение. Край реката плуваше страхотно. Ами ако..?
-Е, вече сме тук. Можем после да отидем на кино.Да видим коя ще бие, Съливан!
Но преди да отговори хукнах към водата и с вик се хвърлих на бомба.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 9:03 pm

Тя явно ме предизвикваше.Гледах я как се затичва и несръчно скача във водата.Права бях,че е забавна.Събух обувките си и с бавна крачка тругнах към водата.Потопих се и се изправих.Усетих я как ахфа,когато видя как косата и кожата ми блестят на светлината след допирът им с водата.Усмихнах се и се гмурнах по надълбоко.Стигнах до дъното и намерих прелестни миди повдигнах една с мисълта си и я запратих на повърхността.След малко изплувах и аз Амитил ме гледаще втренчено отново.Усмихнах и се и се потопих отново заобиколих я под водата пак се показах на повърхността и запратих по нея една малка водна сфера.Тя се обърна и ме погледна изумена:-Нали ме предизвика?Айде да те видим какво можеш.Състезание до скалите и обратно.-казах и се засмях отново...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 9:17 pm

След скока си се обърнах към плажа. Тя явно го бе приела насериозно, май мразеше да я подценяват. С бавни стъпки влезе във водата, потопи се и се показа.Кожата й светеше като минерал на слънцето. За втори път ахнах, а тя се засмя.Пак се потопи и явно с мисъл вдигна една мида на повърхността, изплува и ме загледа.Чудих се дали го прави за да докаже нещо или си беше такава. Отново се бях втренчила.Засмя се. При третото си потапяне грациозно ме обиколи, а като се показа ме удари с една от водните й сфери.
-Нали ме предизвика-каза-Айде да те видим какво можеш.Състезание до скалите и обратно...
-Плуване или тичане?-попитах аз, надъхана, че ще й го върна за удара със сферата.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 9:33 pm

Плуване или тичане?-попита тя.
-Плуване-казах и се засмях.Усещах,че ще се опита да ми го върне заради сферата.-Не ти го препоръчвам сладурче не съм аз овека на които ще успееш да се опълчиш.-Засмях се отново и се потопих във водата.Усетих,че и тя направи същото.Значи,щеше да се опита да се сустезава с мен все пак.Е тя си го испроси.Отворих оите си широко преобърнах се във водата и заплувах с светкавина скорост.След секунди опрях пръсти в скалите.Показах се на повърхонстта,поех си въздух и се гмурнах отново.Усещах,че се сливам с водата бяхме едно цяло.С грациозността на котка се извих и заплувах обратно.Знаех,че АМитил е зад мен и,че сигурно бе смаяна.Като стигнах до пличините се показах на повърхността.Цялата ми кожа сияеше,косата ми се бе разпуснала и се бе залепила като течно злато по раменете и кръста ми.Погледнах към водата за да видя Амитил...нея я нямаше...


Източният плаж Marco-busoni-the-stranded-mermaid
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 9:50 pm

-Плуване.-сияеше тя.-Не ти го препоръчвам, сладурче, не съм аз човека на който ще успееш да се опълчиш.-каза тя, засмя се и се потопи. Беше толкова заета с потапянето, че не усети как се гмурнах и обърнах посокага. Във водата имаше подводни скали. Щях да ги използвам, щом всяка ще е с номерата си. За секунди стигнах дотам, но видях, Рози вече е на половината път. Усмихнах се, качих се на една от скалите и затичах. Половината от тялото ми бе над повърхността.Профучах през водата и стигнах до финала.Добре, признавам, че плуваше отлично. Но и егото й беше голямо. Изпреварих я със стотна.Показа се на повърхността и се обърна да ме търси. Тогава се наведох към нея, приближих тила й и изръмжах.Тя се извъртя рязко, със стисната челюст.Бе шокирана, а шокэт й бързо премина в гняв, но не обърнах внимание, защото усетих познатата празнина във венците.Да, бе най- добре да си ходя.Рози бе готина не исках аз да й правя проблеми...
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 10:02 pm

Чух я да ръмжи зад гърба ми.В първият момент се стреснах,но после ме обзе гняв.Усетих глада й.Гневът така ме заслепяваше,че не заех какво правех телепортирах се зад гърба й и я бутнах във водата.
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 10:14 pm

Въпреки глада ми, тя се ядоса. Обърна се зад мен и ме бутна във водата.Усетих водата да ме обгъща. Изплувах с гръб към нея и я чух да се смее. Това не беше добра идея.Усетих зъбите ми да се изострят, кожата ми запулсира, а и бях бясна. За момент не ми пукаше. Бях решила да си тръгна, но този аромат.. лавандула ли беше? Обърнах се и се хвърлих обезумяла върху нея. Изръмжах и погледнах гърлото й. Усетих, че бе на границата между гнева и страха. За момент я погледнах. Отдръпнах се с ококорени очи от нея, обърнах се и хукнах. Ох проклети инстинкти! Кога щях да се науча....Писна ми от това
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 10:24 pm

Явно,това да се засмея не бе добра идея.Тя скочи и ми се нахвърли.Уплаших се,но гневът ми ме заслепи вдигнах ръка и няколко водни сфери се надигнаха от водата.В момента в,които щях да ги разбия над главата й тя се изправи и хукна.елепортирах се без да мисля къде ще се озова този път.Отново бях на водопада...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 10:33 pm

Тичах без посока, докато се успокоя.Толкова ли беше трудно да се забавлявам с някой без да се опитвам да го убия? Стигнах гората, но това беше друга част. Чух шума от шумяща вода...при реката ли бях ? Проклета вода... само проблеми създава....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Източният плаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният плаж   Източният плаж I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Източният плаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Плаж "Sunrise"-
Идете на: