Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Стаята на Амитил Денъхи I_vote_lcapСтаята на Амитил Денъхи I_voting_barСтаята на Амитил Денъхи I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Стаята на Амитил Денъхи I_vote_lcapСтаята на Амитил Денъхи I_voting_barСтаята на Амитил Денъхи I_vote_rcap 
Ана Блейк
Стаята на Амитил Денъхи I_vote_lcapСтаята на Амитил Денъхи I_voting_barСтаята на Амитил Денъхи I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Стаята на Амитил Денъхи I_vote_lcapСтаята на Амитил Денъхи I_voting_barСтаята на Амитил Денъхи I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Стаята на Амитил Денъхи I_vote_lcapСтаята на Амитил Денъхи I_voting_barСтаята на Амитил Денъхи I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Стаята на Амитил Денъхи I_vote_lcapСтаята на Амитил Денъхи I_voting_barСтаята на Амитил Денъхи I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Стаята на Амитил Денъхи I_vote_lcapСтаята на Амитил Денъхи I_voting_barСтаята на Амитил Денъхи I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Стаята на Амитил Денъхи I_vote_lcapСтаята на Амитил Денъхи I_voting_barСтаята на Амитил Денъхи I_vote_rcap 
Анди
Стаята на Амитил Денъхи I_vote_lcapСтаята на Амитил Денъхи I_voting_barСтаята на Амитил Денъхи I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Стаята на Амитил Денъхи I_vote_lcapСтаята на Амитил Денъхи I_voting_barСтаята на Амитил Денъхи I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Стаята на Амитил Денъхи

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амитил Денъхи Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Амитил Денъхи   Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 2:58 pm

Спалня
Стаята на Амитил Денъхи дизайн-на-спални-от-aswerdesign

Гардеробна
Стаята на Амитил Денъхи 1410_big

Баня
Стаята на Амитил Денъхи Shapemodernbathroom554x375-thumb

Кухня
Стаята на Амитил Денъхи Pedini-integra-round-kitchen

Хол
Стаята на Амитил Денъхи 1309273079_amazing-living-rooms-with-view-freshome09


Последната промяна е направена от Амитил Денъхи на Чет Сеп 08, 2011 8:26 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амитил Денъхи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амитил Денъхи   Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 3:57 pm

След случката на плажа ми беше гузно да се прибера в общежитието.Но пак се стъмваше и трябваше да се връщам. Дали Рози си беше в стаята? Но нямаше значение надали искаше да ме вижда. Трябва да е луда, аз за малко не я изядох... Чудих се дали Венера не се е чувствала така, когато ме превърна.... бе почти същото, но без водните сфери.
Щом влязох в стаята, се заех да си дооправям багажа. Тъкмо приключвах с торбите, когато чух някой да чука на вратата...

_________________
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амитил Денъхи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амитил Денъхи   Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:03 pm

[i]
Прибрах се и се преоблякох.Мислех се да отида и да видя Амитил да поискам да ми се извини,все пак аз не заслужаах такова поведение.Взех си палтото и тръгнах към стаята й.Усети,че е там и почуках.я ми отвори и ме погледна изумена:
-Мисля,че заслужвам извинението ти-казах и влязох в стаята й без покана...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амитил Денъхи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амитил Денъхи   Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:13 pm

Беше Рози. Бе ядосана и си личеше.
-Мисля, че заслужавам извинението ти-каза дръпнато и влезе без покана.Оставих я да мине. Бе права, но се изумих от смелостта й.Изобщо ли не й пукаше?
-Права си. Виж, съжалявам за днес, трябваше да си тръгна веднага...увлякох се в състезанието, а после излязох извън нерви... Май ще е по-безопасно ако не доближам никой... известно време.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амитил Денъхи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амитил Денъхи   Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:19 pm

-Хах,твоя си работа-казах и огледах домът й,признавам имаше вкус.-Виж сега незная дали си побесняла,дали си се увлякла,но не смятам,че това ще се повтори.-Докато казвах това взех някаква фигурка поставена на масата.Амитил ме гледаше странно,сякаш я бях ударила с тиган.Засмях се и се замислих.-Гледаш като смърф-казах и се засмях отново.Не смятах да седя още,затова се врътнах и затворих очи сякаш знаеща какво ще направя тя ме хвана за ръката и ме разконцентрира...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амитил Денъхи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амитил Денъхи   Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:35 pm


-Хах,твоя си работа -каза тя и огледа наоколо.Явно й хареса и продължи. .-Виж сега незная дали си побесняла,дали си се увлякла,но не смятам,че това ще се повтори.Докато говореше. взе една малка фигурка-подарък от мама- засмя се-Гледаш като смърф! Ха, се едно аз го бях казала.
Щом се завъртя, тя затвори очи.Знаех какво ще последва, но за втори път днес се ядосах пред нея. Това какво беше?Дойде, получи си извинението и.. си тръгва? Много беше удобно, но нямаше са стане. Хвана я и я завъртях.
-Слушай, извиних ти се, казах ти, че няма да те доближавам, но ако ще ми се измъкваш така всеки път, по-добре не идвай.Съжалявам за днеска, наистина друго няма какво да ти кажа.
Върнете се в началото Go down
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Стаята на Амитил Денъхи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амитил Денъхи   Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:40 pm

-Добре тогава нямаш проблем-казах аз и си дръпнах ръката.-Щом е така нямаш проблем.-Ядосана се отдръпнах от нея затворих очи и се телепортирах.Това момиче просто ми лазеше по нервите на моменти....
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Стаята на Амитил Денъхи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амитил Денъхи   Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:48 pm

Погледна ме учудено, а после и тя се ядоса.
-Добре тогава нямаш проблем-каза и се отдръпна-Щом е така нямаш проблем.
Затвори очи и се телепортира. Боже, умееше да вбеси някой!
Обърнах се и понеже бях бясна излязох да потичам.Трябваше да помогне...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Амитил Денъхи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Амитил Денъхи   Стаята на Амитил Денъхи I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Амитил Денъхи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Ли Лав
» Стаята на Арън
» Стаята на Кейтлийн
» Стаята на Харпър
» Стаята на Нина

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Общежитията :: Момичешко отделение "The Dolls"-
Идете на: