Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Плажната вила I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Плажната вила I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Плажната вила I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Плажната вила I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Плажната вила I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Плажната вила I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Плажната вила I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Плажната вила I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Плажната вила I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Плажната вила I_vote_lcapПлажната вила I_voting_barПлажната вила I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Плажната вила I_vote_lcapПлажната вила I_voting_barПлажната вила I_vote_rcap 
Ана Блейк
Плажната вила I_vote_lcapПлажната вила I_voting_barПлажната вила I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Плажната вила I_vote_lcapПлажната вила I_voting_barПлажната вила I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Плажната вила I_vote_lcapПлажната вила I_voting_barПлажната вила I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Плажната вила I_vote_lcapПлажната вила I_voting_barПлажната вила I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Плажната вила I_vote_lcapПлажната вила I_voting_barПлажната вила I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Плажната вила I_vote_lcapПлажната вила I_voting_barПлажната вила I_vote_rcap 
Анди
Плажната вила I_vote_lcapПлажната вила I_voting_barПлажната вила I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Плажната вила I_vote_lcapПлажната вила I_voting_barПлажната вила I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Плажната вила

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 9:54 pm

Къщата отпред
Плажната вила 2806042G


Басейнът отстрани на къщата
Плажната вила 2806040O

Къщата отзад
Плажната вила 2806055e

Спалнята
Плажната вила 2806054A

Холът
Плажната вила 2806039M

Кухнята
Плажната вила 2806064D

Банята
Плажната вила 2806066M
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 5:59 pm

Отключих вратата и я задържах.Изчаках Амитил да влезе.Видях я как се оглежда.Усмихнах се и я вдигнах.Полата й се набра на гора,разкривайки прекрасните и бедра.Целунах я отново,като прокарвах едната си ръка по гърба й,а с другата я придържах във въздуха.Освободих я бързо то дрехите й.Оставих я само по бельо,давах и възможност да се откаже ако не го желае.Погледнах я в очите и не видях нито капчица колебание.Почнах да я целувам по врата,леко да хапя кожата й.Смъкнах презрамките на сутйенът й и почнах да целувам местата на който бяха останали отпечатъци от материята.Бях нежен,праех нещата бавно исках всичко да й хареса...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:17 pm

Вече бяхме пред вратата на дома му. Дори не усетих кога сме стигнали. Джъстин отключи вратата и я задържа, докато вляза. Остави ме да се огледам наоколо. Усмихна се и ме вдигна. Целуна ме бавно като едната му ръка вече играеше по гъбра ми.Дори не усетих къде бяха изчезнали полата и потничето ми. Погледна ме за кратко в очите. Откри само решителност. Освободи се от презрамките на сутиена ми и нежно започна да целува местата, които доскоро бяха покрити. Ръката му бавно се спусна по гърдите ми, усещах устните му по врата ми. Отнесе ме до леглото и нежно ме постави отгоре. През цялото време не спираше да ме целува...
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 6:24 pm

Положих я на леглото.Целунах я леко и почнах да прокарвам език по гърдите й.Смучех зърната й.Усещах дъхът й да гали косата ми.Усмихнах се и прокарах ръце по тялото й.Ръката ми се спря на бедрата й.Раздалечих ги и прокарах пръсти по клитора й като леко ги притисках към нея от времена време.Почнах да масажирам връхната точка на удоволствието й наслаждавайки се на стенанията й...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:04 pm

Когато започна да масажира клитора ми, едвам издържах. Изстенах силно и се извих на леглото. Прокарах ръце през гърба му, докато той слизаше надолу. Нежно раздалечи бедрата ми и след един палав поглед нежно започна да ме гали долу. В началото - бавно, после все по- нетърпеливо. Намачках чаршафите, ръцете ми обгърнаха загорелите му рамене.Отново изстенах. Усещах езика му да се движи , леко ме закачи със зъби, а после преместио устните си нагоре. Нежно целуна корема ми, стигна до гърдите ми и отново засмука зърната ми. Вече едвам издържах. Исках го, вече горях цялата, стенех ио си извивах в ръцете му.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:16 pm

Тялото й се извиваше под ласките ми.Опходих цялото й тяло с език.Прокарах пръст в нея,а после още един.Гледах я как стене от удоволствие.Ръцете и бяха свити в юмруци,бе стиснала устни.Наведох се и я целунах леко.Махнах ръката си от нея и леко я придърпах към себе си.Бавно разкопчах дънките си и нежно влязох в нея.Усетих как дъхът й секна и след миг дишането и се учести.Влязох по навътре в нея и леко се дръпнах повтарях движението,първо бавно после бързо.
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:29 pm

Щом чу за какво си мисля, си усмихна и се наведе да ме целуне.Отпуснах устни, но не задълго когато пръстите му отново ме галеха там. След секунди ме придърпа към себе си. ВИдях как ръката му тръгва към ципа на дънките му. Бавно влезе в мен. Цялото ми тяла настръхна, за момент забравих как се дишаше. След това се приближих до ухото му и нададох толкова дълбок стон, че се изенадах от себе си.Усещах го целия. Той се раздвижи, отначало бавно, после все по-бързо. Спуснах ръце по гърба му и доближих устните му със своите. Усетих как езикът му раздалечи устните ми и намери моя. Господи, тома момче можеше да ме побърка!
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:35 pm

Тя пъшкаше и стенеше.Побъркваше се.Усещах мислите й но ги игнорирах.Започанах да се движа по-бързо и по-грубо.Поставих ръцете си такаче тежеста ми да пада на тях.Целувах я.Хапех я.Правех всичко нежно и бавно.Но тялото ми не издържаше.Задвижих се прекалено грубо и явно я заболя,но не можех да спра губех разсъдака си...Господи това момиче...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:49 pm

Стараеше се да усетя всичко, но накрая просто не издържа. Започна да се движи все по-бързо, накрая стана дори груб, но не ми пукаше. Изстенах и впих ноктите си в бедрата му.
- О да. - изтенах аз и се задвижих по-бързо. Усещах че вече е на ръба. Доближи главата си към гърдите ми, устните му докоснаха зърната ми. Още малко и щеше да свърши.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 7:54 pm

- О да. - изтена тя и ме придърпа към себе си.
-Ще свърша..о Господи ще свърша-изръмжах и се изпразних в нея.Останах няколко секунди така.След което опрях челото си в нейното и я погледнах.Впих устни внейните и се отдръпнах от нея.Прегърнах я и почнах да я целувам по врата.
-Извинявай,малко те оцапах-казах и я прегърнах по-силно...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:09 am

- Извинявай, малко те оцапах. - каза и ме прегърна още по- силно. Тотално омекнах в прегръдката му. Полежахме така няколко минути.
- И между другото, сбърка. Казвам се Амитил, не Джесика...не че нещо. - казах и се обърнах. Той продължаваше да ме гледа.Трябваше да се разсея с нещо, защото след малко пак щях да му се нахвърля. Изправих се и се огледах.
Боже, колко ли беше часът? Сигурно минаваше десет. И някак си дрехите ми бяха изчезнали...никъде не ги намирах.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:14 am

-Да знам.Обърках се..просто напомняш ми на момичето,коеот ме превърна тя се казваше Джесика.Съжалявам-прошепнах и се протгенах.Оправих косата си и станах.Погледнах якак се суети да си намери дрехите,но не исках да я пускам.След по малко от миг се озовах при нея и вече я вдигах на ръце.Тя ме погледна и се се засмях на изражението й.
-Водата в басейна е топла-казах и не утоочних нищо повече.Хукнах към басейна и спрях пред него.Погледнах я в очите и се наведох да я целуна.Хвърлих я във водата и скочих след нея.
-Разкажи ми нещо за себе си.Амитил.-казах и я погледнах.Боже колко красива бе,а устните й..о тези устни...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:34 am

Хвърли ме в басейна и скочи след мен. Приближи се и се усмихна,още не бях променила изражението си.
-Разкажи ми нещо за себе си.Амитил. - каза и ме погледна.
Стреснах се. Какво искаше да знае?
- Какво искаш да знаеш? - казах и се отдръпнах. Той не се отказваше лесно.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:38 am

- Какво искаш да знаеш?-попита ме тя страстнато,чух мисълта й "Той не се отказваше лесно" засмях се и я погледнах
-Да така е трудно мога да се откажа,особено от нещо,което харесвам и знам,че искам да ми се нахвърли ,но го е срам.Защо те е срам Амитил?-попитах и се приближих още към нея.Скоро щеше да опре гръб у стената и знаех,че няма да има избор.Е совен ако не излежеше от водата.-Защо си толкова притеснена?Защо не се отдадеш на момента?-попитах я отново,хвърлях всеки въпрос,който ми идваше на ум....
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 9:11 am

- На кое точно ще отговаряш - на мислите ми или на въпросите ми? - попитах леко раздразнена. Беше ме притиснал до стената и както си личеше по усмивката му, го знаеше много добре.
-Защо си толкова притеснена?Защо не се отдадеш на момента?- той изстреля въпросите един след друг.
- Кой каза, че съм притеснена? - казах и се приближих към него. - Просто ме стресна...сетих се за някои неща..но не са важни... - казах и съвсем съкратих разстоянието между нас. Той обгърна кръста ми с ръце. Деляха ни сантиметри...
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 9:15 am

- Просто ме стресна...сетих се за някои неща..но не са важни... -тясе приближи до мен и аз обхванах кръста и с ръце.Притиснах я към тялото си.
-Да сигурно не са важни,но все пак кажи ми-помолих се.Целунах я и погледнах към небето.-Знаеш ли...сякаш звездите се отразяват в очите ти-казах и се усмихнах,явно се влюбвах.ЛОШО.Но беше хубаво чувство.Погледнах я отново и я целунах леко,ръцете ми почнаха отново да галят гърба й..
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 9:42 am

Притисна ме към себе си.
Да сигурно не са важни,но все пак кажи ми - той молеше ли ми се? Целуна ме и погледна нагоре. - Знаеш ли...сякаш звездите се отразяват в очите ти...каза неуверено той. Замълча, явно се стресна от нещо. Погледна ме и отново ме целуна, усетих ръцете му да играят по гърба ми.
Засмях се.
- Кой се притесни сега? - казах, но съжалих. Мамка му, защо винаги казвах това, което не трябва.
Погледнах го и му се усмихнах извинително. Отново го целунах.
- Хайде да не правим сравнения за очите или каквото и да е било, защото накрая ще се отчаеш от мен.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 10:55 am

- Хайде да не правим сравнения за очите или каквото и да е било, защото накрая ще се отчаеш от мен.-каза тя и се засмях.
-Скъпа,та аз чувам мислите ти.-казах и я целунах пак.-Няма да се отчаям от теб.Харесва ми факта,че си естествена и не се притесняваш от това-Погледнах я мило и я вдигнах.Притиснах се към тялото й с надеждата да усети възбудата ми,която ме изгаряше.Исках я,а преди по малко от час бях в нея.Не ме интересуваше,а и не ми пукаше.Тя беше моя и щеше да остане моя.Само моя...
Върнете се в началото Go down
Амитил Денъхи

Амитил Денъхи


Брой мнения : 416
Join date : 29.12.2010
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 11:25 am

Харесва ми факта,че си естествена и не се притесняваш от това - каза, погледна ме мило и ме вдигна. Притисна се към мен, обгърнах кръста му с бедра. Усетих възбудата му, а също и, че моята нарастваше. Исках го.
- Пак? - повдигнах вежди.Видях как очите му пламнаха.
Върнете се в началото Go down
Джъстин Скофийлд

Джъстин Скофийлд


Брой мнения : 24
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Ред бедроом академи

Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 8:37 am

- Пак? - повдигна вежди.Очите ми пламнаха и тя забеляза това.
-Да!Пак.-Казах и я притиснах отново към себе си.Целунах я.Покарах устни по врата и раменете й.Вплетох пръсти в косата й.Извърнах главата й назад и продължих да целувам врата и.Леко я захапах,прокарах удължените си кучешки съби по врата й.Захапах ямалко по-силно,но не до толкова,че да я заболи.-Харесва лит и-попитах я тихо и нежно я целунах отново по устните...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната вила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната вила   Плажната вила I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажната вила
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ''Вила модерен раи''
» Вила Мелроуз
» Вила Елата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Вилни селища-
Идете на: