Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Felisity James a.k.a. Jakie I_vote_lcapFelisity James a.k.a. Jakie I_voting_barFelisity James a.k.a. Jakie I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Felisity James a.k.a. Jakie I_vote_lcapFelisity James a.k.a. Jakie I_voting_barFelisity James a.k.a. Jakie I_vote_rcap 
Ана Блейк
Felisity James a.k.a. Jakie I_vote_lcapFelisity James a.k.a. Jakie I_voting_barFelisity James a.k.a. Jakie I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Felisity James a.k.a. Jakie I_vote_lcapFelisity James a.k.a. Jakie I_voting_barFelisity James a.k.a. Jakie I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Felisity James a.k.a. Jakie I_vote_lcapFelisity James a.k.a. Jakie I_voting_barFelisity James a.k.a. Jakie I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Felisity James a.k.a. Jakie I_vote_lcapFelisity James a.k.a. Jakie I_voting_barFelisity James a.k.a. Jakie I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Felisity James a.k.a. Jakie I_vote_lcapFelisity James a.k.a. Jakie I_voting_barFelisity James a.k.a. Jakie I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Felisity James a.k.a. Jakie I_vote_lcapFelisity James a.k.a. Jakie I_voting_barFelisity James a.k.a. Jakie I_vote_rcap 
Анди
Felisity James a.k.a. Jakie I_vote_lcapFelisity James a.k.a. Jakie I_voting_barFelisity James a.k.a. Jakie I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Felisity James a.k.a. Jakie I_vote_lcapFelisity James a.k.a. Jakie I_voting_barFelisity James a.k.a. Jakie I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Felisity James a.k.a. Jakie

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Felisity James a.k.a. Jakie Empty
ПисанеЗаглавие: Felisity James a.k.a. Jakie   Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 9:38 pm

1.Име: Жаклин Чобанова (горко му на този който ме назове с пълното ми име) за всички съм Жаки (освен приятелите, които ме наричат по прякори е не всички де....)
2. Години: 14г.
3.От къде си: От СФ (това е тайно кодче за София... шшшшшт никощ не трябва да знае ;дд)
4.Пол: Момиче
5.Любим стил музика: Попринцип моя милост слуша всичко (рок, метъл, хип хоп, чалга и т.н.) , но най - любимите ми стилове са хип хоп, рок, чалга, сръбско и гръцко ;дд
6.Обичам да...: излизам с приятели, да пуша, да пия в компанията на френдс ;дд да рисувам ънд танцувам анд да пиша рп ;дд
7.Мразя да...: мразя да уча, да пиша в часовете (освен ако не са си мой глупости), ме изпитват... абе подобни глупости ;дд
8. Хоби: Хоби ми е да танцувам. Танцувам в една глупа и честно казано харесвам как танцувам. Стилът ми е олдскуул, хип - хоп, брейк и нюстайл... поне в тези съм най - добра. Та групата в която участвам е Veda generacia ... друго хоби ми е да пиша (в момента съм започнала да пипа нещо като книга, като приключа с първа глава ще я постна в лично творчество.)
9. Любим филм/ сериал - нямам баш любим филм, всички филми на ужасите са ми любими, а сериалчета... може би : vampire diaries, Orange County, One tree hill, How i mett you'r mom , Шепот от одвъдното...
10. Опиши се с три думи: (три думи, никога не стигат, не само за мен ами за всички, но ок... ще ви кажа основното): синеока инатлива брюнетка ;дд ;дд
11. Най - лошият ти ден беше когато...: Ами честно...нямала съм лоши дни... ;дд
12. Най- добрият ти ден беше когато...: Празнувахме рожденият ден на най - добрият ми приятел, който имаше и имен ден на същата дата, и се напихме за негово здраве...това беше най - добрият ми ден...
13. Имам страх от...: Ами единственият ми страх е от загубата на роднини и най - добрите ми приятели/лки ...
14. Искам да...: ами не съм сигурна какво точно искам...
15. Любим/а изпълнител/ка: - ами много са... а не ми се изброява... ;дд
16. Ако имах 1 000 000 щях да...: щях да взема жилище за мен най - добрата ми приятелка и полу - сестра ми ;дд , а другите щях да ги изхарча за цигари, текила и шоколад ;дд
17. Любима храна: Ъммм пица, зелена салата и може би пържени картофки със сирене... оу да не забравя кеефсито и макдоналдса ;дд
18. Омразна храна: Ами манджите... мразя ги ;дд ):
19.Брат/ сестра - брат - Мартин и полу - брат (от първият брак на баща ми) - Богомил (само дето не го познавам, но доста са миразказвали фор хим ;дд)
20. Любима книга: Поредицата на белязана, поредицата на Здрач, Скитница, поредицата на клюкарката ;дд
21. Характер: Оу ъммм характера ми е много сложен, но ок. Тамм не съм много доверчива или поне не в повечето случаи. Ъммм приятелите ми казват, че имам голямо чувство за хумор и че винаги ги развеселявам, когато са напрегнати и т.н. Ами голям инат съм и винаги съм права дори и да не съм права ;дд Попринцип си падам леко екстремистка... обичам екстремните глупости (няколко пъти съм се качвала на покрива на 21 етежен блок, няколко пъти са идвали родители на ученици от съседната паралелка да се оплакват от мен, задето им тормоья дИцата и винаги съм успявала да се измъкна гладко) абеее просто мразя скучновати лапета, които мислят само за УЧЕНЕ... не ги понасям. Та да бяхме на характера... емиии общо взето е тфа ;дд
22. Сложете своя снимка: Е са пък и екстри... добре де щом толкова настоявате....
Майн селф
Ъгейн

Ако тази информажия не е достатъчно задоволителна за вас... питайте каквото искате ;дд ... ама дали ще ви отговоря вече е друг въпрос ;дд
Върнете се в началото Go down
Александра Салваторе

Александра Салваторе


Брой мнения : 417
Join date : 27.12.2010
Местожителство : Академия Red Bedroom

Felisity James a.k.a. Jakie Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Felisity James a.k.a. Jakie   Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:08 pm

Сладка Smile
Върнете се в началото Go down
Фелисити Джеймс
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Фелисити Джеймс


Брой мнения : 161
Join date : 29.12.2010

Felisity James a.k.a. Jakie Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Felisity James a.k.a. Jakie   Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:58 pm

Мерси!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Felisity James a.k.a. Jakie Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Felisity James a.k.a. Jakie   Felisity James a.k.a. Jakie I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Felisity James a.k.a. Jakie
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: Забава и игри :: Всичко за вас-
Идете на: