Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Ресторантът отвън I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Ресторантът отвън I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Ресторантът отвън I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Ресторантът отвън I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Ресторантът отвън I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Ресторантът отвън I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Ресторантът отвън I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Ресторантът отвън I_vote_lcapРесторантът отвън I_voting_barРесторантът отвън I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Ресторантът отвън I_vote_lcapРесторантът отвън I_voting_barРесторантът отвън I_vote_rcap 
Ана Блейк
Ресторантът отвън I_vote_lcapРесторантът отвън I_voting_barРесторантът отвън I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Ресторантът отвън I_vote_lcapРесторантът отвън I_voting_barРесторантът отвън I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Ресторантът отвън I_vote_lcapРесторантът отвън I_voting_barРесторантът отвън I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Ресторантът отвън I_vote_lcapРесторантът отвън I_voting_barРесторантът отвън I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Ресторантът отвън I_vote_lcapРесторантът отвън I_voting_barРесторантът отвън I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Ресторантът отвън I_vote_lcapРесторантът отвън I_voting_barРесторантът отвън I_vote_rcap 
Анди
Ресторантът отвън I_vote_lcapРесторантът отвън I_voting_barРесторантът отвън I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Ресторантът отвън I_vote_lcapРесторантът отвън I_voting_barРесторантът отвън I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Ресторантът отвън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 7:28 pm

Ресторантът отвън Quintana%20Roo,%20Riviera%20Maya,%20Playa%20del%20Carmen,%20Hotel%20Rosewood%20Mayakoba,%20Restaurant%20Casa%20del%20Lago%20-%20Photo%20by%20Rosewood%20Hotels%20and%20Resorts
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 11:40 pm

Тъкмо пристигнах в академията и още не се бях настанил. Разхождах се под нощното небе в Мелроуз. Видях един ресторант наблизо и реших, че няма да е зле да хапна нещо, а също така и едно вино нямаше да ми се отрази зле.
- Едно меню ако може! - казах на сервитьора и той веднага тръгна за меню... може би се дължеше на факте, че го погледнах доста злобно. Е всичко беше възможно. Само миг по - късно нещо успя да привлече вниманието ми...едно красиво същество с руса коса и външност за която всеки модел ще завижда...
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeСъб Яну 01, 2011 11:59 pm

Цял ден се лутах по магазините.Почти нищо не си харесах и носех 2-3 торби от Виктория Сикрет.Бях облечена в една тъмно-синя блуза с голо рамо от горе с колан върху нея,със светли сини дънки и черни дълги токчета.Вече се свечери и реших малко да си отпочина.Отидох до най-близкия ресторант,но беше много пълно.Имаше само едно останало място,до един очарователен мъж,който ме гледаше с интерес.Приближих се до масата и казах:
-Извинете,свободно ли е мястото?-Попитах с ангелски поглед.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:06 am

Момичето приближи до мен и ме помоли да седне с някакъв ангелски поглед. Предпочитах перверзните погледи, но все едно и ангелският мина пред мен. Ресторантът беше препълнен и нямаше да я оставя да обикаля града в търсене на друг.
- Да нямам нищо против компанията на красиво момиче като теб. - казах и плъзнах по лицето си флиртаджийската си усмивка. - Аз съм Алекзандър. - представих се на момичето като целунах ръката й. Имаше много красиви очи... бяха невероятни, за пръв път забелязвах такива подробности, е все тая. - Ами вашето име госпожице? - попитах... щеше да ми е приятно да й викам якак на кратко, а не госпожице или в най - лошият случай ако е омъжена - госпожо...
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:14 am

-Аз съм Каталина.На кратко Кат.-Усмихнах се и седнах на стола пред него,като сервитьора взе торбите в ръка и каза:
-Мадам,какво ще желаете?
-Едно двойно уиски.-Когато го казах,ченето на сервитьора едвам не падна на масата.Въпреки това се оттегли.
-Ами твойто име сладур?-Леко се усмихнах,като извадих цигарите си от малката черна чанта и си запалих една.Цигарите бяха най-отпускащият наркотик за мен.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:24 am

- За мен същото! - казах на серитьора с доста строг поглед, изпиваше момичето срещу мен с поглед а това не ми харесваше...
- Кхъм... нямам против да ти го кажа отново. - усмихнах се. Бях й казал името си преди миг, но явно не ме е чула... е какво пък...нали беше красива, това беше достатъчно. - Алекзандър...на кратко Алек! - отново пуснах флиртаджийката си усмивка, но този път в комплект с перверзен поглед.
- Приятно ми е Кат. - отвърнах все така усмихнат. Видях я че пуши...имаше вкус, не беше от онези мацки които мислеха, че това е вредно...е сигурно е вредно, но не й ако си свръх естествено създание. Но пък цигарите бяха за предпочитене пред хапчетата...добре го знаех, защото самият аз пушех и не само цигари...да де да беше само това, щях да съм доволен, но нали все пак бях дилър преди...това можеше да се очаква от мен.
Извадих една златиста картонена кутия от джоба на якето си на която пишеше "Benson & Hedgets" и извадих една цигара от вътре. - Може ли огънче? - засмях се, за пръв път не носех запалка или кибрит, а й беше малко странно аз да искам огънче от момиче...
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:30 am

Видях реакцията на Алекс и се засмях.
-Не бъди толкова строг с човека.
-Да.Разбира се.-За жалост бях толкова разсеяна,че вместо да подам запалката,тръгнах да щракам с пръсти за да запаля огън,но се спрях на време,като се усмихнах от неудобство и подадох запалката.
-Ти тукашен ли си?-Попитах го аз,като си дръпнах от цигарата и дима беше във формата на запален огън.Беше наистина красиво и ме биваше в това.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:37 am

Знаех си. В това момиче имаше нещо необикновенно. Тръгна да щрака с пръст, за да си запали, значи беше...като мен. А смятах, че съм единствен повелител на огъня. Е явно не бях...е трябваше ли да се радвам?! Или пък...не!?
- Пристигнах преди около час в града! - засмях се. Като се имаше на предвих, че багажът ми още бе в колата...непокътнат и ското трябваше да си намеря жилище.... Е ще видя какво да правя за натам...
- Ами ти тукашна ли си? - попитах като погледът ми беше същият както преди малко...арогантен и много перверзен...
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:43 am

Алекс ме изгледа доста странно,сякъш знаеше,какво ще направя.Но въпреки това си замълчах.
- Ами ти тукашна ли си? -Попита ме той с мръсен поглед.
Ако му кажа,че съм безсмъртна,как ли ще реагира.Засмях се на самата себе си.
-Да.-Междувременно,келнерът дойде с поръчките ни.Поднесе питието на Алекс и после се обърна към мен,поднесе внимателно питието и каза:
-Нещо друго да желае мадам?-Попита ме той с усмивка.
-Не.Благодаря.Това е достатъчно.-Сервитьора се оттегли,а аз отпих от уискито.
-С какво се занимаваш Алекс?-Попитах го аз от любопитство.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:51 am

Не можех да й кажа, че съм дилар, нито пък че съм пироман...пардон ..владетел на стихията огън...та то си беше съвсем същото и е двата случая имаше игра с огън и пристрастяване към това. Е добре се подредих...сега какво щях да й кажа.
- Да кажем, че съм нещо като... занимавам се с неща за които не трябва да говоря...така че ще съм ти благодарен, ако не ме питаш за професията ми. - бях напълно директен към Кат, но просто не ми хрумна нищо друго освен да й кажа да не пита за професията ми. Отпих от уискито и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 12:57 am

Алекс беше директен и не каза нищо за това с което се занимава.Приех този отговор и само се молех мен да не попита.Та какво щях да му кажа?Че съм безсмъртен владетел,по скоро вече майстор на огъня и,че ръководя магическо училище.
-Добре.Няма проблем.-Усмихнах се и аз и отпих от уискито.
Незнам,каква енергия излъчваше Алекс,но беше адски странна.По принцип долавях способностите,но около него се усещаше моята стихия.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:04 am

Момичето нямаше проблем с директният ми отговор, това ми хареса другите момичета щяха да се сопнат, да се фръцнат и да се изнесат на бързо от рестпранта, като преди ова ми лепнат шамар... да преживявал съм много пъти това, но Кат не беше като другите.
- Слушай знам, че си владетел на стихията огън. - прошепнах тихичко така, че само тя ме ме чу и естествено притеснението се изписа върху лицето й. - Спокойно...няма да ти направя нищо...всъщност и аз съм такъв...като теб. - усетих огнената енргия около нея. Е за това можех да й каже, защото знаех, че е като мен, но за дрогата...е това мислех да й го спастя...
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:12 am

Докато се бях облегнала на стола с усмивка изведнъж Алекс се приближи и аз към него,като той леко прешепна:
-Слушай знам, че си владетел на стихията огън.-При казаното от него,тялото ми застина на място и го гледах с празен поглед.
- Спокойно...няма да ти направя нищо...всъщност и аз съм такъв...като теб.-каза той.
-Аз...а....аз такова....от къде разбра?-Попитах уплашено и отпих от уискито,като леко се дръпнах назад.През това време дойде сервитьорът и отново ме попита дали иска нещо.
-НЕ...не желая нищо...Май имате пожар в кухнята.-Само с мисъл веднага подпалих кухнята и той хукна натам.

Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Алекзандър Кинсли

Алекзандър Кинсли


Брой мнения : 66
Join date : 01.01.2011

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:18 am

Номерът й да разкара сервитьора беше направо класика, защо за БОГА не се сетих по - рано.
- Скъпа...ако си владетел на стихията огън, ще усетиш ако някой друг е като теб... - казах й и се усмихнах. - А сега по - добре да се омитаме преди да почнат да те разпитват, от къде знаеше за пожара в кухнята преди да е пламнал! - казах и се ухилих. Зачаках реакцията й, самата тя беше някак уплашена... май не беше добра идея да съм много директен, баше някак плашещо...или поне за тези около мен, тези които ме слушаха, като например Каталина...изражението й ме накара да се замисля сериозно за директноста си.
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitimeНед Яну 02, 2011 1:25 am

-Аз те усетих от рано,но не знаех дали си с добри намерения.-Казах аз,като му намигнах.
-Да най-добре е да се махаме.-Грабнах торбите и го хванах за ръка.
Нямах план за това къде ще отидем,за това отидох направо в Академията.

п.п Пиши в моята стая.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Sponsored content





Ресторантът отвън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторантът отвън   Ресторантът отвън I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторантът отвън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Ресторантът отвъртре

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Ресторант-
Идете на: