Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Добре дошли в Академията "Red Bedroom".Тук са поканени всички същества (вещици,вампири,върколаци,демони,ангели и др.).
Academy of supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в Академия Red Bedroom
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Тук пускайте вашите форуми,блогове и т.н.
Водопадът I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 10:47 am by Ruddy

» Герои на вампири
Водопадът I_icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 10:12 am by Каталина Салватор

» Момичета VS момчета (ъгейн)
Водопадът I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:10 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Стаята на Кейтлийн
Водопадът I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 9:43 pm by Кейтлийн Стивънсън

» Оцени песента от 1 до 10
Водопадът I_icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 10:26 am by Амитил Денъхи

» С какво ще запомните днешния ден ?
Водопадът I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:34 pm by Амитил Денъхи

» Езерото
Водопадът I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:59 pm by Джеймс Франко

» Герои на Вещици/Магьосници
Водопадът I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm by Амброзия Съливан

»  Това или Онова?
Водопадът I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 3:36 pm by Амитил Денъхи

Top posters
Амброзия Съливан
Водопадът I_vote_lcapВодопадът I_voting_barВодопадът I_vote_rcap 
Джеймс Франко
Водопадът I_vote_lcapВодопадът I_voting_barВодопадът I_vote_rcap 
Ана Блейк
Водопадът I_vote_lcapВодопадът I_voting_barВодопадът I_vote_rcap 
Каталина Салватор
Водопадът I_vote_lcapВодопадът I_voting_barВодопадът I_vote_rcap 
Анабел Пиърс
Водопадът I_vote_lcapВодопадът I_voting_barВодопадът I_vote_rcap 
Александра Салваторе
Водопадът I_vote_lcapВодопадът I_voting_barВодопадът I_vote_rcap 
Амитил Денъхи
Водопадът I_vote_lcapВодопадът I_voting_barВодопадът I_vote_rcap 
Катрин Гилбърт
Водопадът I_vote_lcapВодопадът I_voting_barВодопадът I_vote_rcap 
Анди
Водопадът I_vote_lcapВодопадът I_voting_barВодопадът I_vote_rcap 
Луциана-Мария Грайнер
Водопадът I_vote_lcapВодопадът I_voting_barВодопадът I_vote_rcap 
Админ

Гласувайте за нас
Гласувайте за Вашия фаворит в BGlist.net!

 

 Водопадът

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 7:25 pm

Водопадът Vodopad
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 7:53 pm

Все още бях нова в академията,но не ме свърташе на едно място.Погледнах през просореца за да се уверя,че няма никой.Облякох палтото си и излязох.Навън бе студено и тъмно,ала мен ме водеше това чувство,което се бе усъваршенствало след всичките тези години прекарани край реки и езера.Без да знам дали ще се телепортирам на правилното място затворих очи и се понесох във въздуха доверяваики се на интуицията си.След секунда осетих почвата под краката си и ''О господи'' това място бе прелестно...
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:08 pm

Беше доста студено навън,но все пак реших да отида до водопада.Там е страхотно.Мога да остана сама с мислите си.Облякох си една бяла блуза с дълги ръкави,бели дънки,бяло лачено яке и бели обувки.Когато отидох,обаче видях,че няма да съм сама със себе си.Имаше едно момиче застанало близо до водопада.Приближих се до нея и казах:
-Май не само аз искам да съм насаме с мислите си.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:19 pm

Бях впила очи в прекрасните кълба дим излизащи от водопада,като чух нежният глас на някаква жена зад гърба си.Обърнах се да я видя и забелязах,че цялата бе облеена в бяло (усмихнах се на ум мислейки си,че тя или е самодива излязла от гората или съм сгафила в нещо.Ала тогава асимилирах думите й и й се усмихнах плахо)-''Да явно не си само ти.Не е ли много студено,за да седиш сама с мислите си?''
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:29 pm

-Ами не.-Със сигурност това не беше моята стихия,но все пак.
Наведох се над водата и леко прокарах пръсти през водата и се изправих отново.
-Между другото,аз съм Каталина.-Усмихнах и се и и подадох ръка за поздрав.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:39 pm

-Между другото,аз съм Каталина.-Усмихна ми се тя и ми подаде ръка.Поех ръката й и се представих
-Аз съм Амброзия,но за по кратко можеш да ми казваш Рози.-Чувството,че тя е прекалено топла и сякаш не на мястото си до водата ме обзе бавно.Като осъзнах,че тя всъщтност е точната ми противоположност казах.-Ти си огън?-МОментално извърнах очи и пуснах ръката й.За първи път бях толкова близо до друга стихия....
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 10:54 pm

-Аз съм Амброзия,но за по кратко можеш да ми казваш Рози.-Представи се тя и се здрависахме,но тя изведнъж се дръпна и каза:
-Ти си огън?
Какво?Дали и тя бе владетел на някоя стихия?По добре да се направя на ударена.
-Какво?-Попитах,като леко издърпах глава назад.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 11:01 pm

-Какво?-попита ме тя сякаш не знаеше за какво говоря
-Ти,ти си повелителка на огъня.Знам,че си усещам горещината,която излиза от теб.-казах аз и я погледнах в очите.Тя ме гледаше объркано,сякаш токущо бях казала на малко дете,че Дядо Коледа не съществува.Аланещо в неините очи ме накара да се пречупя,накараме да й споделя...-Аз оправлявам водата.- казах й и в същият момент само с едно махване на ръката си издигнах водна сфера над главите ни.За втори път в живота си казвах за силите си,но този път бях сигурна че не бъркам...
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeСря Дек 29, 2010 11:10 pm

Леко се подсмихнах,като някой злодей и казах:
-Добре де така е.-Междувременно тя вдигна една водна сфера.Аз щракнах с пръсти и сферата стана огнена.Леко се засмях и попитах:
-Ти не си ли една от ученичките в Академията?-Попитах заинтересовано.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 9:06 am

Тя се усмихна и с едно щракване на пръсти превърна водната сфера в огнена.Бях толкова изумена,че едва обърнах внимани на въпросът и:
-Ти не си ли една от ученичките в Академията?-
-Да.Ученика съм,а ти?-попитах я на свои ред и продължавах да се възхищавам на сферата.Усмихнах се вяло на мислите си,че тук ще ми помогнат да контролирам гнева си,а също и да намеря нови приятели...
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 9:17 am

Амброзия се възхищаваше на сферата,но отговори на въпроса ми:
-Да.Ученика съм,а ти?-Отговори тя и ме попита.
-Аз съм директор и преподавател там.-Усмихнах се и за миг свалих само с мисъл цялата сфера,която отново се превърна във вода.
-Със сигурност ти трябват доста тренировки,щом дори огънят те побеждава.Леко се усмихнах и вкарах ръцете си в джобовете на якето.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 9:25 am

-Аз съм директор и преподавател там.-Усмихна ми се тя и изведнъж свали сферата и тя отново се превърна във вода.
-Със сигурност ти трябват доста тренировки,щом дори огънят те побеждава.-Каза ми тя и се усмихна.Сигурна бях,че е права и затова й казах-Да..така е.И затова съм си виновна само аз...е поне тук ще има кой да ме обучи.-казах и я погледнах.Не можех да повярвам,че тя е директор,толкова е млада....
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 9:51 am

-Да..така е.И затова съм си виновна само аз...е поне тук ще има кой да ме обучи.-Каза тя и ме погледна невярващо.Явно доста и е направило впечатление,че съм толкова млада за директор.То безсмъртието е така.Дано само не пита кой е предишния директор и на колко точно години е академията.
-Спокойно ще се научиш.-Намиигнах и,и побързах да я попитам за да не задава тези въпроси от които се страхувах:
-Тук е доста хладничко,макар да съм владетел на огъня пак ми е леко студено.Ако желаеш да отидем някъде другаде?
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Амброзия Съливан
МОДЕРАТОР
МОДЕРАТОР
Амброзия Съливан


Брой мнения : 1441
Join date : 29.12.2010
Местожителство : red-bedroom-academy

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 9:57 am

-Тук е доста хладничко,макар да съм владетел на огъня пак ми е леко студено.Ако желаеш да отидем някъде другаде?-попита ме тя сякаш не искаше да и задавам въпроси.Е това ме устроиваше.-Да няма проблем.Само кажи къде ти се ходи и сме там за секунда.-Усмихнах и се плахо,чакайки отговора й.
Върнете се в началото Go down
Каталина Салватор

Каталина Салватор


Брой мнения : 603
Join date : 26.12.2010

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeЧет Дек 30, 2010 10:09 am

-Да няма проблем.Само кажи къде ти се ходи и сме там за секунда.-Тя ме попита плахо.
-За секунда там а?Май някой владее телепортиране?-Усмихнах се.
-Добре,давай,изненадай ме.-Усмихнах и се отново и зачаках.

П.п пиши в бара и идвам.
Върнете се в началото Go down
https://red-bedroom-academy.bulgarianforum.net
Нина Кейн

Нина Кейн


Брой мнения : 27
Join date : 03.01.2011

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 9:51 pm

След бара реших да отида на някоя тихо и спокойно място защото усещах как главата ми започва да ме боли от силната музика.Все още бях нов вампир и силната музика и не само ми пречеха.Стигнах до водопада...тихо и спокойно място идеално за отдих.Загледах се във водите му когато чух някакъв шум зад мен.
Върнете се в началото Go down
Александър Фей
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Александър Фей


Брой мнения : 31
Join date : 08.01.2011

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 10:05 pm

Алекс обикаляше наоколо като пълна откачалка. Няколко човека вече го бяха срещнали и го бяха изгледали с добре познатите погледи, които обикновено означаваха "Абе к`ъф е тоя перко", но на него не изглеждаше да му пука.
Той гордо носеше фотоапарата си и от време на време документираше нещо, което го бе впечатлило.
Върнете се в началото Go down
http://londonaftermidnight.forumsfree.org/
Нина Кейн

Нина Кейн


Брой мнения : 27
Join date : 03.01.2011

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 10:16 pm

Обърнах се и видях някакъв човек с...апарат."Пф найс."-помислих си аз и се усмихнах.
-Здрасти.Аз съм Нина.
Представих се на бързо
аз.
Върнете се в началото Go down
Александър Фей
ПРЕПОДАВАТЕЛ
ПРЕПОДАВАТЕЛ
Александър Фей


Брой мнения : 31
Join date : 08.01.2011

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeНед Яну 09, 2011 10:27 pm

Ама защо всички, които срещнеше умираха да му се представят. Не можеше ли човек да си прави изкуство, без някой да му се пречка наоколо.
- Здрасти. - от учтивост поздрави той и зае да се оглежда наоколо за пътека, която слизаше долу, до самия водопад, където водата се разбиваше и правеше пенливи, перлени феерии..
Върнете се в началото Go down
http://londonaftermidnight.forumsfree.org/
Нина Кейн

Нина Кейн


Брой мнения : 27
Join date : 03.01.2011

Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitimeПон Яну 10, 2011 9:53 pm

Явно не му се водеше разговор за това реши да си замълча.
Продължавах да гледам водите на водопада и да си мисля за всякакви простотии които правехме с приятелите ми в родния ми град...преди да се превърна във вампир.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Водопадът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопадът   Водопадът I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Водопадът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Academy of supernatural :: "Мелроуз сити" :: Водопад-
Идете на: